Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
19490 ΕΠΑΛ υγείας πόσες πιθανότητες έχω για ιατρικη;
Με τα περσινά περνάω σε όλες τις σχολές το θέμα είναι ότι φέτος έδωσαν +500 παιδιά δηλαδή είμαστε στους 5000 ενώ πέρυσι ήμασταν στους 4500

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φυσικοθεραπεία. Και για τις τρεις χρονιές, ο στόχος παρέμεινε ο ίδιος, παρόλο που είχα τη δυνατότητα να εισαχθώ σε άλλα πανεπιστήμια (θυσίασα τις επιλογές μου για να επαναλάβω τις εξετάσεις ο χαζός).
ωραια αν ακομα ισχυει η επιλογη σου πηγαινε εκει να σπουδασεις. Επισης μη το μετανιωνεις. Εκτος αν περνουσες και τις προηγουμενες χρονιες φυσιοθεραπεια σε αλλα πανεπιστημια και δεν πηγαινες. ε εκει σορρυ ηταν χαζομαρα
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Μμμ, δεν με γεμίζει τόσο, αλλά θα κοιτάξω τι θα συμπεριλάβω στο μηχανογραφικό. Εσύ, ικανοποιημένη;να
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φυσικοθεραπεία. Και για τις τρεις χρονιές, ο στόχος παρέμεινε ο ίδιος, παρόλο που είχα τη δυνατότητα να εισαχθώ σε άλλα πανεπιστήμια (θυσίασα τις επιλογές μου για να επαναλάβω τις εξετάσεις ο χαζός).
εγω περασα περσυ φυσιοθεραπεια,φετος εβγαλα κοντα 19000 και θελω εργοθεραπεια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


εγω περασα περσυ φυσιοθεραπεια,φετος εβγαλα κοντα 19000 και θελω εργοθεραπεια.
η νοσηλευτικη λενε εχει αποροφηση αλλα δε με τρελαινει.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
19490 ΕΠΑΛ υγείας πόσες πιθανότητες έχω για ιατρικη;
Με τα περσινά περνάω σε όλες τις σχολές το θέμα είναι ότι φέτος έδωσαν +500 παιδιά δηλαδή είμαστε στους 5000 ενώ πέρυσι ήμασταν στους 4500
νομιζω καμια
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
92090 λενε ηταν οι υποψηφιοι φετος που εδιναν στο συνολο πανελληνιες και οι θεσεις για τη τριτοβαθμια εκπαιδευση 77415. Αφηνει δηλαδη εξω χωρις να υπολογιστει η ΕΒΕ 14675 υποψηφιους. ΧΩΡΙΣ ΕΒΕ
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
19490 ΕΠΑΛ υγείας πόσες πιθανότητες έχω για ιατρικη;
Με τα περσινά περνάω σε όλες τις σχολές το θέμα είναι ότι φέτος έδωσαν +500 παιδιά δηλαδή είμαστε στους 5000 ενώ πέρυσι ήμασταν στους 4500
Έχεις πιθανότητες, έστω και για το τελευταίο τμήμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


εγω περασα περσυ φυσιοθεραπεια,φετος εβγαλα κοντα 19000 και θελω εργοθεραπεια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


η νοσηλευτικη λενε εχει αποροφηση αλλα δε με τρελαινει.
Συγχαρητήρια για την επίδοσή σου. Με την ανακοίνωση των εισακτέων θα φανεί αν υπήρχε έστω η παραμικρή ελπίδα να περάσω Φυσικοθεραπεία. Διαφορετικά, είτε Νοσηλευτική είτε κάτι άλλο, θα βρω μια έμμεση λύση για να σπουδάσω αυτό που στοχεύω.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Έχεις πιθανότητες, έστω και για το τελευταίο τμήμα.

Συγχαρητήρια για την επίδοσή σου. Με την ανακοίνωση των εισακτέων θα φανεί αν υπήρχε έστω η παραμικρή ελπίδα να περάσω Φυσικοθεραπεία. Διαφορετικά, είτε Νοσηλευτική είτε κάτι άλλο, θα βρω μια έμμεση λύση για να σπουδάσω αυτό που στοχεύω.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Λέτε στην ανθρωπιστικών να είναι πάνω από 13 ο μέσος όρος? Εγώ έχω μέσο όρο 12.03
Ο δικος σου μεσος ορος αντεχει μεσο ορο 1ου πεδιου εως 13,37 για την σχολη θεατρου.
Η αποσταση απο το 11,10 περυσι μεχρι το 13,37 ειναι ενας τεραστιος δρομος.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Έχεις πιθανότητες, έστω και για το τελευταίο τμήμα.

Συγχαρητήρια για την επίδοσή σου. Με την ανακοίνωση των εισακτέων θα φανεί αν υπήρχε έστω η παραμικρή ελπίδα να περάσω Φυσικοθεραπεία. Διαφορετικά, είτε Νοσηλευτική είτε κάτι άλλο, θα βρω μια έμμεση λύση για να σπουδάσω αυτό που στοχεύω.
μια χαρα ειναι η νοσηλευτικη αρκει να σου αρεσει.εχει καλυτερη αποκατασταση και παρα πολλοι την εχουν και πιο πανω απο φυσιοθεραπεια.εχεις να ασχοληθεις με πολλα ενω στη φυσιοθ εχει μεινει μονο το ονομα.
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νεφέλη πόσα μόρια έβγαλες τελικά?
11.675 :( τα αρχαία με τσάκισαν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο δικος σου μεσος ορος αντεχει μεσο ορο 1ου πεδιου εως 13,37 για την σχολη θεατρου.
Η αποσταση απο το 11,10 περυσι μεχρι το 13,37 ειναι ενας τεραστιος δρομος.
Δηλαδή λες ότι την πιάνω την θεατρικών?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Δεν νομίζω η εβε να είναι πάνω από 9.85 που είναι ο μέσος όρος σου, αλλά όπως είπα ήδη δεν είναι και σίγουρο. Αν παρόλα αυτά είναι έτσι μετά οι βάσεις παίζονται ανάλογα και με τη ζήτηση


Γιάννη εσύ που ασχολείσαι, έχεις κάποια διαφορετική εικόνα σχετικά με τον τομέα αυτο;
Βλέπω πολλά παιδιά με βαθμούς γύρω στο 10, για να δούμε
τι να πω ,κοντος ψαλμος.... ετσι να το διασκεδασουμε λιγο.... τομεας οικονομικων απο 8,3 εως 8,9 ΜΟ
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μαυρο καλοκαιρι γεματο νεφελη. Χαρα στα φαρμακεια που θα κανετε πλουσια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
11.675 :( τα αρχαία με τσάκισαν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δηλαδή λες ότι την πιάνω την θεατρικών?
ειπαμε ..χταποδι την εβε της θεατρικων , για τα μορια περιμενε να δουμε νουμερα ανταγωνιστων.
μηπως εισαι τριτεκνη?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top