Τεχνολογία - Βοήθεια/Απορίες σε εργασίες στην Τεχνολογία

billaris

Νεοφερμένος

Ο billaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ευχαριστο πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Έκανες την εργασία ;
Αν όχι πές το , γιατί μπορώ να σε βοηθήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billaris

Νεοφερμένος

Ο billaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εκανα κατι αλλα πες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ρε παιδια για τετιες εργαδιες ο γουγλης ειναι ο τυπος που πρεπει να απευθινθιτε
Αλοστε στις πρωτες γραμμες σου βγαζει wikipaidia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia21670

Νεοφερμένος

Η georgia21670 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας.
Παιδιά σας δίνω την εργασία που έκανα με θέμα "ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ".


Μόνα για να την συμβουλευτείτε, ΟΧΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilisL2

Νεοφερμένος

Ο vasilisL2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Φέτος δεν κάναμε καθόλου Τεχνολογία και του χρόνου θα συνδυάσουμε ομαδικό και ατομικό έργο. Θέλω να μου πείτε ιδέα για μια κατασκευή στην τεχνολογία που να είναι άκρως εντυπωσιακή γιατί μιας και είμαστε πολλά παιδιά καλοί στην τεχνολογία , να κάνω την καλύτερη και να γίνω ομαδάρχης:D

Δεκτές όλες οι ιδέες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
η ομαδα μου και εγω ειχαμε φτιαξει αεροδρομιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αιολικο παρκο..την ιδεα την δινει μια ιστοσελιδα που εχει τα υλικα....δεν ξερω αν κανει να την πω λογω...διαφημισης....
αλλα θα ναι πολυ ωραιο με τις ανεμογεννητριες να γυρνανε κ να παραγουν ηλεκτρικη ενεργεια...και ειναι κ μεσα στην μοδα ..για πρασινη ανανεωσιμη ενεργεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilisL2

Νεοφερμένος

Ο vasilisL2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Και για ατομικό έργο εννοω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εχει κ ιδεες για ατομικα εργα!κ σου στελνει με κουριερ κ τα υλικα των κατασκευων
λεω τη σελιδα κι να θεωρηθει διαφημιση,,,σορρυ ...σβηστε την ....κι εμενα μου την ειπαν αλλοι κ με εσωσε φετος... 18 ειχα!

www.tallos.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilisL2

Νεοφερμένος

Ο vasilisL2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ειχα παρει ενα εργο, αλλα εγω θελω κατι ακρως πρωτοτυπο:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εμείς φτιάξαμε το Ωνάσειο Νοσοκομείο..Εγώ προσωπικά ήθελα αλυκές..Και πολλά παιδιά επίσης..Αλλά για 1 ψήφο βγήκε το Ωνάσειο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
πω πω αλυκες ε? τελειο ακουγεται...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Eμείς δεν κάναμε κατασκευή πιο πολύ κάναμε την γραπτή εργασία (και πάλι εγώ την έκανα)...Βασικά την περισσότερη ώρα μέσα στην τάξη την περνούσαμε με την καθηγήτρια να μας ρωτάει συνέχεια τι είσαι συ τι είσαι συ και να λέει εσύ να κάνεις αυτό και την άλλη φορά τα ξεχνούσε και φτου κ απ'την αρχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ιστιοφόρι θες; Είναι γύρω στις 50 σελίδες... Και είναι μόνο η γραπτή. Την κατασκευή τυχερούλη την αφήνω πάνω σου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
*Ιστιοφόρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εγώ πέρυσι στην Α΄ είχα φτιάξει για ατομική εργασία τζάκι! Ήταν πολύ πρωτότυπο και μου άρεσε! Ενθουσιάστηκε η καθηγήτρια. Η γραπτή βέβαια ήταν λίγο δύσκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilisL2

Νεοφερμένος

Ο vasilisL2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μιας και ψαχνω εντυπωσιακά πράγματα σκέφτηκα 2 κατασκευές:
α) Γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου
β) Ολυμπιακό Στάδιο Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ειδα στο ιντερνετ να πουλανε υλικα για τη γεφυρα ριου...δεν θυμαμαι σε ποια σελιδα ομως...εψαχνα να βρω για τη δικη μου...τελικα εγω βρηκα εκει που σου ειπα...αλλα καπου ειχα δει κ αυτο..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos13

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μπορω να σας ανεβασω την εργασια μου <<σπιτι>> και μπορειτε να την συμβουλευτειται για τα μελη της πρωτης Γυμνασιου!Εαν θελετε πειτε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top