Βγάλατε την ύλη;

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Επιτελους το πρωτο περασμα εληξε!!!:jumpy::jumpy: Με εξαιρεση την εκθεση που δεν εχει τελος βεβαια. Τωρα αρχιζουν επαναληψεις στα τεχνολογικα μαθηματα και η παπαγαλια στο ΑΟΔΕ.

Εσεις πως πατε? Τελειωσατε κανενα μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εχω βγαλει τις Βιολογιες (γενικης+κατευθυνσης) εδω και 2 εβδομαδες περιπου και κανω επαναληψεις. Τα υπολοιπα οχι :zilia: (ειμαι τραγικα πισω, το ξερω, πρεπει να στρωθω κι αλλο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
έχω τελειωσει τα μαθηματικα γενικής, Βιολογια κατ και Χημεία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εχω βγαλει τις Βιολογιες (γενικης+κατευθυνσης) εδω και 2 εβδομαδες περιπου και κανω επαναληψεις. Τα υπολοιπα οχι :zilia: (ειμαι τραγικα πισω, το ξερω, πρεπει να στρωθω κι αλλο).

Γιατι το λες αυτο?? Στα υπολοιπα μαθηματα που εισαι? Τα κοινα με την τεχνολογικη πες γιατι τα θετικα δεν τα ξερω :p:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γιατι το λες αυτο?? Στα υπολοιπα μαθηματα που εισαι? Τα κοινα με την τεχνολογικη πες γιατι τα θετικα δεν τα ξερω :p:lol:
Μαθηματικα κατ. κανω συνθετες ασκησεις με κοιλες-κυρτες, ασυμπτωτες, μονοτονιες, θεωρηματα... λιγο απ' ολα. :P Αλλα ενταξει, το αοριστο ολοκληρωμα ειναι ιδιο με την αντιπαραγωγηση στην οποια εχω εξασκηθει αρκετα...

Φυσικη εχω κανει ταλαντωσεις, κυματα, κρουσεις (που τις συνδυασα με ταλαντωσεις στις ασκησεις :P) και τωρα ειμαι στις ασκησεις με τη ροπη αδρανειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Και λες οτι εισαι "τραγικα" πισω!!:mad: Ντροπη σου!! :timoria: χιχι :D. Μια χαρα εισαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Φροντηστηριο εχουμε τεκειωσει υλη Φυσικη Κατ ,Μαθηματικα Κατευθνσης και ΑΟΔΕ ειμαστε σελιδα 131 οπου να ναι τελειωνουμε.Και στο σχολειο πανω κατω σα ιδια ειμαστε εκτος απο φυσικη που τωρα τελειωνουμε κυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο έχουμε τελειώσει την ύλη των Αρχαίων της Λογοτεχνίας και των Λατινικών. Στο σχολείο πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μόνοη χημεία κανα 2 βδομάδες ακόμα και 2 μαθήματα κρούσεις και φινίτο. Α και έκθεση εννωείτε που δεν τελειώνει ποτέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gAnGsTa

Νεοφερμένος

Ο Random αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τελείωσα Φυσική κατ.(βασικά μόνο Doppler μενει..) και κοντεύω να τελειώσω και Μαθηματικά γενικής.Στα αλλα έχω ακόμη υλη να βγάλω άλλα δεν αγχώνομαι:no1::).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Eγώ πέρισυ τετοιο καιρό την είχα τελειώσει την ύλη σε όλα εκτός απο Βιολογία Κατ που την πήγαινα μέχρι τέλος γιατί δεν την πάλευα!5 σελίδες τις έμαθα τελευταίο 3ήμερο!Καλή συνέχεια στην προσπάθεια παίδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top