Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Εγω επισης δεν θελω να πω μορια ουτε καν στους φίλους μου γτ ξερω δν ειναι αυτα π θα ηθελα να γραψω πως θα το αποφηγω αυτοο
Είναι δικαίωμα σου να μη θες να πεις. Δεν τους αφορά. Οποιος θέλει να πει λέει οποιος δεν θέλει δεν λεει
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Εγω επισης δεν θελω να πω μορια ουτε καν στους φίλους μου γτ ξερω δν ειναι αυτα π θα ηθελα να γραψω πως θα το αποφηγω αυτοο
Θα πεις οτι, επειδη δεν εχω γραψει 20.000 μορια , δεν σας λεω γιατι ειναι γουρσουζια , θα σας πω την σχολη που θα μπω οταν μπω.
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 539 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ λένε μετά τη 1. Μετά τη 1 είναι και στις 12 το βράδυ 😂. Ελπίζω στο επόμενο μισάωρο να βγουν παντως
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ λένε μετά τη 1. Μετά τη 1 είναι και στις 12 το βράδυ 😂. Ελπίζω στο επόμενο μισάωρο να βγουν παντως
Αχ αν συμβει αυτο εγω δεν προλαβω να τους μαθω ποτε λυπαμε θα εχω παθαίνει απο αγχοςςςς😂
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 539 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ λένε μετά τη 1. Μετά τη 1 είναι και στις 12 το βράδυ 😂. Ελπίζω στο επόμενο μισάωρο να βγουν παντως
Άλλο κουλό αυτό. Προφανώς μπορεί να προκύψει κάποιο τεχνικό θέμα αλλά δεν παίζεις με την αγωνία των παιδιών.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Καλή επιτυχία! Ακόμη κι αν δεν πετύχετε τώρα το στόχο σας, να ξέρετε ότι τίποτα δεν τελείωσε!!!
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
πως τα πηγατε;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 539 μηνύματα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top