Βιντεοπαιχνίδια

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Καλά δεν είναι και τίποτα να φτιάξεις ένα demo και σίγουρα ένας απ' τους λόγους που θα μπεις στη διαδικασία είναι το feedback απ' όσους θα ασχοληθούν (βλέπε FFtype-0 πριν 4 μέρες). Bugs ΣΙΓΟΥΡΑ θα υπάρχουν και στη retail, όπως υπήρχαν και στο Oblivion κι όπως κατά πάσα πιθανότητα θα υπάρχουν πάντα σε παιχνίδια τέτοιου μεγέθους. Από εκεί και πέρα θα φτιάχνονται παράλληλα όσο όλοι παίζουμε και βρίσκουμε.

Γενικά κι εγώ είμαι υπέρ του χρόνου στους developers απ' το ένα παιχνίδι το χρόνο ξερωγώ. Αν είναι για κάτι καλό και δουλεμένο δεν έχω πρόβλημα να περιμένω παραπάνω. Quality over quantity always.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Λοιπόν για να δούμε, σήμερα τελειώνω με Kingdom Hearts II κι επιτέλους φεύγω από PS2. Έπρεπε να βγουν και τα δυο KH τώρα που είχα σίγουρο ελεύθερο χρόνο για να 'μαι έτοιμος για το ΙΙΙ όταν βγει το 2025. Με τα spin offs δεν πρόκειται να ασχοληθώ, ίσως μόνο με το Birth by Sleep που, well, δεν είναι spin off. Αλλά πιο μετά. Έτσι κι αλλιώς κομμάτια της ιστορίας θα χάσω αναγκαστικά, 3DS για ένα παιχνίδι δεν παίρνω, να πάει να γαμηθεί ο Nomura και η Nintendo.

Οπότε από Δευτέρα/Τρίτη πάμε πίσω PS3. Γενικά το σχέδιο για τον επόμενο χρόνο, μέχρι τον επόμενο Αύγουστο δηλαδή, είναι χοντρικά να 'χω καλύψει γύρω στα 4-5 χρόνια απραξίας. Θέλω από βδομάδα λοιπόν να ασχοληθώ με LBP που το παράτησα κάπως -απ' την αρχή- και με infamous 2 μετά. Φαντάζομαι τώρα κάπου εκεί μπαίνουν όλα τα σχετικά με σπίτια, σχολές, μετακινήσεις και μετά ό,τι έχει μείνει από τα δύο και Final Fantasy. Μέχρι το Δεκέμβριο-Φεβρουάριο να 'χω δει όσα δεν έχω δει και τελευταίο το XIII πάλι, hopefully σε HDTV, για εισαγωγή στο XIII-2.

Geez, είναι πολλά χωρίς καν να υπολογίζω παιχνίδια που βγαίνουν μέχρι τότε. Τουλάχιστον δεν έχω να σκέφτομαι (τόσο) και τις τιμές, thank you amazon. Κατά τα άλλα ναι, um, δεν ξέρω γιατί χάνω χρόνο εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φίλε βγαίνουν σε λίγο τα Resistance 3 και ICO Collection. Ειδικά το δεύτερο ακούω ότι είναι κλασσικό του ps2, αλλά remastered στο ps3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Starhawk θα παρει κανεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Deus Ex : Human Revolution θα πάρει κανείς;;
Εγώ μάλλον θα το πάρω του χρόνου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω πάλι θέλω να παίξω Darksiders II στο WiiU :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ICO Collection. Ειδικά το δεύτερο ακούω ότι είναι κλασσικό του ps2, αλλά remastered στο ps3.

Δυο απ' τα καλύτερα παιχνίδια του PS2 σίγουρα και ίσως στη 10αδα, αν υπήρχε, απ' τα πιο monumental γενικά. Δεν έχω παίξει κανένα από τα δύο, να δούμε πότε έτσι όπως πέφτουν όλα μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
στις 9/9 βγαινει το dead island...επιτελουυυυς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Η SEGA ανακοίνωσε πως το νέο μέλος της πολυδιαφημισμένης σειράς Football Manager, θα κυκλοφορήσει στις 21 Οκτωβρίου για PC και Mac, ενώ λίγες ημέρες πριν θα διατεθεί και ένα demo για τον τίτλο. Η σειρά όλα αυτά τα χρόνια έχει καθηλώσει εκατομμύρια ποδοσφαιρόφιλους και σκοπεύει να το κάνει και φέτος.

«Για άλλη μια χρονιά θα προσφέρουμε ότι καλύτερο μπορούμε», δήλωσε ο Miles Jacobson σχετικά…

Πηγη:https://www.enternity.gr/Article/%CE%A4%CE%BF%CE%BD-%CE%9F%CE%BA%CF%84%CF%8E%CE%B2%CF%81%CE%B9%CE%BF-%CF%84%CE%BF-Football-Manager-2012/4035.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω περιμενω το pes2012 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
πως σου φανηκε το demo. . .;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το Fifa είναι ανώτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
πως σου φανηκε το demo. . .;

Σχεδόν το ίδιο με το 2011. Σαφώς όμως ένα σκαλοπάτι καλύτερο gameplay.

Το Fifa είναι ανώτερο.

:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Νομίζεις οτι το PRO είναι καλύτερο? και αν ναι απο ποια άποψη πιστεύεις οτι είναι καλύτερο το PRO? μπορώ να σου βρώ χιλιους2 λόγους οτι το FIFA ξεπερνάει εδώ και 3 χρόνια σε όλους τους τομείς το PRO,απο άποψης gameplay, μοιρών του γηπέδου, γραφικά, modes κτλπ...μιλάμε για τον απόλυτο εξομοιωτή, δεν λέω και το pro καλό, διασκεδαστικό αλλα μέχρι εκεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Νομίζεις οτι το PRO είναι καλύτερο? και αν ναι απο ποια άποψη πιστεύεις οτι είναι καλύτερο το PRO? μπορώ να σου βρώ χιλιους2 λόγους οτι το FIFA ξεπερνάει εδώ και 3 χρόνια σε όλους τους τομείς το PRO,απο άποψης gameplay, μοιρών του γηπέδου, γραφικά, modes κτλπ...μιλάμε για τον απόλυτο εξομοιωτή, δεν λέω και το pro καλό, διασκεδαστικό αλλα μέχρι εκεί....

Ε καλα, ολα ποδοσφαιρακι ειναι, και κατα την γνωμη μου, δεν εχουν σημασια οι λεπτομεριες σε αθλητικα παιχνιδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Το έχω πάρει εγώ ήδη φίλε και τα σπάει...δεν περίμενα οτι θά'ναι ισάξιο των sequel παιχνιδιών του (μιας και είναι prequel), και μια Υ.Μ οτι έχει μια γεύση rpg το game...εν αναμονή για το Skyrim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ έχω πορωθεί με prototype, αυτό τον καιρό, αν και είναι λίγο παλιό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια ξερετε αν παρω το αυθεντικο pes2012 αν θα μπορω μετα να βαλω patch?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι patch εννοείς? Αυτό του wehellas? Για το pc το θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top