Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

tempo

Νεοφερμένος

Ο tempo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
σήμερα νομίζω ότι έχει και πάλι μια εκτίμηση των βάσεων η εφημερίδα "Καθημερινή" (σαν να άκουσα κάτι τέτοιο τώρα στην tv)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Περιμένουμε με αγωνία εκτιμήσεις στρατηγακη
πότε περίπου βγαίνει η εκτίμηση αυτή και που;
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ιατρική Ιωαννίνων περίπου 18100;
Όλοι λένε ότι οι βάσεις θα είναι μάλλον λίγο χαμηλότερες του 2018 και λίγο ψηλότερες του 2019. Αν το 2019 η Αλεξανδρούπολη είχε 18123 τότε δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να συζητάμε για κάτω από 18150, αν όχι 18250.
 

mar1a

Νεοφερμένος

Η mar1a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας. Έχετε καμιά πρόβλεψη για φιλοσοφία εκπα; Θέλω να πέσει 84 μόρια για να την πιάσω. Πέρυσι η βάση ήταν 12975.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Βασικά είναι, έχουμε πει, 31500 περίπου υποψήφιοι (26000+ από τα ΓΕΛ και περίπου 5500 από τα ΕΠΑΛ)!

μπορείς να δώσεις ενα παράδειγμα για τα ΕΠΑΛ? με τι βαθμούς ή σε τι περιπτώσεις κάποιος δεν μπορεί
να κάνει ΜΔ που αλλιώς αν δεν υπήρχε εβε.. θα είχε ελπίδες να μπεί σε σχολή?

σε ευχαριστώ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,585 μηνύματα.
Γεια σας. Έχετε καμιά πρόβλεψη για φιλοσοφία εκπα; Θέλω να πέσει 84 μόρια για να την πιάσω. Πέρυσι η βάση ήταν 12975.
Η σχολη φαινεται σταθερη στα περσινα μορια ,αλλα 100 μορια κατω τι ειναι? και αυτα σταθεροτης ειναι , εντέλλεται λοιπον να πεσει 100 μορια κατω.
 

mar1a

Νεοφερμένος

Η mar1a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Η σχολη φαινεται σταθερη στα περσινα μορια ,αλλα 100 μορια κατω τι ειναι? και αυτα σταθεροτης ειναι , εντέλλεται λοιπον να πεσει 100 μορια κατω.
Αχ μακάρι, αλλιώς με βλέπω για φιλολογία πάτρα.

Εύχομαι να περάσετε όλοι εκεί που θέλετε!
 

tempo

Νεοφερμένος

Ο tempo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
τώρα είδα στο πρωτοσέλιδο της καθημερινής αναφέρει "Άνοδος βάσεων μέχρι και 1200 μονάδες".
Λέτε να μιλάει για τις υψηλόβαθμες ή τις χαμηλόβαθμες σχολές (επειδή υπάρχει η ΕΒΕ);
 

mar1a

Νεοφερμένος

Η mar1a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
τώρα είδα στο πρωτοσέλιδο της καθημερινής αναφέρει "Άνοδος βάσεων μέχρι και 1200 μονάδες".
Λέτε να μιλάει για τις υψηλόβαθμες ή τις χαμηλόβαθμες σχολές (επειδή υπάρχει η ΕΒΕ);

Είχα διαβάσει πριν λίγες μέρες σε μια ιστοσελίδα πως τέτοια άνοδο θα έχουν οι χαμηλόβαθμες σχολές.
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Όλοι λένε ότι οι βάσεις θα είναι μάλλον λίγο χαμηλότερες του 2018 και λίγο ψηλότερες του 2019. Αν το 2019 η Αλεξανδρούπολη είχε 18123 τότε δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να συζητάμε για κάτω από 18150, αν όχι 18250.

Όλοι λένε ότι οι βάσεις θα είναι μάλλον λίγο χαμηλότερες του 2018 και λίγο ψηλότερες του 2019. Αν το 2019 η Αλεξανδρούπολη είχε 18123 τότε δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να συζητάμε για κάτω από 18150, αν όχι 18250.
Οι περισσότεροι λένε ότι η τελευταία ιατρική θα είναι κάτω από 18200
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προφανώς είναι εκτίμηση με τον περσινό αριθμο εισακτέων
Και εγώ αυτό νομίζω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προφανώς είναι εκτίμηση με τον περσινό αριθμο εισακτέων
Αλλά και πάλι με τους ίδιους εισακτεους μου φαίνεται περίεργο η αστυφυλακων να κατέβει και η αξιωματικών να ανέβει 175 μόρια μόνο
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Εντωμεταξύ είναι του στρατηγακη οι εκτιμήσεις. Πολύ περίεργο
Δλδ αυτες ηταν οι εκτιμησεις που περιμεναμε?εμενα οτι να ναι μου φαινονται
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αμα δειτε στην τελευταια παραγραφο λεει οτι ενας απο τους παραγοντες που υπολογισε ειναι ο αριθμος εισακτεων
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δλδ αυτες ηταν οι εκτιμησεις που περιμεναμε?εμενα οτι να ναι μου φαινονται
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αμα δειτε στην τελευταια παραγραφο λεει οτι ενας απο τους παραγοντες που υπολογισε ειναι ο αριθμος εισακτεων
Για τα σώματα ασφαλείας δεν είναι καλές. Άποψη μου
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top