Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ο φίλος μου έχει γράψει 16.200 και έχει ως πρώτη επιλογή την Αστυφυλάκων. Μόλις είδε ότι ο Στρατηγάκης προβλέπει την βάση της στην γενική σειρά 14.600, ωστοσο ακόμη πιστεύει ότι θα υπερβεί τα 16+ και ίσως χάσει και την Αστυφυλάκων και την λιμενοφυλάκων . Πιστευετε ότι η αστυφυλάκων και η λιμενοφυλάκων θα πάνε πάνω από 16.000;
Εγώ πιστευω πανω απο 16000 και οι 2 σχολές γιατί και εγώ για αυτές ενδιαφέρομαι... Ωστόσο δεν ξέρω γιατί οι εκτιμήσεις τις δίνουν τόσο κάτω, ειδικά πχ την λιμενοφυλακων την δίνει μείωση
 

tempo

Νεοφερμένος

Ο tempo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
οι παλιές εκτιμήσεις του Στρατηγάκη ποιές ήταν; Μπορεί κάποιος να μας δώσει ένα link για να δούμε τι αλλαγές έχει κάνει;
 

Nick2325

Νεοφερμένος

Ο Nick2325 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ πιστευω πανω απο 16000 και οι 2 σχολές γιατί και εγώ για αυτές ενδιαφέρομαι... Ωστόσο δεν ξέρω γιατί οι εκτιμήσεις τις δίνουν τόσο κάτω, ειδικά πχ την λιμενοφυλακων την δίνει μείωση
Για σσας οικονομικό και σμυα διοικητικό κάποια εκτίμηση των βάσεων ;;;
 

Nick2325

Νεοφερμένος

Ο Nick2325 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ έχω 17210 και θέλω σμυα διοικητικο και ο φίλος μου έχει 18240 για σσας οικονομικό
Μέσα είσαι θεωρώ. Για σσας οικονομικό οριακά ο φίλος σου. Παίρνει 10 άτομα παραπάνω αλλά είναι και πολλοί αριστούχοι στα 18500
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φίλε και εγώ μέσα θεωρώ είσαι και εσυ και ο φιλος σου, όλοι οι άριστουχοι δεν επιλέγουν σώματα
Καλά να πέσει 18200 το σσας οικονομικό λίγο δύσκολο. Δεν έπεσε πέρσι που ήταν εξαίρεση πόσο μάλλον φέτος. Γι αυτό λέω οριακά
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Για εμένα ο Στρατηγακης δεν κάνει τόσο καλή δουλειά , ποιο καλά τα λέει εδώ ο Γιάννης !!Επισης ήξερα και άλλον ένα που έπεφτε πραγματικά σε όλους μέσα λες και δούλευε στο υπουργείο , τον Χρήστο Πάτση ο οποίος για κάποιο λόγο πλέον από το 2019 δεν κάνει εκτιμήσεις
Εννοείται. Γιατι ο Γιάννης ψαχνει μια μια την σχολή που του ζητανε και λέει.
Ο στρατηγακης ομαδοποιεί.
Πχ στο πρωτο πεδιο που βλέπω εχει ο στρατηγάκης στο 8750 περιπου 20 σχολές ταυτόχρονα. Δεν ειναι λογικό αυτό .
Ο γιάννης τσεκάρει μία πρός μία.
Και τον ευχαριστούμε για αυτό.
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εννοείται. Γιατι ο Γιάννης ψαχνει μια μια την σχολή που του ζητανε και λέει.
Ο στρατηγακης ομαδοποιεί.
Πχ στο πρωτο πεδιο που βλέπω εχει ο στρατηγάκης στο 8750 περιπου 20 σχολές ταυτόχρονα. Δεν ειναι λογικό αυτό .
Ο γιάννης τσεκάρει μία πρός μία.
Και τον ευχαριστούμε για αυτό.
Μήπως τα έβγαλε έτσι λόγω ΕΒΕ? Γιατί αν έχουν την ίδια εβε θα έχουν πάνω κάτω την ίδια βάση αφού θα μείνουν αρκετοί απ έξω
 

Teorer

Νεοφερμένος

Ο Teorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εννοείται. Γιατι ο Γιάννης ψαχνει μια μια την σχολή που του ζητανε και λέει.
Ο στρατηγακης ομαδοποιεί.
Πχ στο πρωτο πεδιο που βλέπω εχει ο στρατηγάκης στο 8750 περιπου 20 σχολές ταυτόχρονα. Δεν ειναι λογικό αυτό .
Ο γιάννης τσεκάρει μία πρός μία.
Και τον ευχαριστούμε για αυτό.
Λέτε με 16308 μόρια να μπαίνω Πληροφορική ΠΑΠΕΙ? Πιστεύω ο Στρατηγάκης είναι λίγο υπερβολικος στις εκτιμήσεις του
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
και γω φιλε βρισκω τον στρατηγακη υπερβολικο...
Πιο λογικές βρίσκω τις εκτιμήσεις της καθημερινής
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Παιδιά εμεις του 10% τι να πουμε που βαδίζουμε με βάρκα την ελπίδα!Εσεις έχετε κάποια εκτιμήσεις πάνω κάτω ξέρετε!
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
και γω φιλε βρισκω τον στρατηγακη υπερβολικο...
Πιο λογικές βρίσκω τις εκτιμήσεις της καθημερινής
Ο Παπαγιαννούλης βρίσκει μικρές μεταβολές στα χημικά και ο Στρατηγάκης ραγδαίες αυξήσεις... Ποιο είναι τελικά το πιθανότερο να συμβεί?
 

pantium

Νεοφερμένος

Η pantium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ο Γιάννης τι γνώμη έχει? Στρατηγάκης η Παπαγιανουλης?
Πόσο θεωρείς ότι θα είναι η βάση στο οικονομικό ΕΚΠΑ?
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ο Παπαγιαννούλης βρίσκει μικρές μεταβολές στα χημικά και ο Στρατηγάκης ραγδαίες αυξήσεις... Ποιο είναι τελικά το πιθανότερο να συμβεί?
Προφανώς κάτι ενδιάμεσο ανάμεσα σε Στρατηγάκη/Παπαγιαννούλη (ας ελπίσουμε δηλαδή)
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
για ιατρικη που μπορω να καταλαβαινω οι εκτιμησεις του στρατηγακη ειναι αψογες.πιο αψογες δεν μπορουσε να ναι.ζητημα να πεσει εξω 30 μορια σε αυτα.θυμαμαι που ρωταγε μια κοπελα με 18240 που μπαινει.και της ειπα ιατρικη κρητης μαλλον.συμφωνα με στρατηγακη μπαινει ιατρικη κρητη
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
και γω φιλε βρισκω τον στρατηγακη υπερβολικο...
Πιο λογικές βρίσκω τις εκτιμήσεις της καθημερινής
Βρε παιδιά με τον Στρατηγάκη μένω εκτός κτηνιατρικής για 400 μόρια ενώ για τον Παπαγιαννούλη βρίσκομαι 600 πάνω, είναι δυνατόν; Άντε βγάλτε τις βάσεις να τελειώσει η αγωνία…
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top