Βιντεοπαιχνίδια

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μπααα, μόνο τα κολλημένα :p
-----------------------------------------
Eγώ τα σιχαίνομαι αυτά τα παιχνίδια. :)

Γιατί; Η συζήτηση είναι γενικά για βιντεοπαιχνίδια, δεν ειναι οφ να το αναλύσεις.

εγώ σιχαίνομαι τα σιμς επειδή είναι ρηχά, εύκολα και βαρετά, ενώ δεν προσφέρουν τίποτε ουσιαστικότερο από την απλή ψυχαγωγία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
μπααα, μόνο τα κολλημένα :p
-----------------------------------------


Γιατί; Η συζήτηση είναι γενικά για βιντεοπαιχνίδια, δεν ειναι οφ να το αναλύσεις.

εγώ σιχαίνομαι τα σιμς επειδή είναι ρηχά, εύκολα και βαρετά, ενώ δεν προσφέρουν τίποτε ουσιαστικότερο από την απλή ψυχαγωγία :)
Γιατί, νομίζεις ότι αυτά που παίζεις εσύ προσφέρουν;
Μόνο βια...
Α και να σου θυμίσω, λέω εγώ τώρα, ότι λέγονται "βιντεοπαιχνίδια" ουσιαστικά είναι "παιχνίδια" αρα θέλεις δεν θελεις, όλα ψυχαγωγία προσφέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Μόλις τέλειωσα ένα γaμάτο game στο Age Of Mythology Titans. Oh yeah...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Γιατί, νομίζεις ότι αυτά που παίζεις εσύ προσφέρουν;
Μόνο βια...
Α και να σου θυμίσω, λέω εγώ τώρα, ότι λέγονται "βιντεοπαιχνίδια" ουσιαστικά είναι "παιχνίδια" αρα θέλεις δεν θελεις, όλα ψυχαγωγία προσφέρουν.

Δεν έχεις παίξει για να ξέρεις. Κάνεις από οικονομική, στρατιωτική και διπλωματική διαχείρηση μέχρι μετακινήσεις πληθυσμών και εμπόριο. Οι μάχες αποτελούν πολύ μικρό μέρος του παιχνιδιού :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Δεν έχεις παίξει για να ξέρεις. Κάνεις από οικονομική, στρατιωτική και διπλωματική διαχείρηση μέχρι μετακινήσεις πληθυσμών και εμπόριο. Οι μάχες αποτελούν πολύ μικρό μέρος του παιχνιδιού :)
Καλά δεν ξαναμιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
:hmm::hmm:
-----------------------------------------
Απο στρατιγικής προτιμώ την σειρά comand and conquer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ποια ειναι καποια απο τα αγαπημενα σας βιντεοπαιχνιδια και σε ποια κονσολα???Εμένα Λαρα Κροφτ και το τελειο σιμσ 2!!!:no1:

Πολλά και διάφορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Eνα προχειρο top 5 μου για PC.


(oλη η σειρα,τιμη και δοξα σε ολα τα RPG της Black Isle και γενικα σε ολα τα καλα RPG)
)

(κυριως το 2 αλλα και τα υπολοιπα)

(ολη η σειρα)

(αντε για να υπαρχει κι ο εκπροσωπος των online)

Αμεσως μετα απο αυτα πανε ολα τα championship(κι αργοτερα football)manager..




Κι ενα τοπ 3 για playstation 1: (μονο το 1 εχω λιωσει(πιο μικρος),αφοτου ασχοληθηκα με το pc τις ψιλοεκλασα τις κονσολες)

(Αφθονο λιωσιμο και ξυλικι,καλυτερο arcade ever με διαφορα.Παιχνιδι θρυλος,classic masterpiece,arcade perfection.)

(mεγαλη αγαπη και μαζι με το underground 2 στο pc τα 2 αγαπημενα μου simulation)

(αλλο λιωσιμο απο κει,την εποχη που τα fifa μεσουρασουν και η λεξη "pro" ηταν αγνωστη)

Απο ολες κονσολες Super Nintendo και για ορισμενο καιρο Sega Mega Drive.Ε εκει κλασικα παιχνιδια Donkey Kong,Sonic,Asterix,Mortal Combat και τα λοιπα.Αγαπημενα κι αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Α ρε pantera τι μου θύμισες... Τιμή και δόξα όντως στην Black Isle για τα μαγικά παιχνίδια της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
GRAN TURISMO 4 LIFE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
Μόλις τέλειωσα ένα γaμάτο game στο Age Of Mythology Titans. Oh yeah...
ΠΟΡΩΣΗ!!!!
Βελλερεφοντης που παει 32 επιθεση11!!1
-----------------------------------------
και ποκεμον!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ειναι κανεις απο εδω στο home?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Μολις δοκιμασα το Dead Space, ειναι πολυ τρομακτικο και γενικοτερα ξυπνα οτι φοβιες εχεις μεσα σου.
Το συνειστω ανεπηφυλακτα σε οποιον θελει κατι "διαφορετικο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
οπου να να βγαινει και το γκραν τουρισμο 5 το κανονικο για πλαιυ3, γουσταρω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Λόγω Χριστουγέννων φαντάζομαι ότι επιτέλους θα αποκτήσω το νέο Tomb Raider! Το λέω εδώ και καιρό...
Βέβαια το θέμα δεν είναι αυτό, αλλά να βρω χρόνο να ασχοληθώ... :(
Επίσης και το G.T.A. IV!

(Του χρόνου που θα 'μαι χαλαρή θα βρω ξανα τον παλιό καλό (:lol:) μου εαυτό που πωρώνεται με τα βιντεοπαιχνίδια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Λόγω Χριστουγέννων φαντάζομαι ότι επιτέλους θα αποκτήσω το νέο Tomb Raider! Το λέω εδώ και καιρό...
Βέβαια το θέμα δεν είναι αυτό, αλλά να βρω χρόνο να ασχοληθώ... :(
Επίσης και το G.T.A. IV!

(Του χρόνου που θα 'μαι χαλαρή θα βρω ξανα τον παλιό καλό (:lol:) μου εαυτό που πωρώνεται με τα βιντεοπαιχνίδια :P)
αφου του χρονου θασαι γ λυκειου..!?!...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
αφου του χρονου θασαι γ λυκειου..!?!...:what:

Του χρόνου δεν θα 'μαι Γ Λυκείου, απλά στο προφίλ λέει ό,τι να ναι... :P Μάλλον θα φταίει το ότι δεν είμαι ακόμη 17, αλλά κοντεύει και αυτή η μέρα.:bravo::up::D (Εκτός αν μπορώ να το αλλάξω η ίδια. Για πω την αλήθεια δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα...)

Και για να μην είμαι τελείως off, ας προσθέσω ότι θέλω να δω και το crysis warhead...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Του χρόνου θα 'μαι Γ Λυκείου, απλά στο προφίλ λέει ό,τι να ναι... :P Μάλλον θα φταίει το ότι δεν είμαι ακόμη 17, αλλά κοντεύει και αυτή η μέρα.:bravo::up::D (Εκτός αν μπορώ να το αλλάξω η ίδια. Για πω την αλήθεια δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα...)

Και για να μην είμαι τελείως off, ας προσθέσω ότι θέλω να δω και το crysis warhead...
δεν λεω αυτο
λεω πως αφου 8ας πας γ λυκειου δεν θα πρεπει να διαβασεις περισσοτερο.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
δεν λεω αυτο
λεω πως αφου 8ας πας γ λυκειου δεν θα πρεπει να διαβασεις περισσοτερο.?

Απλά γράφω βλακείες... Γ λυκείου είμαι τώρα, απλά ξέχασα να βάλλω το "δεν" (το διόρθωσα τώρα: "Του χρόνου δεν θα 'μαι Γ Λυκείου, απλά στο προφίλ λέει ό,τι να ναι...", εν ολίγοις του χρόνου θα μαι φοιτήτρια:D)
Εγώ το χω ξαναπεί: το διάβασμα φταίει για αυτό (που μαι στον κόσμο μου). Πες μου να σου πω τον ορισμό του βενιζελισμού και κάτι γίνεται... :P Η Β λυκείου ήταν η καλύτερη χρονιά :no1::bravo::up:, είχε διάβασμα αλλά και αρκετό ελεύθερο χρόνο. Φέτος είναι σκούρα τα πράγματα.:(
Πέρσυ έπαιζα συχνά στο Pc... Κυρίως πωρωνόμουν με team fortress 2, half life 2, bioshock, runaway 2 και διάφορα άλλα, ανάλογα με τα κέφια... (Και sims2 κλασσικά, αλλά όχι πολύ γιατί το βαριέμαι αρκετά γρήγορα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top