Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι.. όταν λένε ότι θα στείλουν τους βαθμούς στη 1 θα τα στείλουν τότε ή υπάρχει περίπτωση να σταλθούν πιο νωρίς;
13.00 ειπαν για αναρτηση στα λυκεια. Εσυ κοιτα τα σαιτε απο τις 9 κατι θα παιξει.
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.
Μεχρι στιγμης οποτε το υπαιθ ανοιξε πλατφορμα αυτη επεσε. Ειναι και γκαντεμω η κυρια. Οποτε μαλλον θα την ανοιξουν απο νωρις για να εχουν χρονο επισκευης.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεχρι στιγμης οποτε το υπαιθ ανοιξε πλατφορμα αυτη επεσε. Ειναι και γκαντεμω η κυρια. Οποτε μαλλον θα την ανοιξουν απο νωρις για να εχουν χρονο επισκευης.
Εγώ αύριο θα πεθάνω παιδιά, γεια σας, χάρηκα που σας γνώρισα 😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,599 μηνύματα.

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
@Nefeli. Μην ανησυχείς αύριο το φόρουμ θα χάσει πολλούς φίλους
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εγω πως θα ανακοινώσω τους βαθμούς μ στην καθηγήτρια π μ εκανε ιδιαίτερα σκέφτομαι 🙃😭
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ποιος την χέζει την καθηγήτρια? 😂😂😂 Εγώ την μάνα μου σκέφτομαι! Τι θέλετε να περάσετε?
Καλα αυτο ειναι αλλο κομματι εγκεφαλικό... παλι καλα θα είναι δουλειά θα της το φέρω το βραδυ με τρόπο αφου θα το εχω συνειδοτοπισησει και εγω πλέον 🙃😆
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top