Βιντεοπαιχνίδια

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Οχέε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Γιατι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Βασικά δεν ξέρω.

Υπάρχει κάτι Κακό μέσα του :iagree:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ε τι άλλο θα ακούσω. Κορίτσια που να τους άρεσε το COD... Αυτά είναι, να κανονίσουμε lan party... Εννοείται για COD2 ή COD-United Offensive.
:mad::mad::mad::mad: Γιατί ρε μεγάλε τι έχουμε και δεν κάνει να μας αρέσει το cod ?????Εμένα παντως δεν μου απαντησατε . Το καινουριο τι έχει σαν υπεροπλο αντι του βομβαρδισμου;; Και όσον αφορά τα αγωνιστικά παιχνίδια: αν θες να χαρείς και να τα σπασεις όλα και να εκτονωθεις (σας το εγγυόμαι πως θα παιζεται και θα έχετε ενα πελωριο χαμογελο στο στομα) flat out 2/carnage. Αν θες να το παίξεις μούρη με ωραία γραφικα και αυτοκινητα και μοτοσυκλέτες το test drive unlimited τα σπαει.:jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
:(Αααα... Να ρωτησω. Καταλαβε κανεις την υπόθεση του lara croft underworld;Εγω το τερματισα αλλα δεν καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
:mad::mad::mad::mad: Γιατί ρε μεγάλε τι έχουμε και δεν κάνει να μας αρέσει το cod ?????Εμένα παντως δεν μου απαντησατε . Το καινουριο τι έχει σαν υπεροπλο αντι του βομβαρδισμου;; Και όσον αφορά τα αγωνιστικά παιχνίδια: αν θες να χαρείς και να τα σπασεις όλα και να εκτονωθεις (σας το εγγυόμαι πως θα παιζεται και θα έχετε ενα πελωριο χαμογελο στο στομα) flat out 2/carnage. Αν θες να το παίξεις μούρη με ωραία γραφικα και αυτοκινητα και μοτοσυκλέτες το test drive unlimited τα σπαει.:jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
:(Αααα... Να ρωτησω. Καταλαβε κανεις την υπόθεση του lara croft underworld;Εγω το τερματισα αλλα δεν καταλαβα...

Όχι ρε παιδί μου, μην αρπάζεσαι, τστστσ, απλά μου κάνει εντύπωση γιατί συνήθως τα θεωρείται βίαια κλπ... :no1:
Δεν είμαι fan των racing games αλλά θεωρώ ότι χωρίς τιμονιέρα και γκάζι δεν αξίζουν τέτοια παιχνίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Βασικά δεν ξέρω.

Υπάρχει κάτι Κακό μέσα του :iagree:.

Είμαι ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΧΘΗΡΗ κι απλά δεν το 'χετε καταλάβει.

:3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Όχι ρε παιδί μου, μην αρπάζεσαι, τστστσ, απλά μου κάνει εντύπωση γιατί συνήθως τα θεωρείται βίαια κλπ... :no1:
Δεν είμαι fan των racing games αλλά θεωρώ ότι χωρίς τιμονιέρα και γκάζι δεν αξίζουν τέτοια παιχνίδια.
Βιαια...:P:P:lol::lol::lol::lol::P:P Μην τα λας ετσι αυτά...:P:P :lol::lol::lol::lol: :P:PΔεν αρπαχτηκα, ενταξει απλως μου την δινει που αυτό συσχετιζεται και με αλλα πραγματα που μου σπανε τα νευρα...(μην ζητατε περαιτερω εξηγησεις)
Οσο για τα racing games δεν θα το έλεγα. Ενταξει με τιμονιερα κλπ γινονται συναρπαστικά αλλα και χωρίς δεν ειναι ασχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δεν αρπαχτηκα, ενταξει απλως μου την δινει που αυτό συσχετιζεται και με αλλα πραγματα που μου σπανε τα νευρα...(μην ζητατε περαιτερω εξηγησεις)

Καλά, εγώ θα ζητήσω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν τα αναφέρατε νωρίτερα αλλά επίσης πολύ οραία ήταν (στην εποχή τους) και τα Resident Evil 1,2,3 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
To 3 εχω αλλά δεν με τρελαίνει, με τρομάζουν αυτα :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Το ξερετε το jericho? Παιχνιδάρα (αλλα αηδιαστικό)
-----------------------------------------
Καλά, εγώ θα ζητήσω. :)
Και εγω δεν θα δωσω:lol: .Αντε μόνο για σενα. Εννοώ ότι παραπεμπουν σε σε συμπεριφορές κοριτσιων που δεν θελω να με χαρακτηριζουν. Αυτά ειναι οσα μπορω να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
jericho=μουφα απλως υπερβολικα gory!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Και εγω δεν θα δωσω:lol: .Αντε μόνο για σενα. Εννοώ ότι παραπεμπουν σε σε συμπεριφορές κοριτσιων που δεν θελω να με χαρακτηριζουν. Αυτά ειναι οσα μπορω να πω...

Σωστή. Είδες? Καμιά φορά όταν μιλάς λες και κάτι καλό! :P:P:P

Κανάς για FIFA09 online?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
jericho=μουφα απλως υπερβολικα gory!
Οπως θες. Παντως αν είχες τον τύπο με το minigun (mini λεμε τωρα) θα το καταχάρηκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Σωστή. Είδες? Καμιά φορά όταν μιλάς λες και κάτι καλό! :P:P:P

Κανάς για FIFA09 online?
στο ps3?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Στο PC.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katigko

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
φυσικά το ''diablo II'' στο pc μου......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Περιμενουμε ολοι το diablo 3 για να χασουμε τη ζωη μας.
Μπλιζ, θα μας τρελανεις εντελως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Φάιναλ Φάνταζυ.
Τέκεν.
Θημ Χοσπιταλ (Αρχαια λύση για στιγμες βαρεμαρας.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Και Sims ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top