Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Το πιο πιθανό σενάριο είναι το ναι ως προς την ΕΒΕ... και αυτό με το δικαίωμα να τη δηλώσεις! Μετά θα πάμε με τα μόρια σου στη βάση του τμήματος που σε ενδιαφέρει... για το αν θα περάσεις!
 

GTS

Νεοφερμένος

Ο GTS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα ! Ήθελα να ρωτήσω επίσης αν με 17900 μόρια έχω ελπίδες για οδοντιατρική ΑΠΘ
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Συγκριτικά με βάσεις του 2020 είσαι μέσα αλλά λόγω εύκολων θεμάτων σε σχέση με πέρυσι αναμένεται τάση ανόδου.
Πρέπει να βγουν στατιστικά για να γίνουν ασφαλείς εκτιμήσεις.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγκριτικά με βάσεις του 2020 είσαι μέσα αλλά λόγω εύκολων θεμάτων σε σχέση με πέρυσι αναμένεται τάση ανόδου.
Πρέπει να βγουν στατιστικά για να γίνουν ασφαλείς εκτιμήσεις.
Για να μην την πιάσω πρέπει να ανέβει ο μέσος όρος στο 13 και κάτι... Δεν νομίζω να ανέβει τόσο πολύ ο μέσος όρος στην θεωρητική
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ακόμα μια ερώτηση.. με 17.100 και μέσο όρο 17.2 πιστεύετε ότι θα φτάσω χημικό ΑΠΘ; Και τι θεωρείτε καλύτερο, χημικό ή βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιών από άποψη αποκατάστασης;
 

Sense

Νεοφερμένος

Η Sense αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ακόμα μια ερώτηση.. με 17.100 και μέσο όρο 17.2 πιστεύετε ότι θα φτάσω χημικό ΑΠΘ; Και τι θεωρείτε καλύτερο, χημικό ή βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιών από άποψη αποκατάστασης;
Σίγουρα θα φτάσεις χημικό ΑΠΘ , πέρσι 15.600 είχε μόνο
 

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχω 16300 μόρια στο 1st πεδίο, περναω πολιτικές επιστήμες απθ?Σύμφωνα με τα περσινά οκ αλλά για φέτος; ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.

Fofi

Νεοφερμένος

Η Fofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
τα μορια του τελευταιου , αλλα περυσι το μορια ηταν ΜΟx1000
 

GiwrgosLxs

Νεοφερμένος

Ο GiwrgosLxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ που έχω μέσο όρο 12.03 περνάω στην σχολή που έχει ΕΒΕ 0.90?
Με βάση τον ΜΟ σου πιστεύω δεν θα έχεις κανένα θέμα στο να τη δηλώσεις. Αναφορικά με τα μόρια συγκριτικά με πέρυσι που βρίσκεσαι περίπου;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 420 μηνύματα.
Παντα υπάρχουν παιδιά που γράφουν τόσο! Σε σχέση με τον αριθμό που γράφουν βάση και κάτω όμως είναι ελάχιστοι δυστυχώς 😅

Άκουσα / Διάβασα και πάλι πως η ελάχιστη βάση εισαγωγής για τον τομέα αναμένεται να μην ξεπεράσει το 10.
Προσωπική μου άποψη, λογικό
Αντικειμενικά τώρα, θα χρειαστεί λίγη ακόμα υπομονή
O μέσος όρος στον τομέα υγείας έστω ήταν πάνω από 10 ήταν νομίζω 10,5 αλλά ούτως ή άλλως η ΕΒΕ δεν επηρεάζει τόσο εμάς αφού το χαμηλότερο τμήμα ήταν στα 15.450

Έδωσαν 4.500 παιδιά και πέρασαν τα 800κατι άρα περίπου το 18%
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
O μέσος όρος στον τομέα υγείας έστω ήταν πάνω από 10 ήταν νομίζω 10,5 αλλά ούτως ή άλλως η ΕΒΕ δεν επηρεάζει τόσο εμάς αφού το χαμηλότερο τμήμα ήταν στα 15.450

Έδωσαν 4.500 παιδιά και πέρασαν τα 800κατι άρα περίπου το 18%
Σωστά, ο τομέας υγείας έχει υψηλές βάσεις έτσι κι αλλιώς
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Το ότι αγχώνεστε με τα 18.000 μόρια με ξεπερνάει 😂 έχετε ΠΛΗΘΟΣ επιλογών... Εγώ με τα 11.675 τι να πω? Βασικά εγώ μια σχολή θέλω που ελπίζω να μην ανέβει
High drama... Κι εγώ μια συγκεκριμένη σχολή κυνηγάω ελπίζοντας να μην ανέβει. :(
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top