Βιντεοπαιχνίδια

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Mωρε kαι γω τa προτιμω,αλλα το λαπτοπ δεν ειναι για πολλα πολλα.

Καλά, κι εμένα μέχρι μεντίβαλ σηκώνει, ναπόλεον έπαιζα σε νετ καφέ ιστορικές μάχες και φτιαγμένα σενάριο, όχι εκστρατεία, αλλά πλάκα είχε :P

Επ τι λέει η τριλογία? Θέλω να το αποκτήσω αυτό!

Πολύ καλή, αλλά δεν με βλέπω να την προλαβαίνω να την τελειώσω το καλοκαίρι.
Θέλω και όλα τα τρόφιζ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παιξτε ρε Football Manager,εχω το 2011 και ειναι καψιμο...πιο πολυ κι απο το PES!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιξτε ρε Football Manager,εχω το 2011 και ειναι καψιμο...πιο πολυ κι απο το PES!:clapup:
Ότι θα το έλεγες εσύ αυτό, ε δεν το περίμενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ότι θα το έλεγες εσύ αυτό, ε δεν το περίμενα:P
χαχαχα

Πραγματικά, δεν με τράβηξε ποτέ:hmm:
παραξενο,παντως αμα το συνηθιζες και ηξερες να το λειτουργεις καλα,θα ηταν πολυ ωραιο σαν εναλλακτικη του pro,αναλογα και πιο παιχνιδι αρεσει στον καθενα να παιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Παιξτε ρε Football Manager,εχω το 2011 και ειναι καψιμο...πιο πολυ κι απο το PES!:clapup:
Το FM πλέον έχει χάσει την μαγεία του διότι μπαίνεις στα διάφορα φόρουμ και βρίσεις τα πουλενάκια και σε 2 χρόνια σηκώνεις τσου λου με την Πανάθα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Το FM πλέον έχει χάσει την μαγεία του διότι μπαίνεις στα διάφορα φόρουμ και βρίσεις τα πουλενάκια και σε 2 χρόνια σηκώνεις τσου λου με την Πανάθα :P
ειμαι στη σεζον 2015-2016 με την ΑΕΚ και ευρωπαικη πορεια δεν εχω κανει,αλλα εχω αλλαξει τους περισσοτερους,εχοντας δημειουργησει μια ομαδα με παιχτακια 17-22 χρονων που μου βρηκε το σκαουτινγκ.Πες καμια φθηνη και καλη μεταγραφη νεαρου ποδοσφαιριστη!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.


Περιμένοντας Xenoblade και Last Story. Πάνε τα επόμενα δυο χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ τον τελευταίο καιρό έχω καεί με το Skyrim: Elder Scrolls :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ τον τελευταίο καιρό έχω καεί με το Skyrim: Elder Scrolls :whistle:
και καλά κάνεις.
Σε ποια κονσόλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ναι στο pc... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μιας και εγω ειμαι καμμενος και θα συνεχισω να ειμαι και στην φοιτητικη μου ζωη 4 ειναι τα παιχνιδια που παιζω και μου εχουν κλεψει την καρδια
Football Manager
DoTA
World of Warcraft
Call of Duty 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μιας και εγω ειμαι καμμενος και θα συνεχισω να ειμαι και στην φοιτητικη μου ζωη 4 ειναι τα παιχνιδια που παιζω και μου εχουν κλεψει την καρδια
Football Manager
ποιο παιζεις;το ατιμο,καλα λενε πως,εξ ου και το μαθεις,ειναι καψιμο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ποιο παιζεις;το ατιμο,καλα λενε πως,εξ ου και το μαθεις,ειναι καψιμο:whistle:

Πραγματικά δεν με τράβηξε ποτέ αυτό το παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
super mario:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το καινούριο fm αναμένεται τον Χειμώνα. Μέχρι τότε... άλλα games!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πραγματικά δεν με τράβηξε ποτέ αυτό το παιχνίδι!
κι εμενα δε μ'αρεσε στην αρχη,αλλα αφου το εμαθα,κολλησα:P

Το καινούριο fm αναμένεται τον Χειμώνα. Μέχρι τότε... άλλα games!
βολευομαι προσωπικα με το 11:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μιας και εγω ειμαι καμμενος και θα συνεχισω να ειμαι και στην φοιτητικη μου ζωη 4 ειναι τα παιχνιδια που παιζω και μου εχουν κλεψει την καρδια
Football Manager
DoTA
World of Warcraft
Call of Duty 1
Μεγάλε δικός μου είσαι εσύ. Αν έκανες το COD1 COD2 θα ήσουν θεός!!

βολευομαι προσωπικα με το 11:P
Γιατί παίζεις 11?? υπάρχει και το 12
Αλλά μάλλον το 11 δίνει πιο πολλά λεφτά στην ΑΕΚΑΡΑ!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μεγάλε δικός μου είσαι εσύ. Αν έκανες το COD1 COD2 θα ήσουν θεός!!


Γιατί παίζεις 11?? υπάρχει και το 12
Αλλά μάλλον το 11 δίνει πιο πολλά λεφτά στην ΑΕΚΑΡΑ!! :P
Αι ρε:PΕκι που εχω φτασει την ΑΕΚ δεν χρειαζομαι κανενα Μανατζερ,χαχαχα.Το 13 να δω πώς θα μας εχει.:P
Το 12 δε μου αρεσει:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top