Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Λογικό να είναι 😜
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μια πρώτη εικόνα με επιφύλαξη και χωρίς να λέω ότι είναι 100% έγκυρο και σίγουρο, αφορά πρώτα την εβε οτι θα ειναι κάπου στο 9.5. Ξαναλέω ούτε σίγουρο ούτε επίσημο, μια πηγή απλά
Εγω π εχω γραψει 11 690 την πιανω;
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ο μέσος όρος των βαθμών σου ποιος είναι; για να συγκρίνεις με την υποτιθέμενη εβε. Αν ισχύει αυτό το 9.5, εάν ο μέσος όρος σου είναι παραπάνω την πιάνεις, και έπειτα τα 11690 σου δίνουν τη δυνατότητα να επιλέξεις αρκετές σχολές στον τομέα αυτό
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ο μέσος όρος των βαθμών σου ποιος είναι; για να συγκρίνεις με την υποτιθέμενη εβε. Αν ισχύει αυτό το 9.5, εάν ο μέσος όρος σου είναι παραπάνω την πιάνεις, και έπειτα τα 11690 σου δίνουν τη δυνατότητα να επιλέξεις αρκετές σχολές στον τομέα αυτό
9.85 ειναι ο μεσος ορος επισης έχετε ακουσει αν θα υπάρξει πτωση ή ανοδος γ σχολη που θελω για 300 μορια με βαση τις περσινές βασεις δεν την πιανω υπαρχει περίπτωση να κατέβει;
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Εγώ 19.010 αλλά δεν περνάω στην 1η μου επιλογή δυστυχώς
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
9.85 ειναι ο μεσος ορος επισης έχετε ακουσει αν θα υπάρξει πτωση ή ανοδος γ σχολη που θελω για 300 μορια με βαση τις περσινές βασεις δεν την πιανω υπαρχει περίπτωση να κατέβει;
Δεν νομίζω η εβε να είναι πάνω από 9.85 που είναι ο μέσος όρος σου, αλλά όπως είπα ήδη δεν είναι και σίγουρο. Αν παρόλα αυτά είναι έτσι μετά οι βάσεις παίζονται ανάλογα και με τη ζήτηση

καλα ας ειναι, αφου εγραψε και καλα.
Γιάννη εσύ που ασχολείσαι, έχεις κάποια διαφορετική εικόνα σχετικά με τον τομέα αυτο;
Βλέπω πολλά παιδιά με βαθμούς γύρω στο 10, για να δούμε
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ 19.010 αλλά δεν περνάω στην 1η μου επιλογή δυστυχώς
Πολλα συγχαρητηρια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ 18290, παίζεται ή όχι για Φυσικοθεραπεία (Σπάρτη), αλλιώς Νοσηλευτική.
Πολλ συγχαρητηρια
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μπράβο τσακάλια!!! Καλή φοιτητική ζωή εύχομαι!! <3
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
17.859, έχω λέτε ελπίδες για Φαρμακευτική Πάτρας ;
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά μπράβο σας!
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
17347 και θέλω φαρμακευτική...δύσκολα θα την πιάσω λέτε?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

17.859, έχω λέτε ελπίδες για Φαρμακευτική Πάτρας ;
Εσύ ναι ...εγώ με 17347 δύσκολα
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Πολλα συγχαρητηρια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πολλ συγχαρητηρια
Σ' ευχαριστούμε, να' σαι καλά! Νομίζω ότι δικαιώθηκα με την τρίτη φορά, χωρίς να χρεώσω την οικογένειά μου σε φροντιστήρια. Οι εκτιμήσεις μου ήταν πιο χαμηλές και αυστηρές αφού υπολόγιζα 17200 (max). Η έκπληξη μού έκοψε τα πόδια, που ακόμα και τώρα νιώθω σοκαρισμένος. Δόξα τω Θεώ να λέμε, μεγάλη η χάρη του!
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά, έβγαλα 10.835. με βάση περσινά μόρια περνάω τη σχολή που θέλω. Αλλά την εβε την περνάω άραγε ρε παιδιά;
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ' ευχαριστούμε, να' σαι καλά! Νομίζω ότι δικαιώθηκα με την τρίτη φορά, χωρίς να χρεώσω την οικογένειά μου σε φροντιστήρια. Οι εκτιμήσεις μου ήταν πιο χαμηλές και αυστηρές αφού υπολόγιζα 17200 (max). Η έκπληξη μου έκοψε τα πόδια, που ακόμα και τώρα νιώθω σοκαρισμένος. Δόξα τω Θεώ να λέμε, μεγάλη η χάρη του!
καταρχάς πολλά μπράβο που είχες την υπομονή να δώσεις τρεις φορές. Εγώ του παρα-χρονου θα δωσω γιατι νιωθω οτι το 2011 αδίκησα τον εαυτό μου και κυρίως θέλω να κάνω κατι διαφορετικό από αυτό που σπούδασα. Ποτέ δεν είναι αργά, να το ξέρεις αυτό. Εδώ μια κοπέλα συνάδελφος της μητέρας μου έδωσε περυσι και ήταν 45 και πέρασε καοινωνιολογία. Σκέψου του παρα-χρονου που θα δωσω θα ειμαι 30 ετών. Λεω και να αποτύχω θα παω μεσω κατατακτηριων.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Παιδιά, έβγαλα 10.835. με βάση περσινά μόρια περνάω τη σχολή που θέλω. Αλλά την εβε την περνάω άραγε ρε παιδιά;
Πες μας σε ποιο πεδίο / τομέα είσαι, και ποιος είναι ο μέσος όρος των βαθμολογιών σου
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπράβο τσακάλια!!! Καλή φοιτητική ζωή εύχομαι!! <3
1625832757528.png
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Είμαι ανθρωπιστικών σπουδών. Και ο μέσος όρος είναι 11.0
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Είμαι ανθρωπιστικών σπουδών. Και ο μέσος όρος είναι 11.0
Δεν έχω εικόνα για τη θεωρητική η αλήθεια είναι, αλλά σαν γενική εικόνα δεν ξέρω αν η εβε θα πάει πάνω από 11, ίσως κάποιος άλλος να ξέρει καλύτερα
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top