Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
που τις ειδες τις χαμηλες επιδοσεις αφου δεν εχουν βγει ακομα στατιστικα :P.
Aπο αυτά που ακούω... ειδική κατηγορία πιστεύω και ελπίζω να είναι κάτω από 18

Κατά την γνώμη σας ένας με σπίτι στην Αθήνα αξίζει να πάει αστυφυλάκων η αξιωματικών λιμενικού (έχει τρελές μεταθέσεις έχω ακούσει)
 

GTS

Νεοφερμένος

Ο GTS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα !
Με 17900 έχω ελπίδες για Ιατρική Αλεξανδρούπολης;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Υπάρχει και άλλη συζήτηση για τις βάσεις αλλά νομίζω είναι καλύτερα να κάνουμε ξεχωριστή για τα ΕΠΑΛ 😀

Πιστεύετε θα ανέβουν και άλλο;

Πολλά λύκεια ανακοίνωσαν τους πρώτους και από ότι φαίνεται υπάρχει ένας τεράστιος αριθμός με παιδιά άνω των 19.000 μορίων
Αναμένουμε τα φετινά στατιστικά για να κάνουμε εκτιμήσεις.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

Sense

Νεοφερμένος

Η Sense αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ παιδιά με 15.125, περνάω χημικό καπου λέτε;

Πέρσι ήταν 15.600 Θεσσαλονίκη,15.200 Πάτρα, 14.700 Γιάννενα και 14.600 Ηράκλειο. Απλά φοβάμαι αρκετά την άνοδο των βάσεων που θα σημειωθεί.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.
Εγώ παιδιά με 15.125, περνάω χημικό καπου λέτε;

Πέρσι ήταν 15.600 Θεσσαλονίκη,15.200 Πάτρα, 14.700 Γιάννενα και 14.600 Ηράκλειο. Απλά φοβάμαι αρκετά την άνοδο των βάσεων που θα σημειωθεί.
Μεσα εισαι , εχεις και καβατζα την ωραια καβαλα ή οποια εκτος των αλλων καλων εχει και ωραια ,γλυκομίλητα κοριτσια
 

GTS

Νεοφερμένος

Ο GTS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ας μου γράψει και κάποιος άλλος αν έχω πιθανότητες να περάσω ιατρική με 17900!
 

Sense

Νεοφερμένος

Η Sense αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μεσα εισαι , εχεις και καβατζα την ωραια καβαλα ή οποια εκτος των αλλων καλων εχει και ωραια ,γλυκομίλητα κοριτσια
Ναι το πολύ πολυ καταλήγω Καβάλα...απλά είναι που με χαλάει που δεν είναι φοιτητουπολη και για το χημικό της αν είναι εξίσου καλό με των υπολοίπων χημικών στην Ελλάδα🤔
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.
Ναι το πολύ πολυ καταλήγω Καβάλα...απλά είναι που με χαλάει που δεν είναι φοιτητουπολη και για το χημικό της αν είναι εξίσου καλό με των υπολοίπων χημικών στην Ελλάδα🤔
η καβαλα ειναι μαγικη πολη, για την σχολη δεν ξερω.
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Ας μου γράψει και κάποιος άλλος αν έχω πιθανότητες να περάσω ιατρική με 17900!
περιμενε τα στατιστικα για να εισαι σιγουρος αλλα προφανως εχεις πολλες πιθανοτητες να περασεις
 

angies

Νεοφερμένος

Η angies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Για ΣΣΑΣ πρώτο πεδίο τι πιστεύετε;
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Υπάρχει και άλλη συζήτηση για τις βάσεις αλλά νομίζω είναι καλύτερα να κάνουμε ξεχωριστή για τα ΕΠΑΛ 😀

Πιστεύετε θα ανέβουν και άλλο;

Πολλά λύκεια ανακοίνωσαν τους πρώτους και από ότι φαίνεται υπάρχει ένας τεράστιος αριθμός με παιδιά άνω των 19.000 μορίων
Παντα υπάρχουν παιδιά που γράφουν τόσο! Σε σχέση με τον αριθμό που γράφουν βάση και κάτω όμως είναι ελάχιστοι δυστυχώς 😅

Άκουσα / Διάβασα και πάλι πως η ελάχιστη βάση εισαγωγής για τον τομέα αναμένεται να μην ξεπεράσει το 10.
Προσωπική μου άποψη, λογικό
Αντικειμενικά τώρα, θα χρειαστεί λίγη ακόμα υπομονή
 

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Απορω πάντως τι θα γίνει με τις σχολές που πέρυσι είχαν πολύ χαμηλή βάση 5000 και 6000 μόρια ; Εκεί τι θα γίνει ; Θα μείνουν κενές ; Αφού οι κάτω των 8000 μορίων δε θα μπορούν να επιλέξουν
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top