Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εκδόθηκε ο αναλυτικός πίνακας με τους επιμέρους αριθμούς εισακτέων, ανά κατηγορία συμμετοχής στις πανελλήνιες, ανά τμήμα ΑΕΙ.

Ιατρικές, σούμα: 800 νοματαίοι!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σημείωση: αναφέρεται διάκριση μεταξύ του 2020 νέο και 2020 παλιό στην κατηγορία 10% (6%) εισακτέων!
Σύνολο 10% (6%) 7035, με το νέο 6138 και με το παλιό 897...
 
Τελευταία επεξεργασία:

marina2211

Νεοφερμένος

Η marina2211 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας και από μένα!

Συγκέντρωσα φέτος από το 3ο πεδίο 15600 μόρια.
Σύμφωνα με τις τελευταίες εκτιμήσεις του Στρατηγακη η Νοσηλευτική ΕΚΠΑ θα φτάσει τα 15775 μόρια.
Πιστευετε θα την πιάσω; Έχω αγχωθεί..
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ε και ποιος ειμαι εγω να διαφωνω ? αλλα διαφωνω.
Αρχη αρχη οταν τα παιδια εγραψαν καλυτερα βιολογια ,χημεια και φυσικη (που δεν εγραψαν τελικα) ειχα πει 17800-17900 η ''φτωχοτερη''.
Μετα βγηκαν τα στατιστικα μοριων και διωρθωσα σε 18050 η ''φτωχοτερη'' και ανα 100 επανω οι αλλες με την σειρα που ξερετε.
Νομιζω σε αυτο θα μεινω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ο στρατηγακης ειναι μαθηματικος και οι μαθηματικοι ειναι καλοι ανθρωποι και αγαπουν τα παιδια. Εχει μεγαλη πειρα στις στατιστικες αυτες αλλα εχει και ενα μικρο κουσουρακι , ειναι πλουραλ, μπολικος. Ισως και εσκεμενα για να νιωσει κανεις το προσωπικο του θαυμα οταν βγουν οι βασεις.
Η σχολη δεν αλλαξε δημοφιλια ουτε εισακτεους και παραμενει σχολη 4ου πεδιου.
Υπαρχει μια πιεση παραπανω απο περυσι στην περιοχη των 16500-19000 μοριων της ταξεως των 500 παιδιων εκ των οποιων εκτμω τα 30 εχουν ενδιαφερον.
Απο αυτα τα 30 τα 10+ απορροφονται απο την ελλειψη φετος του παλαιου συστηματος οποτε τα 20- που απομενουν μπορουν διαταραξουν το ταβανι της οχι ομως σοβαρα την βαση της.
Εγω και επειδη σε συμπαθω γιατι εχεις ωραιο ονομα θα την τοποθετησω στα 16850-16900.
Το 75% λέει έγραψε πάνω από την βάση αγγλικά . Αυτό είναι καλό ... Ιιιι δηλαδή ούτε αυτό πιάνω?? Εν τω μεταξύ είδα στον ύπνο Μ ότι περνάω Ρόδο .. τώρα η το αντίθετο θα γίνει η θα είναι προφητικό
 

pantium

Νεοφερμένος

Η pantium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ο στρατηγακης ειναι μαθηματικος και οι μαθηματικοι ειναι καλοι ανθρωποι και αγαπουν τα παιδια. Εχει μεγαλη πειρα στις στατιστικες αυτες αλλα εχει και ενα μικρο κουσουρακι , ειναι πλουραλ, μπολικος. Ισως και εσκεμενα για να νιωσει κανεις το προσωπικο του θαυμα οταν βγουν οι βασεις.
Η σχολη δεν αλλαξε δημοφιλια ουτε εισακτεους και παραμενει σχολη 4ου πεδιου.
Υπαρχει μια πιεση παραπανω απο περυσι στην περιοχη των 16500-19000 μοριων της ταξεως των 500 παιδιων εκ των οποιων εκτμω τα 30 εχουν ενδιαφερον.
Απο αυτα τα 30 τα 10+ απορροφονται απο την ελλειψη φετος του παλαιου συστηματος οποτε τα 20- που απομενουν μπορουν διαταραξουν το ταβανι της οχι ομως σοβαρα την βαση της.
Εγω και επειδη σε συμπαθω γιατι εχεις ωραιο ονομα θα την τοποθετησω στα 16850-16900.
Χαχαχα Γιάννη μακάρι, θα στείλω γλυκά αν ολα πάνε κατ ευχήν!
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εκδόθηκε ο αναλυτικός πίνακας με τους επιμέρους αριθμούς εισακτέων, ανά κατηγορία συμμετοχής στις πανελλήνιες, ανά τμήμα ΑΕΙ.

Ιατρικές, σούμα: 800 νοματαίοι!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σημείωση: αναφέρεται διάκριση μεταξύ του 2020 νέο και 2020 παλιό στην κατηγορία 10% (6%) εισακτέων!
Σύνολο 10% (6%) 7035, με το νέο 6138 και με το παλιό 897...
Που έχει αναρτηθεί ο τελικός πίνακας εισακτέων?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Που έχει αναρτηθεί ο τελικός πίνακας εισακτέων?
εδω

 

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ΧΑΊΡΕΤΑΙ :bye2:
Γεωπονία Βόλου ο Στρατηγάκης τη δίνει με βάση 11800 , Γιάννη ή όποιος αλλος θέλει , κάποια άποψη;
Ευχαριστώ
 

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εδω

Ευχαριστώ πολυ. Καλή επιτυχία σε ολους
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
ΧΑΊΡΕΤΑΙ :bye2:
Γεωπονία Βόλου ο Στρατηγάκης τη δίνει με βάση 11800 , Γιάννη ή όποιος αλλος θέλει , κάποια άποψη;
Ευχαριστώ
Αντε τωρα να βρεις ακρη με τις γεωπονιες , απο που μπαινουν απο το φτωχο 2ο ή απο το πλουσιο 3ο, καμια ιδεα?
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ε και ποιος ειμαι εγω να διαφωνω ? αλλα διαφωνω.
Αρχη αρχη οταν τα παιδια εγραψαν καλυτερα βιολογια ,χημεια και φυσικη (που δεν εγραψαν τελικα) ειχα πει 17800-17900 η ''φτωχοτερη''.
Μετα βγηκαν τα στατιστικα μοριων και διωρθωσα σε 18050 η ''φτωχοτερη'' και ανα 100 επανω οι αλλες με την σειρα που ξερετε.
Νομιζω σε αυτο θα μεινω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ο στρατηγακης ειναι μαθηματικος και οι μαθηματικοι ειναι καλοι ανθρωποι και αγαπουν τα παιδια. Εχει μεγαλη πειρα στις στατιστικες αυτες αλλα εχει και ενα μικρο κουσουρακι , ειναι πλουραλ, μπολικος. Ισως και εσκεμενα για να νιωσει κανεις το προσωπικο του θαυμα οταν βγουν οι βασεις.
Η σχολη δεν αλλαξε δημοφιλια ουτε εισακτεους και παραμενει σχολη 4ου πεδιου.
Υπαρχει μια πιεση παραπανω απο περυσι στην περιοχη των 16500-19000 μοριων της ταξεως των 500 παιδιων εκ των οποιων εκτμω τα 30 εχουν ενδιαφερον.
Απο αυτα τα 30 τα 10+ απορροφονται απο την ελλειψη φετος του παλαιου συστηματος οποτε τα 20- που απομενουν μπορουν διαταραξουν το ταβανι της οχι ομως σοβαρα την βαση της.
Εγω και επειδη σε συμπαθω γιατι εχεις ωραιο ονομα θα την τοποθετησω στα 16850-16900.
Μακάρι Γιάννη να έχεις δίκιο και να ξεκινούν οι ιατρικές από 18050
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από anixia:
ΧΑΊΡΕΤΑΙ :bye2:
Γεωπονία Βόλου ο Στρατηγάκης τη δίνει με βάση 11800 , Γιάννη ή όποιος αλλος θέλει , κάποια άποψη;
Ευχαριστώ
Αντε τωρα να βρεις ακρη με τις γεωπονιες , απο που μπαινουν απο το φτωχο 2ο ή απο το πλουσιο 3ο, καμια ιδεα?
Ασε δεν εχει νοημα για την σχολη αυτη , και το 2ο και το 3ο σε μια μεγαλη περιοχη ενδιαφεροντος της σχολης εχουν μειωση επιτυχιων μοριων και δεν μπορουν να επηρεάσουν την περσινη βαση της σχολης. Οτι κανει φετος η ΕΒΕ ,η οποια δεν μπορει να κανει κατι γιατι ειναι στο 10,8. Εκει στα περσινα 10.200 μορια , αντε 200 πανω.
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά . Ο Στρατηγάκης λέει χημικό Ηρακλείου 16.025. Το θεωρείτε πιθανό να έχει αύξηση 1.400 μόρια, δεδομένου ότι είναι και επαρχιακή σχολή; Προσωπικά πιστεύω ότι θα έχει αύξηση 700-800 μόρια, αυτό είναι πιο πιθανό κατά τη γνώμη μου. (Η περσινή βάση ήταν 14.625)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας, έχω ερώτηση. Έγραψα 9.173 μόρια και έβαλα στο μηχανογραφικό σαν πρώτη επιλογή την σχολή στην Μυτιλήνη, Πολιτισμική τεχνολογία και επικοινωνία. Πέρσι η βάση της σχολής ήταν 7.100. Πιστεύετε θα ανέβει πάρα πολύ η σχολή; Φοβάμαι ότι μπορεί να μην την πιάσω και γενικά νιώθω θα μείνω εκτός σχολών με τόσο χαμηλά μόρια που έγραψα.
Γενικά έχω δηλώσει χαμηλόβαθμες σχολές, πιστεύετε θα ανέβουν αρκετά οι βάσεις τους; Άκουσα ότι μπορεί να αυξηθούν κατά 1200 μόρια και αγχώθηκα.
 

Nick2325

Νεοφερμένος

Ο Nick2325 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γεια σας , με 17200 έχω πιθανότητες να μπω σμυα κατεύθυνση διοικητικής και εφοδιαστικής από γελ ;;
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Λέει το 75% έγραψε πάνω από βάση στα αγγλικά. Λέτε η Αστέρ η αστεκ να πάνε πάνω από 9000 μόρια ???
 

leonnnn

Νεοφερμένος

Ο leonnnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πιστεύετε με 18806 περνάω ιατρική απθ; Ο Στρατηγάκης δίνει εκτίμηση 18600
Ευχαριστώ!
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

kwstas03

Νεοφερμένος

Ο kwstas03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πώς γίνετε να υπάρχει αύξηση στην πλοιάρχων με 25% αύξηση θέσεων;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top