Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Βγήκαν οι ικανοί στην αστυνομία
Είναι περίπου 3200 λίγοι δεν είναι ;
Πόσοι ήταν τις προηγούμενες χρονιές ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βγήκαν οι ικανοί στην αστυνομία
Είναι περίπου 3200 λίγοι δεν είναι ;
Πόσοι ήταν τις προηγούμενες χρονιές ;
Τελικά πέρσι ήταν λιγότεροι
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βγήκαν οι ικανοί στην αστυνομία
Είναι περίπου 3200 λίγοι δεν είναι ;
Πόσοι ήταν τις προηγούμενες χρονιές ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τελικά πέρσι ήταν λιγότεροι
800-1000 στο περίπου πάνω σε σχέση με πέρσι
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Άρα το 13100 που δίνει ο Στρατηγάκης δεν νομιζω να έχει κάποια τύχη
 

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από anixia:
ΧΑΊΡΕΤΑΙ :bye2:
Γεωπονία Βόλου ο Στρατηγάκης τη δίνει με βάση 11800 , Γιάννη ή όποιος αλλος θέλει , κάποια άποψη;
Ευχαριστώ

Ασε δεν εχει νοημα για την σχολη αυτη , και το 2ο και το 3ο σε μια μεγαλη περιοχη ενδιαφεροντος της σχολης εχουν μειωση επιτυχιων μοριων και δεν μπορουν να επηρεάσουν την περσινη βαση της σχολης. Οτι κανει φετος η ΕΒΕ ,η οποια δεν μπορει να κανει κατι γιατι ειναι στο 10,8. Εκει στα περσινα 10.200 μορια , αντε 200 πανω.
Αλήθεια εεε;
ο Στρατηγάκης μου αρέσει που τη δίνει 11800 :ok:....Μάλιστα ...Σε ευχαριστώ Γιάννη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Αλήθεια εεε;
ο Στρατηγάκης μου αρέσει που τη δίνει 11800 :ok:....Μάλιστα ...Σε ευχαριστώ Γιάννη.
Bασικα δεν την δινει ο στρατηγακης , την δινει το excel που χρησιμοποιει ο στατηγακης.Αν τις λογαριαζε μια μια θα την αλλαζε πιστευω. Αλλα που ,ειναι και 450?
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Bασικα δεν την δινει ο στρατηγακης , την δινει το excel που χρησιμοποιει ο στατηγακης.Αν τις λογαριαζε μια μια θα την αλλαζε πιστευω. Αλλα που ,ειναι και 450?
Γιάννη με 17700 έχω ελπίδες για οικονομικό ΣΣΑΣ όντας τριτεκνος;
 

Xaris

Νεοφερμένος

Ο Xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ο παπαγιαννουλης ειναι γενικα αξιοπιστος ή πρεπει να κοιταμε μονο τις εκτιμησεις του στρατηγακη; Γιατι κι αυτος περσι ειχε πεσει μεσα σε πολλες σχολες
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Ο παπαγιαννουλης ειναι γενικα αξιοπιστος ή πρεπει να κοιταμε μονο τις εκτιμησεις του στρατηγακη; Γιατι κι αυτος περσι ειχε πεσει μεσα σε πολλες σχολες
Τι έχει ανεβάσει αυτός;
 

marina2211

Νεοφερμένος

Η marina2211 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντως για το 3ο πεδίο ο Παπαγιαννούλης με τον Στρατηγακη έχουν τεράστιες αποκλίσεις τουλάχιστον σε φαρμακευτικές νοσηλευτικές κλπ
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Πιστεύετε με 18496 έχω ελπίδες για Ιατρική Θεσσαλονίκης;;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Γιάννη με 17700 έχω ελπίδες για οικονομικό ΣΣΑΣ όντας τριτεκνος;
Ε κοιτα , ανθρωπος εσυ τωρα των 18000 οικονομικων μοριων να ζητας στατιστικη για ενα αντε δυο συνολικα εισακτεους ? δένει ? δεν δενει?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πιστεύετε με 18496 έχω ελπίδες για Ιατρική Θεσσαλονίκης;;;;
Ναλα , εκεινο το μικρο γλυκουλη λιονταρακι στην ταινια Lion King Νάλα δεν το ελεγαν?
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Ε κοιτα , ανθρωπος εσυ τωρα των 18000 οικονομικων μοριων να ζητας στατιστικη για ενα αντε δυο συνολικα εισακτεους ? δένει ? δεν δενει?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναλα , εκεινο το μικρο γλυκουλη λιονταρακι στην ταινια Lion King Νάλα δεν το ελεγαν?
34 θα πάρει φέτος και 10 από ειδική κατηγορία
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου φαίνεται θα πέσει πιο κοντά αυτός δεν ξέρω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
34 θα πάρει φέτος και 10 από ειδική κατηγορία
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μου φαίνεται θα πέσει πιο κοντά αυτός δεν ξέρω
δυσκολα τα πραγματα , υπαρχει υπερδιπλασιασμος επιτυχοντων απο 18000 μορια και πανω. Εχουν αυτοι ενδιαφερον για στρατο ? ποιος να ξερει?
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ε κοιτα , ανθρωπος εσυ τωρα των 18000 οικονομικων μοριων να ζητας στατιστικη για ενα αντε δυο συνολικα εισακτεους ? δένει ? δεν δενει?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναλα , εκεινο το μικρο γλυκουλη λιονταρακι στην ταινια Lion King Νάλα δεν το ελεγαν?
Ναι ναι, έτσι λέμε και τή γατούλα μας🐅
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Nαι ισχύει αυτό τι να πω μακάρι να είμαστε μέσα...
ευελπιδων επρεπε να πας , θα γινει η θανατος της αλεπους φετος θα μεινουν παμπολες θεσεις κενες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι ναι, έτσι λέμε και τή γατούλα μας🐅
Πολυ δυνατη ταινια εκατο φορες την ειχα δει.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
ευελπιδων επρεπε να πας , θα γινει η θανατος της αλεπους φετος θα μεινουν παμπολες θεσεις κενες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πολυ δυνατη ταινια εκατο φορες την ειχα δει.
Και εγώ, είχα ρίξει κλάμα στο θάνατο του πατέρα Μουφασα,και είχε ωραία νοήματα και σκέψεις, τώρα τά παιδικά είναι χάλια
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
ευελπιδων επρεπε να πας , θα γινει η θανατος της αλεπους φετος θα μεινουν παμπολες θεσεις κενες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πολυ δυνατη ταινια εκατο φορες την ειχα δει.
Δεν είναι από το πεδίο μου μόνο οικονομικό σσασ έχω από αξιωματικών στρατού δυστυχώς αλλά με ενδιαφέρει φουλ το αντικείμενο μακάρι να είμαι τυχερός
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Δεν είναι από το πεδίο μου μόνο οικονομικό σσασ έχω από αξιωματικών στρατού δυστυχώς αλλά με ενδιαφέρει φουλ το αντικείμενο μακάρι να είμαι τυχερός
Μακαρι, οι οικονομικοι της σσας σε ποιο πανεπιστημιο πανε ? στην λοχρη του ΠΑΜΑΚ?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top