Βιβλία φροντιστηρίου

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Χρησιμοποιείτε εξωσχολικά βοηθήματα ή βιβλία που σας δίνει το φροντιστήριο σας?Χωρίς βοηθήματα την βγάζει κάποιος μόνο με τα βιβλία του φροντιστηρίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Χρησιμοποιείτε εξωσχολικά βοηθήματα ή βιβλία που σας δίνει το φροντιστήριο σας?Χωρίς βοηθήματα την βγάζει κάποιος μόνο με τα βιβλία του φροντιστηρίου?

Βοηθήματα δεν ζητάνε να πάρουν οι μαθητές ή όχι.Και εγώ φέτος θα πάω και δεν ξέρω.Ας μας διαφωτίσει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Βοηθήματα δεν ζητάνε να πάρουν οι μαθητές ή όχι.Και εγώ φέτος θα πάω και δεν ξέρω.Ας μας διαφωτίσει κάποιος.

Δε ξέρω τι γίνεται στην πόλη σας, αλλά στη δικιά μου αγοράζουμε τα βοηθήματα που ζητάν οι καθηγητές.:mad:
Boss2009 'βιβλία φροντιστηρίου' εννοείς δωρεάν βιβλία από το φρο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Δε ξέρω τι γίνεται στην πόλη σας, αλλά στη δικιά μου αγοράζουμε τα βοηθήματα που ζητάν οι καθηγητές.:mad:
Boss2009 'βιβλία φροντιστηρίου' εννοείς δωρεάν βιβλία από το φρο??

Ναι αυτό λέω.Έχει και κάποιους καθηγητές εδώ που ζητάνε να πάρεις τα ΔΙΚΑ τους βοηθήματα.Αυτά που έχουν γράψει αυτοί για επιπλέον κέρδος..Άσ'τα να πάνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι αυτά που δίνουν δωρεάν!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ναι αυτά που δίνουν δωρεάν!!!!!!!!!!

Γίνεται αυτό;Εγώ μόνο για φυλλάδια ξέρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι δίνουν σε εμάς και έχουν ασκήσεις και μεθοδολογίες και παράλληλα μας δίνουν και μερικά φυλλάδια για ακόμη περισσότερες ασκήσεις.Και λέω αν είναι να χρησιμοποιήσω μόνο αυτά παρά να δίνω τόσο λεφτά για άλλα βοηθήματα που δεν προλαβαίνω να λύσω απο εκεί καμμία άσκηση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Ναι αυτά που δίνουν δωρεάν!!!!!!!!!!

Εξαρτάται πάντα πόσο καλό είναι το βιβλίο και δε ξέρω πόσο ποιοτικά είναι γιατί δεν έχω διαβάσει από τέτοιο βιβλίο. Όμως κατά τη γνώμη μου η σίγουρη λύση είναι ένα καλογραμμένο βοήθημα που θα βολεύει εσένα..(ανάλογα με το τι θες να ασχοληθείς, ασκήσεις, θεωρία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σε εμάς πάντως τα βιβλία που μας έδωσαν ήταν πολύ καλά και με μεθοδολογία.Είχα τόσες πολλές ασκήσεις να λύσω που απο το βοηθήματα μου δεν προλάβαινα να λύσω αρκετές ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Παντως εγω φετος αγορασα ολα μου τα βοηθηματα και πρεπει να πληρωσα 120-140 ευρω αλλα στα μαθηματικα ειχα δυο διαφορετικες εκδοσεις για να λυνω πολλες ασκησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παντως εγω φετος αγορασα ολα μου τα βοηθηματα και πρεπει να πληρωσα 120-140 ευρω αλλα στα μαθηματικα ειχα δυο διαφορετικες εκδοσεις για να λυνω πολλες ασκησεις

Μηπως ησουν λιγο υπερβολικος ; Ενταξει ειπαμε να δινουμε καποια λεφτα στα βοηθηματα για εξασκηση αλλα οχι και σε τετοιο σημειο... βεβαια οπως γουσταρει ο καθενας, αλλα και παλι το βρισκω υπερβολικο. Προσωπικα θα προτιμουσα να επαιρνα 3-4 παιχνιδια για PS3 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
στο δικο μου δεν μας εχουν πει να αγορασουμε καποιο... οτι θελουν μας το βγαζουν φωτοτυπιες... αλλα ενα αλλο φροντ στην περιοχη δινει δικο του βιβλιο (καθαρα του φροντ) free παντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melissos

Νεοφερμένος

Ο Melissos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εμας στο φροντιστηριο μας ειπαν αν αγορασουμε μπαρλα για μαθηματικα και σαββαλες στις φυσικες, ομως μας δινουν και δικα τους βιβλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
στο δικο μου δεν μας εχουν πει να αγορασουμε καποιο... οτι θελουν μας το βγαζουν φωτοτυπιες... αλλα ενα αλλο φροντ στην περιοχη δινει δικο του βιβλιο (καθαρα του φροντ) free παντα!

καλά αυτό είναι σχετικό...αν σκεφτείς πόσα πληρώνεις για να είσαι εκεί αυτό έλειπε να σου ζητήσουν να πληρώσεις και για δικό τους βιβλίο μάλιστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Γίνεται αυτό;Εγώ μόνο για φυλλάδια ξέρω..
εμας στο φροντ μας δινουν corpus με ολη τη θεωρια μεσα και παρα πολλες ασκησεις...ειδικα στη φυσικη στην γ λυκειου δινουν ενα τεραστιο corpus (δεν ξερω ποσες σελιδες ...)

Μηπως ησουν λιγο υπερβολικος ; Ενταξει ειπαμε να δινουμε καποια λεφτα στα βοηθηματα για εξασκηση αλλα οχι και σε τετοιο σημειο... βεβαια οπως γουσταρει ο καθενας, αλλα και παλι το βρισκω υπερβολικο. Προσωπικα θα προτιμουσα να επαιρνα 3-4 παιχνιδια για PS3 :D
μαλλον εχεις αλλες προταιρεοτητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
μαλλον εχεις αλλες προταιρεοτητες...

Κανεις λαθος :) Εννοω οτι ειναι υπερβολικο να δινεις τοσα λεφτα σε βοηθηματα γιατι δεν πιστευω καποιος τα εχει τοσο αναγκη, ειδικα αμα παει και φροντιστηριο... Ειπα ενα παραδειγμα λιγο ειρωνικα αλλα μαλλον δεν το επιασες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αναλόγως τα φροντιστηριακά βιβλία.

Αν καλύπτουν γενικά το άτομο. Εγώ είχα τα φροντιστηριακά, μια χαρά..αλλά είχα και τα βοηθήματα μου..Αυτά που επέλεγα δηλαδή..Για δική μου καθαρά ευχέρεια...Δεν μπορώ να πω πως μου έκαναν κάτι παραπάνω, από θέμα γνώσης κτλ κτλ..αλλά θεωρώ πως δεν ήταν κακή επένδυση.

Να πω,πως τα βοηθήματα του φροντιστηρίου μου ήταν πλήρεις.Δηλαδή μεγάλη γκάμα ασκήσεων και σημειώσεων...Είναι ανάλογο σε τι φροντιστηριακά θα πέσει ο καθένας και αν καλύπτουν τις δικές του ανάγκες.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εμας μας δινουν στο φροντιστηριο βιβλια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

knightwish

Νεοφερμένος

Η knightwish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω εκανα και στην α' λυκειου φροντιστηριο και στα μαθηματα που εκανα εκει δεν ειχα βοηθηματα. Δεν εχει νοημα κιολας κατα τη γνωμη μου γιατι ο χρονος 8α ειναι λιγος και τα μαθηματα πολλα για να λυσει κανεις επιπλεον ασκησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boza76

Νεοφερμένος

Ο boza76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια αν ψαχνετε υλικο μαθηματικών (θεωρία, ασκήσεις, διαγωνίσματα κλπ) μπορείτε να βρείτε παρα πολύ στο www.bozatzidis.gr. Τα πάντα είναι σε μορφή doc για εύκολη επεξεργασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top