Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.

Makis7

Νεοφερμένος

Ο Makis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Με 13308 λετε να πιασω τα Τεφαα στην Κομοτηνη?
 

chochoru

Νεοφερμένος

Η chochoru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Με οσους εχω μιλησει απο 2ο-3ο πεδιο τα πηγαμε χειροτερα απο οτι περιμεναμε.
Αν βγουν τιποτα στατιστικα για το 2ο πεδιο θα ηθελα να στείλετε κανα σαιτ
Γιατι εγω προσωπικα απο 2ο πεδιο περναω μονο αν πεσει 20 μορια η σχολη 🥲
Είμαι υγείας και περίμενα πολύ καλύτερη βαθμολογία... Εε βοήθησα και εγώ στο να πέσει λίγο ο μέσος όρος...
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Σε όλους τους τομείς παρατηρείται αυτή η Εικόνα, εάν ανησυχείς για την εβε και όχι για την βάση περίμενε γιατί φαίνεται πως δε θα είναι ψηλή
Είμαι υγείας και περίμενα πολύ καλύτερη βαθμολογία... Εε βοήθησα και εγώ στο να πέσει λίγο ο μέσος όρος...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
Ναι η θεατρικών έχει 0.90
Την πιανεις και την χτυπας σαν χταποδι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θα ειναι απο φέτος στο μηχανογραφικο ;
Οχι , εχουν θεματα κτηριου , υποσχεση υπουργου για του χρονου.
 

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
η κορη φιλης μου απο θεσσαλονικη,εγραψε 15,500 μορια,θελει ιστορικο αρχαιολογικο θεσσαλονικης τι λετε περναει;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
η κορη φιλης μου απο θεσσαλονικη,εγραψε 15,500 μορια,θελει ιστορικο αρχαιολογικο θεσσαλονικης τι λετε περναει;
ρενακι το σαιτε που συμβουλευομαι για στατιστικα ειναι κατω για ενημερωση, μολις ανεβει θα σου πω. Για ΓΕΛ μιλαμε ετσι?
 

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ποιος είναι ο μέσος όρος σου;
11.690
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ρενακι το σαιτε που συμβουλευομαι για στατιστικα ειναι κατω για ενημερωση, μολις ανεβει θα σου πω. Για ΓΕΛ μιλαμε ετσι?
Και για επαλ ποτε βγαινουν ξέρετε
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Κάτι για μέσο όρο χαμηλότερο από πέρσι ειπώθηκε από μια πηγή στατιστικών, αλλά δεν κόβουμε το χεράκι μας ακόμα. Φαίνεται όμως να πήγατε χειρότερα

11.690
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και για επαλ ποτε βγαινουν ξέρετε
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top