Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Οι βάσεις αναλυτικά για όσους περιμένουν!
 

Nefeli01

Νεοφερμένος

Η Nefeli01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ακούω στην ΕΡΤ τώρα οτι οι ψυχολογίες ξεπέρασαν και τις νομικές για πρώτη φορά στην ιστορία και παρουσιάζουν άνοδο. Ποιές είναι η βάσεις στις ψυχολογίες τις έχουμε?
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.

stam72

Νεοφερμένος

Ο stam72 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Ιατρικη Ιωαννίνων ναιιιιιι
 

Marianna35

Νεοφερμένος

Η Marianna35 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά εγώ δυστυχώς έβγαλα 17928 με το παλιο και έχασα κτηνιατρικη καρδιτσας για 3 μορια λέτε του χρόνου με 10 % να έχω πιθανοτητητες?
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ακούω στην ΕΡΤ τώρα οτι οι ψυχολογίες ξεπέρασαν και τις νομικές για πρώτη φορά στην ιστορία και παρουσιάζουν άνοδο. Ποιές είναι η βάσεις στις ψυχολογίες τις έχουμε?
το λέω από καιρό πως η ψυχολογία είναι η καλύτερη σχολή στην Θεωρητική :)
 

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
παιδια επειδη δεν μ ανοιγει το site εχω 17025 μορια αρα περασα πυροσβεστικη που το εχω πρωτη επιλογη αφου η βαση ειναι 16850?
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top