Βοήθεια/Απορίες/Ιδέες στην Έκθεση

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ κάνω μουτζούρες από την 1η Γυμνασίου που κόψαμε τη χρήση μολυβιού! Αν και δεν έκανα πολλές μουτζούρες στην έκθεση σήμερα, ήταν κάμποσες!!!

Τώρα αν θα κόψουν εξαρτάται από τον εξεταστή όπως προαναφέρθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
εμένα στο φροντιστήριο μου έκοβαν 4 μονάδες τη φορά για μουτζούρες!
αν το γραπτό είναι ευκολοδιάβαστο παρά τις μουτζούρες δεν θα υπάρξει πρόβλημα μην ανησυχείς =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εγώ κάνω μουτζούρες από την 1η Γυμνασίου που κόψαμε τη χρήση μολυβιού!


Η πρώτη έκθεση που έγραψα χωρίς μολύβι ήταν στις πανελλήνιες :lol:
Μολύβι FTW!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa32485

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Το θέμα είναι αν κάνεις μουτζούρες να είναι "κομψές" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Το θέμα είναι αν κάνεις μουτζούρες να είναι "κομψές" :P

Ακριβώς αυτό, απλά τραβούσα μία γραμμή στη λέξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
χαχαχα
Και εγω έκανα μερικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό, απλά τραβούσα μία γραμμή στη λέξη!

Πωπω, ποτέ δεν τραβηξα μία γραμμή μονάχα.
Δεν ήθελα οι διορθωτές να μπορούν να διαβάσουν τι εγραψα και δεν μου άρεσε.
Συνηθως δεν κάνω μουτζουρες, όταν κάνω όμως είναι "βαρβάτες":P

Πάντως συνηθως δεν κόβουν απο τις μουτζουρες, απλώς επηρεάζεται ο βαθμολογητης αρνητικά, αφου μαρτυρούν αμφιβολία
Αντιθετα, ένα καθαρό γραπτό δείχνει πως είσαι σίγουρος για τον εαυτό σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δεν κάνω μουτζούρες γιατί πριν γράψω μια παράγραφο την σκέφτομαι και την φτιάχνω πρώτα στο μυαλό μου.Θα προλαβαίνω να το κάνω κι εκεί?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω ειμαι fun της μουτζουρας.Αν το γραπτο μου ειναι καθαρο δε μου αρεσει,μου φαινεται πως δεν αντιπροσωπευει τον χαρακτηρα μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Με κάρβουνο γίνονται οι καλύτερες μουτζούρες.
Δεν κόβουν τίποτα.
Αποδεδειγμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί ανοίγετε thread για την έκθεση στη ''Θετική και Τεχνολογική'';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpla

Νεοφερμένος

Η mpla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πόσο κόβουν για ορθογραφικά λάθη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Themis351991

Νεοφερμένος

Ο Θεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εξαρταται σε τη λεξη κανεις το λαθος!αν ειναι ασυνιθιστη δεν κοβουν! επισης αν εκανες πολλα θα κοψουν κατι... stay cool!:no1:
-----------------------------------------
*ασυνηθιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Λοιπόν καταλήξεις κόβουν πολύ μετά τα υπόλοιπα και τέλος τόνους.Και αυτό που είπε ο Θέμης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
οχι,κοβουν και στισ ασυνηθιστες..Γι'αυτο ολοι οι καθηγητες λενε να ειμαστε σιγουροι για μια λεξη πριν την γραψουμε.Καλυτερα να γραψεις συνηθισμενες και σωστες παρα ολο το λεξικο του Μπαμπινιωτη γραμμενο λαθος...Παντως το ποσο κοβουν εξαρταται απο το ποσες ειναι.Μια καθηγητρια περισυ μου ειχε πει οτι στις 5 ανορθογραφες πεφτει ενας βαθμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis

Νεοφερμένος

Ο apostolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δαιν πισταιυο να κωβουν πολα! Κε αιγο εκανα μαιρικα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Δαιν πισταιυο να κωβουν πολα! Κε αιγο εκανα μαιρικα...:P


Xα χα χα χα!!! Αχ,φανταστειτε μια εκεση γραμμενη καπως ετσι...Ελεος ε?? Τους καημενους,τι βλεπουν-διαβαζουν και αυτοι.... (Καλα,πλακα κανω,δεν τους λυπαμαι κιολας! :D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Xα χα χα χα!!! Αχ,φανταστειτε μια εκεση γραμμενη καπως ετσι...Ελεος ε?? Τους καημενους,τι βλεπουν-διαβαζουν και αυτοι.... (Καλα,πλακα κανω,δεν τους λυπαμαι κιολας! :D:D)
τι είναι ''έκεση'':xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
2-3 στα εκατό κ αυτά αν κάνεις αρκετά
δεν υπάρχει ταρίφα 5 ορθογραφικά 1/100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top