Βιντεοπαιχνίδια

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
dead space ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Donald's Quack Attack και Pokémon (η κίτρινη!) σε GBC,

Amerzone <3
KOTOR,
Planescape Torment σε PC.

Επίσης πάντα γλυκά γιατί δεν τα είχα εγώ και τα έπαιζα σε/με φίλους, Donkey Kong σε N64 και Mario σε Gameboy! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
dead space ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ
Tο έχεις παιξει...? Αν σου αρέσουν τέτοιου είδους παιχνιδια παίξε DOOM 3 ή QUAKE 4. (λογικά θα το έχεις ήδη κάνει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Ras

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
COD5 και ξερό ψωμί!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Εγω εδω και 2-3 χρονια παιζω Dota και δεν λεω να την αφησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Φίλε το Dota είναι από τα καλύτερα ομαδικά games που έχουν βγει ποτέ. Εγώ χρειάστηκα πολυ προσπάθεια για να την κόψω κι ευτυχώς το κατάφερα, γιατί σου δεσμεύει πάρα πολύ χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί θεωρείται πιο υγιές το να πας σ' ένα κλαμπ ή ένα μπουζουκτζίδικο από το να παίξεις 2-3 ντότες σ' ένα νετκαφέ με φίλους. Εγώ πάντως πολύ περισσότερο χαβαλέ κάνω και πολύ καλύτερα περνάω με το τελευταίο. Συν τοις άλλοις μια χαρά κοινωνική συναναστροφή είναι, το ποδόσφαιρο το θεωρώ λιγότερο κοινωνικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
ΤΕΚΚΕΝ ρε. ΤΕΚΚΕΝ.

Soul Calibur.
-----------------------------------------
Δεν ξέρω γιατί θεωρείται πιο υγιές το να πας σ' ένα κλαμπ ή ένα μπουζουκτζίδικο από το να παίξεις 2-3 ντότες σ' ένα νετκαφέ με φίλους. Εγώ πάντως πολύ περισσότερο χαβαλέ κάνω και πολύ καλύτερα περνάω με το τελευταίο. Συν τοις άλλοις μια χαρά κοινωνική συναναστροφή είναι, το ποδόσφαιρο το θεωρώ λιγότερο κοινωνικό.

Ε, είναι το στερεότυπο του σπασίκλα που κάθεται σε ένα υπολογιστή αντί να βγαίνει να βρίσκει ΓΥΝΑΙΚΕΣ.

Προσωπικά περνάω καλύτερα οπουδήποτε αλλού, απο ότι στα μπουζούκια (παρ'ότι ούτε η συνεύρεση για ντότα μου αρέσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Final Fantasy όλη η σειρά....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
COD5 και ξερό ψωμί!!!!!:D:D:D
Dεν το έχω παίξει ακόμα:'(:'(. Αλλά το προηγούμενο ήταν...:jumpy::no1:. Σε αυτό έχει πυροβολικο να φωνάξεις αντι για βομβαρδισμο που ειχε στο cod4?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
flat out, dead or alive, urbs{sims in the city}, call of duty, need for speed, pro evolution soccer και το κορυφαιο Dreamfall the longest journey{ολα τα παραπανω σε XBOX}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
ΜΑΝΑΤΖΕΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Παιδια τα nfs μου φαινονται λιγο ως πολύ μουφες. Τωρα να δουμε με το καινουριο το undercover. Παιζει εδω να εισαι μπατσος. Ετσι νομιζω.
Και οταν λες μανατζερ εννοείς ? Αυτό που εισαι ο ιδιοκτητης ομαδας και τα ελεγχεις ολα? Αυτά και γενικοτερα τα fifa κλπ(τετοιου είδους) μου φαινονται επισης βλακιες(το βλεπω τωρα σηκωνω θυελες) αλλα δεν το θεωρω σκόπιμο να παίζεις στο σπιτι σου στον υπολογιστη ποδοσφαιρο...(και μπασκετ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Ras

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδια τα nfs μου φαινονται λιγο ως πολύ μουφες. Τωρα να δουμε με το καινουριο το undercover. Παιζει εδω να εισαι μπατσος. Ετσι νομιζω.
Και οταν λες μανατζερ εννοείς ? Αυτό που εισαι ο ιδιοκτητης ομαδας και τα ελεγχεις ολα? Αυτά και γενικοτερα τα fifa κλπ(τετοιου είδους) μου φαινονται επισης βλακιες(το βλεπω τωρα σηκωνω θυελες) αλλα δεν το θεωρω σκόπιμο να παίζεις στο σπιτι σου στον υπολογιστη ποδοσφαιρο...(και μπασκετ)

αυτό με το μπάτσος δεν ισχύει.Γενικώς το παιχνίδι είναι τελείως μάπα.Αμα δεν σου άρεσε το Prostreet τότε το undercover θα το μισίσεις.
A ρε ΕΑ με τους ρεαλισμους σου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ποιά nfs και π@π@ρι@ μάντολες? παίξτε live for speed να δείτε τι φρούτο είναι το racing simulator...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
the best game evah! VAMPIRE :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
με τρομαζεις κρου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ε τι άλλο θα ακούσω. Κορίτσια που να τους άρεσε το COD... Αυτά είναι, να κανονίσουμε lan party... Εννοείται για COD2 ή COD-United Offensive.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
the best game evah! VAMPIRE :D :D

Μπουχουχουχουχ Δέσποινα ξύνεις πληγές!
Σταμάτησα το rpg μας στο The Masquerade λόγω αλλαγής πόλης και το Gangrel μου παρακμάζει...

'Ισως αρχίσω το pc game να καλύψω το κενό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ξεκινα το PC game. ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top