Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Η κοινωνική εργασία απο επαλ με περισυνη βαση 9.745 και εβε 9.83
Ποσο μπορει να ανεβει εχετε κάποια αποψη
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Το υπουργείο παιδείας πάντως δε βλέπω να τρέχει !!! Τα περιφερειακά τμήματα θα τρέχουν σε λίγο από Σεπτέμβριο κσι μετά με μηδέν εισακτέους πρωτοετείς .τα αντίκτυπα θα φανούν αργότερα . Γιατί τα ΙΕΚ δεν είναι η λύση .
Ναι, τα έχουμε πει αυτά από το χειμώνα. Αναμένεται, έχουμε πει, από τα ΓΕΛ, για παράδειγμα, να έχουμε 40-45 τμήματα ΑΕΙ με <25 εισακτεους.
 

endosporia

Νεοφερμένος

Η endosporia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Με 17.535 μόρια λέτε να περνάω φαρμακευτική στην Πάτρα ή κτηνιατρική στην Καρδίτσα;
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Με 15600 κοινωνικη εργασια παδα με το 4%;
 

endosporia

Νεοφερμένος

Η endosporia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

endosporia

Νεοφερμένος

Η endosporia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ναι μονο αυτη. Ο πρωθυπουργο σου, οι υπουργοι σου, σπουδασαν εδω ας πουμε
Δεν έχω πρόβλημα με το να έχει σπουδάσει κάποιος στο εξωτερικό. Ως άτομο που δεν το επηρεάζει η ΕΒΕ, μου φαίνεται αστείο να μην γίνεται αποδεκτή από την υπουργό η δυσλειτουργικότητά της σε ορισμένες περιπτωσεις(20.000 μόρια ανεπαρκή για την αρχιτεκτονική), εις το όνομα κάποιας «αριστείας».
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχω πρόβλημα με το να έχει σπουδάσει κάποιος στο εξωτερικό. Ως άτομο που δεν το επηρεάζει η ΕΒΕ, μου φαίνεται αστείο να μην γίνεται αποδεκτή από την υπουργό η δυσλειτουργικότητά της σε ορισμένες περιπτωσεις(20.000 μόρια ανεπαρκή για την αρχιτεκτονική), εις το όνομα κάποιας «αριστείας».
βρισκει απλα πατημα οτι ο Χ δεν περναει αρχιτεκτονικη αθηνας αλλα αρχιτεκτονικη θεσσαλονικης. αλλα τον αναγκαζει να φυγει μακρυα απο το σπιτι του λογω ΕΒΕ
 

endosporia

Νεοφερμένος

Η endosporia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
βρισκει απλα πατημα οτι ο Χ δεν περναει αρχιτεκτονικη αθηνας αλλα αρχιτεκτονικη θεσσαλονικης. αλλα τον αναγκαζει να φυγει μακρυα απο το σπιτι του λογω ΕΒΕ
Πολλοί γνωστοί μου, εξαιτίας της καραντίνας, αποδιοργανωθήκαν τελείως. Υπό φυσιολογικές συνθήκες, πιθανώς να είχαν γράψει πολύ καλύτερα. Σίγουρα τα διαδικτυακά μαθήματα δεν υποκαθιστούν-παρά μερικώς- τα δια ζώσης. Και, παραταύτα, εφαρμόζεται αυτήν την χρονιά αυτό το μέτρο, που δυσχεραίνει την εισαγωγή τόσων πολλών στην τριτοβάθμια. Τι να πω, πραγματικά κρίμα στα παιδιά που επηρεάζονται άμεσα…
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολλοί γνωστοί μου, εξαιτίας της καραντίνας, αποδιοργανωθήκαν τελείως. Υπό φυσιολογικές συνθήκες, πιθανώς να είχαν γράψει πολύ καλύτερα. Σίγουρα τα διαδικτυακά μαθήματα δεν υποκαθιστούν-παρά μερικώς- τα δια ζώσης. Και, παραταύτα, εφαρμόζεται αυτήν την χρονιά αυτό το μέτρο, που δυσχεραίνει την εισαγωγή τόσων πολλών στην τριτοβάθμια. Τι να πω, πραγματικά κρίμα στα παιδιά που επηρεάζονται άμεσα…
ακομα ελπιζετε εδω μεσα οτι θα το παρει τελευταια στιγμη πισω αυτο με την ΕΒΕ? Δεν υπαρχει περιπτωση
 

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ακομα ελπιζετε εδω μεσα οτι θα το παρει τελευταια στιγμη πισω αυτο με την ΕΒΕ? Δεν υπαρχει περιπτωση
Όχι δεν ελπίζει κανένας ότι θα πάρει πίσω την ΕΒΕ. αυτό δε θα γίνει .ο στοχος να στραφούν σε ιδιωτικα κολλέγια και ΙΕΚ επετεύχθη .εγω προσωπικά ελπίζω να παραιτηθεί.επειδη δεν έχει δώσει ποτέ πανελλήνιες η υπουργός γιαυτο ακριβώς δε μπορεί να ξέρει πως νιώθουν οι μαθητές !!!και επισης γνωρίζω παιδιά που δεν αρίστευσαν στις πανελλήνιες παιδιά που έγραψαν χαμηλά και πέρασαν με λίγα μόρια σε ΑΕΙ και τώρα σπουδάζουν κάτι που λατρεύουν και είναι συνεπεις κσι στα μαθήματα και στα εξάμηνα .δεν μπορεί να προδικάζει το μέλλον των παιδιών ούτε να ξέρει τι απόδοση θα έχουν στα πανεπιστήμια .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι δεν ελπίζει κανένας ότι θα πάρει πίσω την ΕΒΕ. αυτό δε θα γίνει .ο στοχος να στραφούν σε ιδιωτικα κολλέγια και ΙΕΚ επετεύχθη .εγω προσωπικά ελπίζω να παραιτηθεί.επειδη δεν έχει δώσει ποτέ πανελλήνιες η υπουργός γιαυτο ακριβώς δε μπορεί να ξέρει πως νιώθουν οι μαθητές !!!και επισης γνωρίζω παιδιά που δεν αρίστευσαν στις πανελλήνιες παιδιά που έγραψαν χαμηλά και πέρασαν με λίγα μόρια σε ΑΕΙ και τώρα σπουδάζουν κάτι που λατρεύουν και είναι συνεπεις κσι στα μαθήματα και στα εξάμηνα .δεν μπορεί να προδικάζει το μέλλον των παιδιών ούτε να ξέρει τι απόδοση θα έχουν στα πανεπιστήμια .
Πιστεψε με το 2011 βιωσα κατι χειροτερο απο τη ΚΕΡΑΜΕΩΣ που λεγοταν Διαμαντοπούλου
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους.
Μήπως μπορεί κανέις να εκτιμήσει για την Ελληνική Φιλολογίας Κομοτηνή στο που μπορεί να κυμανθεί η βάση της (2020 ήταν 8300 μόρια)

Καλή συνέχεια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,547 μηνύματα.

Mendem

Νεοφερμένος

Η Mendem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλημέρα. Να σας ξανάρωτησω..τι εκτίμηση δίνετε για το παιδαγωγικο προσχολικης στην Ροδο;; περυσι είχε 9250
 

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γιάννη please βαλε καφέ και πες μου πόσο νομίζεις ότι θα ειναι η βάση βιομηχανικής διοικησης και τεχνολογίας παπει?
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top