fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όπως το πάρει κανείς... :)

τα τελευταία χρόνια απευθύνονται πάρα πολλοί σε ψυχολόγους....... επίσης κάθε παιδί κακομαθημένο το λένε ΔΕΠΥ ....
ανοίγεις ένα γραφείο και ξεμπέρδεψες αν είσαι καλός θα πας καλα.

προτείνω κατεύθυνση παιδοψυχολογία.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Ευχομαι καλη σταδιοδρομια σε ολους.
Δεν περασα εκει που ηθελα, αλλα δε βαριεσαι, τουλαχιστον το παλεψα και εζησα κ αυτη την εμπειρια.
Αντε και του χρονου. :)
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Πολλες ιατρικες μαζευτηκαν εδω.Μυριζομαι τρολ...
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Ακούω στην ΕΡΤ τώρα οτι οι ψυχολογίες ξεπέρασαν και τις νομικές για πρώτη φορά στην ιστορία και παρουσιάζουν άνοδο. Ποιές είναι η βάσεις στις ψυχολογίες τις έχουμε?
Παιδιά ψυχολογία Αθήνα 17.850
Κοινωνικής εργασίας 16.500.
Τι αύξηση είναι αυτή;;
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
4η στη βιολογία πατρας
Να παρακολουθήσεις Πάτρα κανονικότατα. Δώσε 10% του χρόνου αν δε περάσεις συνεχίζεις την σχολή σου και δίνεις κατατακτήρίες για καρδίτσα. Αν περάσεις ή όχι δεν μπορεί να στο πει κανένας από τώρα ούτε κατά την γνώμη μου να βασίζεσαι σε αυτό.
 

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους! Εγώ Νομική στο Α.Π.Θ.!
 

sofia.kp

Νεοφερμένος

Η sofia.kp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

Marianna35

Νεοφερμένος

Η Marianna35 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Να παρακολουθήσεις Πάτρα κανονικότατα. Δώσε 10% του χρόνου αν δε περάσεις συνεχίζεις την σχολή σου και δίνεις κατατακτήρίες για καρδίτσα.

Προσπαθώ να το συνειδητοποιησω ακόμα θα κάνω σίγουρα 10 % αν και δεν ξέρω παλι αν θα περασω
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Κοντεύω να πεθάνω από το άγχος είμαι κ με 4% κ δν έχω ιδέα τι πιάνω κ αν πιάνω κάτι 😐
Πάνε δες στους πίνακες! Στο σάιτ της ΕΡΤ τους έβγαλαν
Πήγανε στο ΓΕΛ ή επαλ του 2018 εκεί είναι
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Τσεκαρα τις βάσεις γιατί με την minedu δεν βγαζω ακρη, και ειδα πρωτος βαθμος 19.297 για Αγγλικη Φιλολογια
εγω πηρα τοσα😄
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
Στις ιατρικες οχι απλα επεσα μεσα αλλα την θρακη την βρηκα ακριβως.Βρειτε το τελευταιο ποστ μου/17400 ειπα 17400 πηγε.αστοχησα για 100 μορια αθηνα πραγματικα ταβανιασε με βαση τα σταστιστικα δεν πρεπει να υπηρξε καμια διαρροη,το ιδιο και η θεσσαλονικη ταβανιασε.και η πατρα ταβανιασε με βαση τα στατιστικα.οι αλλες 4 δεν ταβανιασανε καθως με βαση αυτο που εγινε αθηνα αν γινοταν το ιδιο και θρακη θα ηταν 17500 επομενως δυστυχως αφελως δηλωσανε μεχρι πατρα.Στο ημμυ επεσα εντελως εξω και ακομα δεν καταλαβαινω γτ ισως λογω μειωσης θεσεων βεβαια και παλι επεσε κατω απο 18 οχι 18100 που λεγε ο στρατηγακης.Νομικη επεσε μεσα ο στρατηγακης ειπε 18050 ενω εγω περιμενα ελαφρια πτωση.Παντως οτι επιασα ακριβω ιατρικη θρακης κανενας υπεραναλυτης δεν το προεβλεψε
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Βάση ΗΜΜΥ ΑΠΘ ΠΑΛΑΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ, 14.029 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, και ανησυχούσα κι όλας, είμαι μέσα για 3.356 μόρια
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Στις ιατρικες οχι απλα επεσα μεσα αλλα την θρακη την βρηκα ακριβως.Βρειτε το τελευταιο ποστ μου/17400 ειπα 17400 πηγε.αστοχησα για 100 μορια αθηνα πραγματικα ταβανιασε με βαση τα σταστιστικα δεν πρεπει να υπηρξε καμια διαρροη,το ιδιο και η θεσσαλονικη ταβανιασε.και η πατρα ταβανιασε με βαση τα στατιστικα.οι αλλες 4 δεν ταβανιασανε καθως με βαση αυτο που εγινε αθηνα αν γινοταν το ιδιο και θρακη θα ηταν 17500 επομενως δυστυχως αφελως δηλωσανε μεχρι πατρα.Στο ημμυ επεσα εντελως εξω και ακομα δεν καταλαβαινω γτ ισως λογω μειωσης θεσεων βεβαια και παλι επεσε κατω απο 18 οχι 18100 που λεγε ο στρατηγακης.Νομικη επεσε μεσα ο στρατηγακης ειπε 18050 ενω εγω περιμενα ελαφρια πτωση.Παντως οτι επιασα ακριβω ιατρικη θρακης κανενας υπεραναλυτης δεν το προεβλεψε
Μπραβο φίλε
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,835 μηνύματα.
Κοντεύω να πεθάνω από το άγχος είμαι κ με 4% κ δν έχω ιδέα τι πιάνω κ αν πιάνω κάτι 😐
Στην πολλή χειρότερη, κι αν βρίσκεσαι κοντά, πήγαινε στο σχολείο που έδωσες, θα έχουν τοιχοκολλήσει τα αποτελέσματα! ;)
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Προσπαθώ να το συνειδητοποιησω ακόμα θα κάνω σίγουρα 10 % αν και δεν ξέρω παλι αν θα περασω
όχι δε ξέρεις γιατί πολλοί που θα πάνε στρατιωτικές και σχολές που θα το μετανιώσουνε θα στραφούνε στην κτηνιατρική. Πέρα της αδικίας γιατί ουσιαστικά 3 μόρια δεν είναι κάτι αλλά σου στερήσαν την σχολή που θέλεις έχεις κάνει πολύ καλή επιλογή 2ης σχολής από το Βιολογικό μόνο να κερδίσεις έχει και όχι να χάσεις.

Και αν περάσεις του χρόνου πάλι δε χάνεις τπτ γιατί το διάβασμα που θα έχεις κάνει στο 1ο έτος βιολογικού θα χρειαστεί στην κτηνιατρική
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top