Βιντεοπαιχνίδια

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Call of duty vs counter strike????? Θέλει και ρώτημα; Αν είναι δυνατον;! Φυσικά CALL OF DUTY!!!!!!!!!
-----------------------------------------
Χμμ... Να κανω και μία ερώτηση πάνω σε αυτό; Στο cod 4 στο SINGLE στον επίλογο τι γίνεται; Δεν έχω καταλάβει... Είναι λίγο άσχετο ή μου φαίνεται;

ακυρωνεις την συγρουση των πυρηνικων πυραυλων, μετα σε κυνηγανε κ εισαι στο τσιπ να γλιτωσεις. Τελος, ενα ελικοπτερο ανατιναζει την γεφυρα κ εισαι παγηδευμενος, σιγα σιγα τραυματιζονται/πεθαινουν οι συμαχοι σου, κ ερχεται να σε σκοτοσει ο αλ-ασαντ. Ενας τραυματησμενος στρατιωτης που ειναι πισω απο ενα αμαξι κ δεν τον βλεπει ο αλ-ασαντ σου δινει το πιστολι του κ σκοτονεις τον αλ-ασαντ. Τελος, φτανουν μερικοι ρωσοι συμαχοι κ προσπαθουν να κρατησουν οσους μπορουν στη ζωη. Αν λες για το Miles high club ενα αεροπλανο εχει κααταληφθει απο τρομοκρατες που κρατανε εναν ανθρωπο(δικο σου) που ειναι επιστημονας(λογικα θα ξερει να φτιαξει κανενα οπλο) κ εσυ τον σωζεις κ τον παιρνεις μαζι σου με αλεξιπτωτο:jumpy:

Γιαυτο μαρεσει το call of duty ειναι γεματο δραση :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Αυτο τον καιρο παιζω
1)pes2009
2)counter 1.6
3)To καλοκαιρι lord of the rings the battle for middle earth 2
4)μου αρεσει το cod αλλα δε το σηκωνει ο υπολογιστης μου
5)Και που και που πορώνομαι και με browser games
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanillabear

Νεοφερμένος

Ο vanillabear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το mirrors edge που ειναι απο τα καλύτερα παιχνίδια που εχω παιξει και το wow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skullbuster

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ακυρωνεις την συγρουση των πυρηνικων πυραυλων, μετα σε κυνηγανε κ εισαι στο τσιπ να γλιτωσεις. Τελος, ενα ελικοπτερο ανατιναζει την γεφυρα κ εισαι παγηδευμενος, σιγα σιγα τραυματιζονται/πεθαινουν οι συμαχοι σου, κ ερχεται να σε σκοτοσει ο αλ-ασαντ. Ενας τραυματησμενος στρατιωτης που ειναι πισω απο ενα αμαξι κ δεν τον βλεπει ο αλ-ασαντ σου δινει το πιστολι του κ σκοτονεις τον αλ-ασαντ. Τελος, φτανουν μερικοι ρωσοι συμαχοι κ προσπαθουν να κρατησουν οσους μπορουν στη ζωη. Αν λες για το Miles high club ενα αεροπλανο εχει κααταληφθει απο τρομοκρατες που κρατανε εναν ανθρωπο(δικο σου) που ειναι επιστημονας(λογικα θα ξερει να φτιαξει κανενα οπλο) κ εσυ τον σωζεις κ τον παιρνεις μαζι σου με αλεξιπτωτο:jumpy:

Γιαυτο μαρεσει το call of duty ειναι γεματο δραση :no1:

ο στρατιώτης που σου δίνει το όπλο είναι ο Price
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Warcraft III, Age of mythology,need for speed carbon και Sims 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George#1

Νεοφερμένος

Ο George#1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ο στρατιώτης που σου δίνει το όπλο είναι ο Price

ερωτηση:ιδεα μου ή υπηρχε και στο 2 ενας με το ιδιο ονομα? Και νομιζω και στο 1
αντε να βγει το 6 να δουμε τελικα αν πεθανε:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Είμαι λίγο "των παλιών" παιχνιδιών (τύπου N64, SNES κλπ.) γι αυτό συγχωράτε με, αλλά το καλύτερο παιχνίδι που έχω παίξει είναι το Ocarina of Time. :P Ειδικά το τέλος είναι όλα τα λεφτά για την εποχή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ενας συμαθητης μου, μου το εδιξε αλλα μλκ ειναι. Με τα νησακια του κ μλκιες. Φυλετικες μαχες 100 φορες καλυτερες!!!:jumpy:

Αν καταλάβεις τον τρόπο παιχνιδιού θα δεις οτι οι φυλετικές δεν πιάνουν μία μπροστά του...
Ψηφήστικε και ως το καλύτερο online παιχνίδι στρατηγικής το 2009
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Στο 90% το σιμς 3:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Το κατεβαζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Kατέβηκε...:D
Θα πω εντυπώσεις αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkenea moses

Νεοφερμένος

Η arkenea moses αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Απο τα αγαπημένα μου:
  • Age of Mythology
  • Titan Quest
  • Metal Gear Solid (όλα εκτός απο το 3 που βγήκε μόνο για ps3..α ρε ps3 τι μας έκανες..! )
  • God of War :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Kατέβηκε...:D
Θα πω εντυπώσεις αύριο
εγω θα σε καταγγείλω τώρα ομως και θα πω οτι κατεβαζεις παρανομα αρχεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Χαρη σε μενα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skullbuster

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω θα σε καταγγείλω τώρα ομως και θα πω οτι κατεβαζεις παρανομα αρχεια:P
και νομίζεις κάτι έγινε. Εγώ είμαι σε αυτά τα πράματα από δι δημοτικού γιατί πολύ απλά αν και πηγαίνω σε ιδιωτικό τα λεφτά μας δεν πέφτουν και από τα μπατζάκια οποτε έμαθα πως κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να συμβεί για πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καιρό.

Agapimena games
L2 (lineage 2)
WoW
CoD 4&5
Race Driver GRID
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
αν μου κανει κατι τρομερη εντυπωση θα το αγορασω(ειδικα album καινουργιων συγκροτηματων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

|Giannos|

Νεοφερμένος

Ο Γιάννος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Uncharted(ps3) jak and daxter(ps2) killzone 2(ps3) legend of zelda(wii)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.




FALLOUT 3
Δεκάδες βραβεία και μέσο όρο 10!!! Δείτε πληροφορίες και βραβεία εδώ
https://https://en.wikipedia.org/wiki/Fallout_3

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
sims και παλι sims....φοβερο κολλημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
το fallout 3 ειναι πολυ ωραιο παιχνιδι πραγματι.
εγω αυτο τον καιρο παιζω ενα παιχνιδι που ειναι για 4, και σκοτωνεις ζομπι
Left 4 Dead λεγεται και ειναι της Valve (half life 2 :inlove: ), πραγματικα εχουν κανει απιστευτη δουλεια στο Α.Ι των ζομπι (τι οξυμoρο ε :P), σε φτανουν ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ και να εισαι.
-----------------------------------------
εντωμεταξυ αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση στο fallout 3 ειναι η μουσικη του Galaxy News Radio, να περιφερεσαι στα συντριμια της Washington να σκοτωνεις Super Mutants και raiders και να ακους τραγουδια σαν αυτο
τρομερο συναισθημα :P

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=txPqV0lZaSE&feature=related[/ame]



το αγαπημενο μου ειναι το Crazy he calls me παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top