Βιντεοπαιχνίδια

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εσύ πρέπει να το αλλάξεις αυτό στο προφίλ σου, δεν αλλάζει μόνο του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Απλά γράφω βλακείες... Γ λυκείου είμαι τώρα, απλά ξέχασα να βάλλω το "δεν" (το διόρθωσα τώρα: "Του χρόνου δεν θα 'μαι Γ Λυκείου, απλά στο προφίλ λέει ό,τι να ναι...", εν ολίγοις του χρόνου θα μαι φοιτήτρια:D)
Εγώ το χω ξαναπεί: το διάβασμα φταίει για αυτό (που μαι στον κόσμο μου). Πες μου να σου πω τον ορισμό του βενιζελισμού και κάτι γίνεται... :P Η Β λυκείου ήταν η καλύτερη χρονιά :no1::bravo::up:, είχε διάβασμα αλλά και αρκετό ελεύθερο χρόνο. Φέτος είναι σκούρα τα πράγματα.:(
Πέρσυ έπαιζα συχνά στο Pc... Κυρίως πωρωνόμουν με team fortress 2, half life 2, bioshock, runaway 2 και διάφορα άλλα, ανάλογα με τα κέφια... (Και sims2 κλασσικά, αλλά όχι πολύ γιατί το βαριέμαι αρκετά γρήγορα)
τοτε δικαιολογεισαι :P








ΥΓ Το σιμς ειναι οντως βαρεμαρα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivika

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τρελαινομαι για The Sims!!!:jumpy: στο pc ομως..... και μ'αρεσει λιγο το Tekken και το Need For Speed στο ps2:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τρελαινομαι για The Sims!!!:jumpy: στο pc ομως..... και μ'αρεσει λιγο το Tekken και το Need For Speed στο ps2:P
Αχ Βιβίκα σε λατρεύω :inlove:και μετά από την ΑΕΚΑΡΑ έχουμε κοινά και το ότι και οι 2 τρελαινόμαστε για The Sims στο pc και γαι το Tekken και το Need For Speed στο ps2 !!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::xixi::xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εσύ πρέπει να το αλλάξεις αυτό στο προφίλ σου, δεν αλλάζει μόνο του ;)

danke! :thanks:

Τρελαινομαι για The Sims!!!:jumpy: στο pc ομως..... και μ'αρεσει λιγο το Tekken και το Need For Speed στο ps2:P

Το sims2 στο playstation (και στο psp) είναι κάπως πιο ενδιαφέρον γιατί έχεις και κάποιον σκοπό... Βέβαια στο pc είναι πιο ωραίο που χτίζεις σπίτια και διαλέγεις έπιπλα, χρώμα τοίχου, πατώματα κλπ. Στο γυμνάσιο καθόμουν με τις ώρες και έπαιζα...:xixi: Οπότε είναι λογικό τώρα να μη βρίσκω κάτι καινούριο στο παιχνίδι για να ασχοληθώ... Βρήκα πρόσφατα και έναν κωδικό που κάνει σχεδόν τα πάντα οπότε το βαρέθηκα ακόμα περισσότερο...:P Αλλά ντάξει που και που τρώω φλασιές και παίζω sims -το apartment life είναι πολύ ωραίο για χτίσιμο σπιτιού (που εγώ κυρίως με κάτι τέτοια ασχολούμαι...:xixi:)

Για το need for speed θα συμφωνήσω ότι είναι φοβερό! (Βέβαια στο ps2 δεν το χω παίξει ποτέ). Το χω ξαναπεί (νομίζω) ότι βασικά αυτά που μου άρεσαν περισσότερο ήταν το Porsche 2000 (λίγο παλιό, αλλά για την εποχή του σούπερ:)) και το most wanted.:no1: Το tekken δεν το ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivika

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αχ Βιβίκα σε λατρεύω :inlove:και μετά από την ΑΕΚΑΡΑ έχουμε κοινά και το ότι και οι 2 τρελαινόμαστε για The Sims στο pc και γαι το Tekken και το Need For Speed στο ps2 !!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::xixi::xixi::xixi::xixi:

:D:jumpy::no1:

Το sims2 στο playstation (και στο psp) είναι κάπως πιο ενδιαφέρον γιατί έχεις και κάποιον σκοπό... Βέβαια στο pc είναι πιο ωραίο που χτίζεις σπίτια και διαλέγεις έπιπλα, χρώμα τοίχου, πατώματα κλπ. Στο γυμνάσιο καθόμουν με τις ώρες και έπαιζα...:xixi: Οπότε είναι λογικό τώρα να μη βρίσκω κάτι καινούριο στο παιχνίδι για να ασχοληθώ... Βρήκα πρόσφατα και έναν κωδικό που κάνει σχεδόν τα πάντα οπότε το βαρέθηκα ακόμα περισσότερο...:P Αλλά ντάξει που και που τρώω φλασιές και παίζω sims -το apartment life είναι πολύ ωραίο για χτίσιμο σπιτιού (που εγώ κυρίως με κάτι τέτοια ασχολούμαι...:xixi:)

Για το need for speed θα συμφωνήσω ότι είναι φοβερό! (Βέβαια στο ps2 δεν το χω παίξει ποτέ). Το χω ξαναπεί (νομίζω) ότι βασικά αυτά που μου άρεσαν περισσότερο ήταν το Porsche 2000 (λίγο παλιό, αλλά για την εποχή του σούπερ:)) και το most wanted.:no1: Το tekken δεν το ξέρω.

Παντα τον βαζω αυτον τον κωδικο:D Ειναι τελειος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H.PotterAddicted

Νεοφερμένος

Η H.PotterAddicted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Βασικά και εγώ τρελαίνομαι για το thesims, βασικά μόνο thesims και videogames του χαρι πότερ παίζω.

Να σας πω, μήπως ξέρει κανένας σας πότε θα βγεί το thesims3 στην Ελλάδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
NBA2K9+C&C3 Tiberium Wars φονικός συνδυασμός:jumpy::jumpy:Που να βγει και το starcraft 2:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Ras

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγω πάντως αναμένω την παιχνιδάρα Mafia 2:bravo::fss:

όποιος έχει παίξει το Mafia 1 ξέρει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ναι. Παιζει γαματα οσα καινουρια επαιξα (πχ Crysis) και την αγαπαω. :inlove:
παιζεις crysis? δεν συναντας συχνα κοριτσι που να ασχολειται με pc και ειδικα με τετοιου ειδους games
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
παιζεις crysis? δεν συναντας συχνα κοριτσι που να ασχολειται με pc και ειδικα με τετοιου ειδους games

Ναι αμε. Μ'αρεσουν τα βιντεοπαιχνιδια και προσπαθω να δοκιμαζω πολλα ειδη. Εξαλλου το Crysis ηταν και θαυμα απο αποψης φυσικης και γραφικων, ηθελα πολυ να το δοκιμασω με το καινουριο μου pc. Δεν εχω παιξει ακομα το Warhead δυστυχως, αλλα την Τριτη που θα γυρισω σπιτι θα το δοκιμασω;) Θελω να παιξω και το FarCry 2, εχω παιξει το 1 και δεν ηταν ασχημο, αν και απο ιστορια δε μοιαζουν καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Το FarCry 2 είναι φανταστικό! Αν και λίγο δύσκολο.....και το είχα και στο Normal...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εχω διαβασει καλα λογια για το FarCry 2 και δεν υπαρχει περιπτωση να μου ξεφυγει. Το Crysis παντως το χω τερματισει σε ολα τα επιπεδα δυσκολιας, ηταν αρκετα ευκολο μετα την πρωτη φορα παιξιματος και μικρο δυστυχως.

Για ακομα μια φορα θελω να παιξω Vampire The Masquerade Bloodlines, με καποιο Clan που δεν εχω δοκιμασει ποτε... συνηθως οποτε παω να το παιξω παιρνω ενστικτωδως Malkavian :P θελω να παιξω σιγουρα Tremere.
Υπαρχουν αλλοι απο δω που το εχουν παιξει αυτο το παιχνιδι; Το συνιστω ανεπιφυλακτα αλλα για 16+ μαλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
το far cry 2 το επαιξα αλλα με κουρασε και το εβγαλα εχει καποιες ατελειες δεν σου δεχνει που να πας αμα χαθεις πρεπει να ψαξει μονο σου κατα τα αλλα πολυ ωραια γραφικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Υπαρχουν αλλοι απο δω που το εχουν παιξει αυτο το παιχνιδι; Το συνιστω ανεπιφυλακτα αλλα για 16+ μαλλον...

Εγώ δε το έχω παίξει, δεν παίζω παιχνίδια άλλωστε πλέον(με λιγοστές εξαιρέσεις), αλλά θυμάμαι όταν το έπαιζε ο αδερφός μου μου είχε φάει τα αυτιά. Ειδικά λέει αν είσαι Malkavian αλλάζει πολύ το παιχνίδι και βλέπεις πράγματα που δεν υπάρχουν διαφορετικά or smth.

Εγώ πλέον παίζω μόνο FIFA σε πολύ χαλαρή φάση. Το τελευταίο FPS που έπαιξα ήταν το FarCry αλλά σε κάποια φάση κουράστηκα και το σταμάτησα, αν και ήταν αρκετά καλό. Σε on-line gaming έμεινα(ευτυχώς) μακρία από MMO και πριν από κανά χρόνο έπαιζα λίγο Dota.

Παιχνίδια γενικότερα έπαιζα στο γυμνάσιο και κυρίως στο λύκειο, κυριώς adventure αλλά και 5-6 χρόνια Starcraft και Brood War στο Bnet.

Πριν κανά μήνα πήρα και εγώ καινούριο pc και τρέχει πλέον τα περισσότερα παιχνίδια, οπότε ίσως παίξω και τπτ καινούριο.

Θα βγει λέει ένα παιχνίδι που θα χεις ένα μεταλλά και θα δέρνεις ή κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
μηπως παιζει κανεις ικαριαμ????online game ειναι (www.ikariam.gr).Πολυ ωραιο παιχνιδι:jumpy:!Αμα θελει κανεις ας γραφτει


Υ.Γ.Μετα μπορειτε να διαγραψετε τον λογαριασμο σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγώ δε το έχω παίξει, δεν παίζω παιχνίδια άλλωστε πλέον(με λιγοστές εξαιρέσεις), αλλά θυμάμαι όταν το έπαιζε ο αδερφός μου μου είχε φάει τα αυτιά. Ειδικά λέει αν είσαι Malkavian αλλάζει πολύ το παιχνίδι και βλέπεις πράγματα που δεν υπάρχουν διαφορετικά or smth.

Καπως ετσι. Οι Μαλκαβιανοι ειναι τρελοι, ακουνε φωνες και τετοια. Αλλα οι φωνες συνηθως τους λενε πραγματα αληθινα, απλως ειναι τοσο μπερδεμενα που ουτε οι ιδιοι δε βγαζουν ακρη επομενως μιλαμε με ενα τροπο που εκνευριζει ολους τους αλλους γιατι δε καταλαβαινουν τι λενε :P Εχει πολλη φαση. Μια απιστευτη φαση ειναι που ερχεται μια τυπισσα που σε ηξερε και καλα εν ζωη και σου λεει ελα να σε βοηθησω, που ειχες χαθει και τετοια και εσυ την κανεις μεσω του Αιματος να νομιζει οτι εισαι η χελωνιτσα της που εχασε στο νεροχυτη μικρη...:jumpy: και καθεσαι και κανεις τσιτ τσατ μαζι της ως χελωνα. Ασε και το αλλο, που σε καποια φαση πιανεις κουβεντα με αυτον που λεει τις ειδησεις στην τηλεοραση, σου λεει ενα ανεκδοτο με ψαρια. Ειχα διαβασει καπου οτι μιλας και με ενα φαναρι του δρομου αλλα δεν το χω πετυχει.


Πριν κανά μήνα πήρα και εγώ καινούριο pc και τρέχει πλέον τα περισσότερα παιχνίδια, οπότε ίσως παίξω και τπτ καινούριο.

Θα βγει λέει ένα παιχνίδι που θα χεις ένα μεταλλά και θα δέρνεις ή κάτι τέτοιο.

ΧΑΧΑχΑχαχαχΧΑΑΧΑΧΑΧ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
μηπως παιζει κανεις ικαριαμ????online game ειναι (www.ikariam.gr).Πολυ ωραιο παιχνιδι:jumpy:!Αμα θελει κανεις ας γραφτει


Υ.Γ.Μετα μπορειτε να διαγραψετε τον λογαριασμο σας
Σε ποιον κόσμο είσαι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
neverwinter nigths=nwn sims2 και εγω και τονι χοκ οποιοδηποτε...ε!αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Σε ποιον κόσμο είσαι

μπετα.εσυ?
-----------------------------------------
Σε ποιον κόσμο είσαι ;


μπετα ειμαι εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top