Βγήκαν οι ΕΒΕ 2023;

thesecretfemme

Νεοφερμένος

Η thesecretfemme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Μόλις είδα αυτή την ιστοσελίδα, η οποία αναφέρει ότι το Υπουργείο Παιδείας ανακοίνωσε τις ΕΒΕ κάθε σχολής. Ξέρει κανεις αν είναι εμπιστεύσιμο;

 

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ναι, είναι αυτά που έχει ανακοινώσει το υπουργείο
 

thesecretfemme

Νεοφερμένος

Η thesecretfemme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Τελεια! έχω μια ερώτηση βέβαια!
Θέλω να σπουδάσω Αγγλικη Φιλολογία στο ΑΠΘ. Παρόλα αυτά, έχω γράψει στα Αγγλικά 14.4 (την ΕΒΕ την περναω), και γενικότερα την βάση την περναω κανονικά. Υπάρχει περίπτωση επειδή έχω γράψει χαμηλότερα στα Αγγλικά να μην περάσω, επειδή ίσως καλυφθούν οι θέσεις απο άτομα που έχουν γράψει καλύτερα στα Αγγλικά; Υπάρχει δηλαδή περίπτωση να μείνω έξω απο το τμήμα;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,686 μηνύματα.
Τελεια! έχω μια ερώτηση βέβαια!
Θέλω να σπουδάσω Αγγλικη Φιλολογία στο ΑΠΘ. Παρόλα αυτά, έχω γράψει στα Αγγλικά 14.4 (την ΕΒΕ την περναω), και γενικότερα την βάση την περναω κανονικά. Υπάρχει περίπτωση επειδή έχω γράψει χαμηλότερα στα Αγγλικά να μην περάσω, επειδή ίσως καλυφθούν οι θέσεις απο άτομα που έχουν γράψει καλύτερα στα Αγγλικά; Υπάρχει δηλαδή περίπτωση να μείνω έξω απο το τμήμα;
Τα συνολικά σου μόρια για τη συγκεκριμένη σχολή μετράνε, όχι μόνος ο βαθμός σου στα αγγλικά.
 
Top