Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Αστυφυλάκων 😍😍
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,886 μηνύματα.
Πέρασε κάνεις ψυχολογία σε Ιωάννινα/Ρέθυμνο; Αν ναι πόσο έγραψε
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ❤️ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩΩΩ
 

MaryLou

Νεοφερμένος

Η MaryLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Νηπιαγωγών Ρόδου-2η επιλογή!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους!!
 

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μεταφραστικό Κέρκυρα, πρώτη (απ' το παλιό σύστημα) :clapup:
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Αρχικά συγχαρητήρια για την επιτυχία σε όλους! Εγώ προσπαθώ να μπω εδώ και ώρα αλλά δε με βάζει με τίποτα έχει πέσει το σύστημα;
 

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχικά συγχαρητήρια για την επιτυχία σε όλους! Εγώ προσπαθώ να μπω εδώ και ώρα αλλά δε με βάζει με τίποτα έχει πέσει το σύστημα;

Ναι , εγώ πρόλαβα και μπήκα πριν κάποια λεπτά ,τώρα που ξαναπροσπάθησα δεν με βάζει.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Αρχικά συγχαρητήρια για την επιτυχία σε όλους! Εγώ προσπαθώ να μπω εδώ και ώρα αλλά δε με βάζει με τίποτα έχει πέσει το σύστημα;

και μένα το ιδιο. Μαλλον εχει υπερφορτωσει

Δεν ξερω που χω μπει🤣

Παντως συγχαρητήρια σε ολα τα παιδια και ιδιαιτερα στην @Μακενζι
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Τέλεια αντέ να δούμε ποτά θα φτιάξει τώρα... Εντωμεταξύ μεοενα από τις κια μισή και μου ελετε δε έχουν βγει και από τις πάρα 20 και μετά απλά δε με έβαζε μέσα δηλαδή wtf
 

KingOfPop

Νεοφερμένος

Ο KingOfPop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργων - ΕΜΠ
 

victor 21

Νεοφερμένος

Ο victor 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
17.900 Νομική ΑΠΘ
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!! :music:

Λίγο άκυρος εγώ :D
Όποιος θέλει ας ρίξει ένα like και στη σελίδα μας στο facebook :D
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top