Βιντεοπαιχνίδια

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
H Δότα δεν μ'άρέσει κυρίως λόγω των ατόμων που παίζουν μέσα.
Μια φορά είχα πάει σε ένα νετ καφέ, και περίμενα τους σέρβερς του Γουόου να ανεβούνε, οπότε έπεξα λίγο ντότα. Ε, πρώτη φορά έπαιζα και έκανα μαλακίες, αρχίσαν και με βρίζανε (στο rl ε) και ήθελα να τους βάλω το keyboard εκεί που δεν πιάνει φως.

People just play too much.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Εγω μολις τερματισα το Half life 2 και ηταν εξαιρετικο! Πολυ ομορφα γραφικα και ιστορια το μονο που με ψιλοχαλασε ειναι που ηταν πολυ ευθυγραμμο, σαν ταινια ενα πραγμα. Αλλα δεν πειραζει! Α επισης ειχε ωραια μουσικη!

Σε λιγο καιρο θα βγει το Crysis Warhead που ειναι παραλληλη ιστορια στο Crysis και δειχνει τις περιπετειες του Psycho στο νησι!

δεν εχω παιξει το crysis
δεν το σηκωνε το pc m αλλα τωρα πηρα καινουργιο φορητο οποτε ισως κανω δουλεια!!!
εχω τερματισει το diablo 2 και το populous the beggining(θεικα παιχνιδια)
κατα καιρους επαιζα διαφορα παιχνιδια και ειχα φαει κολημα με το manager (ευτυχως το βαρεθηκα!!) τωρα εχω αγορασει το warcraft 3 και παιζω online. ωραια παιχνιδια ηταν το elders scrolls 3 και 4 καθως και για online gaming το battlefield

παντως το diablo εχει μακραν την καλυτερη ιστορια σε game αλλα το half life δεν παει και πολυ πισω. αλλο φοβερο παιχνιδι minesweeper!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Diablo 3, Red Alert 3, Starcraft 2, oh lala!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
για 2.5 χρονια επαιζα dota(οταν αρχισα φροντιστηρια για γ λυκειου σταματησα).
δεν μετανιωνω καθολου για την επιλογη μου να ασχοληθω με αυτο το ηλεκτρονικο αθλημα.
ειχα πολλες εμπειριες μεσα απο διαφορα πανελληνια/παγκοσμια tour.

το παραδεχομαι, για μια περιοδο με ειχε αποροφησει τελειως το dota, αλλα καταφερα και 'επανηλθα' σχετικα γρηγορα.

Δυστυχως δεν καταφερα να βγαλω λεφτα απο το dota λογω διαφορων συγκυριων, αλλα δε βαριεσαι... τουχρονου στην αθηνα σαν φοιτητης, ετσι θα βγαζω το χαρτζιλικι μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εγω παιζω dota καθημερινα πλεον μετα απο ενα διαστημα απραξιας λογω Γ' λυκειου και εχω βελτιωσει αρκετα το παιχνιδι μου σε σχεση με την Α λυκειου.Αλλα οπως ειπε και ο dythor περιμενω σαν τρελος το starcraft 2,diablo III,red alert 3:yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δυστυχως δεν καταφερα να βγαλω λεφτα απο το dota λογω διαφορων συγκυριων, αλλα δε βαριεσαι... τουχρονου στην αθηνα σαν φοιτητης, ετσι θα βγαζω το χαρτζιλικι μου.:)

Είναι ΠΟΛΥ δύσκολο να βγάλεις λεφτά από τουρνουά στην Ελλάδα, πρέπει να 'σαι κορυφή και πίστεψέ με, υπάρχουν ΠΟΛΥ καμμένα άτομα.

Μόλις γύρισα από Πλαίσιο, πήρα το WAR online να το δοκιμάσω και έκλεισα 4 WOTLK για την καμμένη παρέα μου :D! Καλά, θα γίνει χαμός, έχει ήδη γύρω στις 50 προπαραγγελίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Είναι ΠΟΛΥ δύσκολο να βγάλεις λεφτά από τουρνουά στην Ελλάδα, πρέπει να 'σαι κορυφή και πίστεψέ με, υπάρχουν ΠΟΛΥ καμμένα άτομα.
το ξερω. το επιπεδο στην ελλαδα, οσον αφορα skill, ειναι αρκετα υψηλο... αλλα πραγματα λοιπουν απο το ελληνικο gaming community...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Αφηστε που υπαρχει ακομα εκεινος ο νομος που θεωρει τα παιχνιδια φρουτακια....Που παμε?

dythor,ποιο game ειναι αυτο που λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ποτε βγαινει καινουργειο age of empires or heroes of might and magic?(τα αγαπημενα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν είναι απο τα αγαπημένα σου το HoMM τότε θα αναγνωρίζεις σαφώς οτι το καλύτερο της σειράς είναι το 2 και οτι απο εκεί και πέρα ήταν κατήφορος. Οπότε δεν έχει νόημα να περιμένεις το επόμενο.
Για το AoE δεν έχω ιδεάν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ΒΛΑΣΦΗΜΕ ΣΑΤΑΝΑ, ΤΟ ΙΙΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠ ΟΛΑ.

Μετά άρχισε ο κατήφορος. Hail Lord Christian and the Holy Crusaders!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά να ανληφθεί και να αναστηθεί η σειρά. Άντε να καούμε και λίγο. Αν και τώρα περιμένωμε αγωνία το WoW's expansion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ανληφθεί, ανληφθεί, μ' έεεεεεχεις κάνει αλοιφήηηηηηηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Rome Total War (γενικα η σειρα total war+ imprerial glory)
The Elder Scrolls IV:Oblivion
Gothic 2
World of Warcraft (mage και ξερο ψωμι)
Dota-Ladder w3 (moar apm)
Mafia (last single player i enjoyed)
Icewind Dale 1+2
HoMM III - (εχουμε φαει την μιση παιδικη μας ηλικια με τον dythor)
Red Alert 2+ Yuris Revenge
POKEMON ( ναι ρε)
-----------------------------------------
Αν είναι απο τα αγαπημένα σου το HoMM τότε θα αναγνωρίζεις σαφώς οτι το καλύτερο της σειράς είναι το 2 και οτι απο εκεί και πέρα ήταν κατήφορος. Οπότε δεν έχει νόημα να περιμένεις το επόμενο.
Για το AoE δεν έχω ιδεάν :P


αυτο σηκωνει ξυλο... θα στην πεσω με το castle μου, θα σε σκοτωνω με τους zealots και θα σε κανω ressurect με τους archangels μεχρι να αναιρεσεις το αποπανω...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Rome Total War (γενικα η σειρα total war+ imprerial glory)
The Elder Scrolls IV:Oblivion
Gothic 2
World of Warcraft (mage και ξερο ψωμι)
Dota-Ladder w3 (moar apm)
Mafia (last single player i enjoyed)
Icewind Dale 1+2
HoMM III - (εχουμε φαει την μιση παιδικη μας ηλικια με τον dythor)
Red Alert 2+ Yuris Revenge
POKEMON ( ναι ρε)
-----------------------------------------



αυτο σηκωνει ξυλο... θα στην πεσω με το castle μου, θα σε σκοτωνω με τους zealots και θα σε κανω ressurect με τους archangels μεχρι να αναιρεσεις το αποπανω...:mad:

Τα υπογραμμισμένα παιχνίδια είναι αιώνες μπροστά από όλα τα παιχνίδια του κόσμου :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
αυτο σηκωνει ξυλο... θα στην πεσω με το castle μου, θα σε σκοτωνω με τους zealots και θα σε κανω ressurect με τους archangels μεχρι να αναιρεσεις το αποπανω...:mad:
Λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να αναιρέσω. Είμαι αναιχτός σε κάποιου είδους συνθηκολόγηση όμως γιατί βλέπω και smashing pumpkins στην υπογραφή σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
αυτο σηκωνει ξυλο... θα στην πεσω με το castle μου, θα σε σκοτωνω με τους zealots και θα σε κανω ressurect με τους archangels μεχρι να αναιρεσεις το αποπανω...:mad:[/quote]

Οι μόνοι Zealots που αξίζουν είναι του Starcraft.

for Aiur


(for the swarm)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπeλL

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Χμμ...... Έχουμε και λέμε: :xixi:
  • Call Of Duty II & IV :no1:
  • PoKeMoN :jumpy:
  • Red Alert II (ατέλειωτες ώρες καψίματος) :D
  • Age Of Empires II & Conqueros :iagree:
  • Warcraft III <DOTA> :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara4ever

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Για όποιον ενδιαφέρεται, το FIFA 09 με Next-Gen γραφικά και στο PC βγήκε μόλις προχθές και έχει ήδη διατεθεί στην ελληνική αγορά στην τιμή των 40.00 ευρώ για PC, DS, 70.00 ευρώ για XBOX 360/PS3 και 49.99 ευρώ για PSP.
Να προσθέσω επισης ότι θα δείτε το Grand Theft Auto IV ΚΑΙ στο PC στις 21 Νοεμβρίου για όσους δεν το ξέρουν ήδη, από την αγορά για PC, PS2 και PSP θα λήψει το NBA Live 09 που θα είναι διαθέσιμο μόνο για XBOX 360/PS3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top