Βιντεοπαιχνίδια

Sonic

Νεοφερμένος

Ο Sonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Τώρα τελευταία το Demigod
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babis-7-

Νεοφερμένος

Ο Babis-7- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ παίζω:

Age of Empires III
Age of Mythology:Titans Expansion
Call of Duty 4:Modern WarFare
Call of Duty 5:World at War
Commandos Strike Force
Just Cause
Halo Combat Evolved
Halo Custom Edition
Halo 2
Need For Speed Carbon
Need For Speed Most Wanted
Need For Speed Undercover


Υπάρχουν ακόμα πολλά που παίζω αλλά δεν τα θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Adventures παίζει κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Εγώ παίζω:

Age of Empires III
Age of Mythology:Titans Expansion
Call of Duty 4:Modern WarFare
Call of Duty 5:World at War
Commandos Strike Force
Just Cause
Halo Combat Evolved
Halo Custom Edition
Halo 2
Need For Speed Carbon
Need For Speed Most Wanted
Need For Speed Undercover


Υπάρχουν ακόμα πολλά που παίζω αλλά δεν τα θυμάμαι.

Έχω πωροθεί με αυτό το Game...Πρόσφατα το κατέβασα και ειμαι 5 περίπου αποστολές πιο πέρα απο εκεί που πας να μαμήσεις τον zack maio...Το έχεις τερματισει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγω τωρα παιζω Farcry και μετα παω για manhunt 2 αν το βρω σε πισι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
warkraft 3 ftw (pc)
topspin + Jade Empire for xbox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Βλέπω ότι πολλοί εδώ μέσα κατεβάζετε παιχνίδια. Άμα σας αρέσουν σας παρακαλώ να πηγαίνετε να τα αγοράζετε μετά. Με αυτόν τον τρόπο δίνετε τον οβολό σας με τη μορφή ψήφου, ώστε η βιομηχανία να μην σβήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμένα το αγαπημένο μου είναι το ssx2 στο Playstation2(Δεν νομίζω να έχει βγει σε 3)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Sheep, dog & wolf
Halo Trilogy
Halo Wars

Είμαι Halo-mega-φαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
σιμς 3(pc)
σιμς 2(psp)
call of duty4 4+5(playstation 3)
spore(ds)
:):):D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Όχι άλλοι άνιωθοι στα video games, καλύτερα Tetris.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ποιοί είναι οι άνιωθοι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Need for speed undercover
Πάω για bugatti αλλά είναι locked.
Έχει κάποιος κωδικό ή να ξέρει με ποιά job την ξεκλειδώνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
www.cheatplanet.com
Ψάξε εδώ;)
(Ποτέ δεν συγχώρεσα τον εαυτό μου που μπήκα σ' αυτό το site, προειδοποιώ:P. Πάντως οι τύποι είναι νόμιμοι, είχαν κάνει κι ένα φεστιβάλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Τα cheats είναι νόμιμα γενικά γιατί είναι κάτι που οι ίδιοι οι προγραμματιστές βάζουν μέσα :P

Λέω <<γενικά>> γιατί η χρήση εξωτερικών προγραμμάτων για cheating μπορεί να κάνει conflict με το EULA, αλλα αυτό είναι κάτι που
ισχύει per game και όχι γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick#18

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Mafia....(αχ τι παιχνιδαραααα)
Test Drive Unlimited
SA-MP (GTA San Andreas Multiplayer....για περισσοτερα www.sa-mp.com ειναι και δωρεαν)
Nfs Undergound 2 /Nfs Most Wanted
και τωρα καιγομαι με το Prototype...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Καλουτσικο το Prototype αλλα δε ξερω, δεν με πορωσε πολυ κ ειναι κριμα γιατι εχει φαση το πως κινεισαι κ τις δυναμεις που χεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick#18

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
πιο πολυ το παιζω γιατι αυτη τη στιγμη δεν εχω τι να παιξω και ειναι το μονο που μου τραβιξε το ενδιαφερον λιγο....ωραιο ειναι ενταξι και με ωραια γραφικα για open world game...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αυτον τον καιρο metroid prime 3, zelda twilight princess και tomb raider underworld(φοβερο παιχνιδι και δυσκολο)

ΥΓ:
Αν σας ενδιαφερουν τα videogames υαρχει μια σελιδα(δεν ειναι δικια μου και δεν προσπαθω να κανω διαφημιση) που λεγεται www.xgamers.tk . ειναι πολυ ωραια και αξιζει η επισκεψη και η εγγραφη!(εχει και φορουμ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Μηπως παιζει κανενας αυτο το παιχνιδι? Ονομαζεται emergency 4 και ειναι της γερμανικης εταιρειας sixteen tons entertainment. Υπαρχει και η αμερικανικη εκδοχη του απο την atari η οποια ονομαζεται 911: First Responders. Στο παιχνιδι αυτο παιρνεις τον ελεγχο της πυροσβεστικης, της αστυνομιας και των πρωτων βοηθειων και ανταποκρινεσαι ειτε σε αποστολες με ιδιαιτερα περιστατικα ειτε εισαι σε μια πολη και πας ωπου γινει κατι. Η κανονικη εκδοχη του παιχνιδιοιυ περιεχει φανταστικα οχηματα αλλα υπαρχει η δυνατοτητα προσθηκης mod για να παιξεται με αληθινα οχηματα. Με το καταλληλο λογισμικο αλλα και με πολυ θεληση μπορει ο καθενας να φτιαξει το δικο του mod για οποια πολη ή χωρα θέλει.
ιστοσελιδα για το παιχνιδι:
https://emergency4.de/en/
fan club στο οποιο θα με βρειτε ως nick the greek(στο forum του)
https://www.emergency-planet.com/

ποια ειναι η γνωμη σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top