uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Αν το σύστημα είναι ίδιο με το περσινό (που θα είναι! ), κατά την online εγγραφή σου στο τμήμα που πέτυχες, θα έχει ένα checkbox ότι ζητάς να διαγραφείς από το προηγούμενο τμήμα σου αυτόματα. Αυτό (θα είναι) όλο!

σε ευχαριστώ πολυ! 😊
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Ιατρική Αμαλιαδας πρωτος!1/!! :kitty:
Πέρα από την πλάκα συγχαρητήρια σε όλους!!!

Αμαλιαδα? Ποιος με φωναξε?
Ελα απο δω να μας κερασεις τοτε!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε φίλε κάπου θα πέρασες δεν μπορεί ;Εδώ 3000 μόρια και μπήκαν Μαθηματικών Σάμου.

Περασα, αλλα οχι εκει που ηθελα.
Και για του λογου το αληθες, περασα εκει που προανεφερες, Σαμο, αλλα σε αλλη σχολη. :)

SNAG-1084.png
 

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Τζαμπα σας στεναχώρησαμε οτι δεν περνούσε τελικά.
κανεις δεν περίμενε τέτοια πτώση στο παλιο !.

συγχαρητήρια :))) καλη σταδιοδρομία στο παιδι .


(ελπίζω να μη νοικιασατε ηδη σπίτι Αθηνα που ψάχνατε😅)

Εγώ νόμιζα πως έδινε η ίδια Πανελλήνιες στα 42 και πέρασε Νομική. :P
 

andriana80

Νεοφερμένος

Η andriana80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τωρα ειμαι ελεύθερη να διαγραφω απο την παλια σχολη μου επιτελους? Πότε μπορω να το κανω αυτο?
Μόλις δοθούν ημερομηνίες για την εγγραφή στη καινούρια σχολή σου, θα κάνεις ηλεκτρονικά εγγραφή και παράλληλα θα διαγραφείς από τη παλιά σου σχολή. Καλή σταδιοδρομία!
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ρε, ρε πάμε καλά ρε, ακόμα δεν ανοίγει η σελίδα. Πήγα μέχρι το σχολείο για να δω κανονικά τον κωδικό μου.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Ρε, ρε πάμε καλά ρε, ακόμα δεν ανοίγει η σελίδα. Πήγα μέχρι το σχολείο για να δω κανονικά τον κωδικό μου.
Μήπως τους κάνουν καμία επίθεση στον server ή κράσαρε η βάση δεδομένων; Πολύ περίεργο να είναι τέτοια η ώρα και να μην μπαίνει το σύστημα!
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μήπως τους κάνουν καμία επίθεση στον server ή κράσαρε η βάση δεδομένων; Πολύ περίεργο να είναι τέτοια η ώρα και να μην μπαίνει το σύστημα!
Λες κάνα ddos? Αλλά υποτίθεται ο σερβερ αυτος είναι σχεδιασμένος να αντέχει καμιά 100Κ χρήστες ταυτόχρονα. Πέρυσι μια χαρά λειτουργούσε
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Λες κάνα ddos? Αλλά υποτίθεται ο σερβερ αυτος είναι σχεδιασμένος να αντέχει καμιά 100Κ χρήστες ταυτόχρονα. Πέρυσι μια χαρά λειτουργούσε
Τι να σου πω, μόνο όσοι είναι στη συντήρηση θα ξέρουν!
Ναι, πέρυσι εγώ μπήκα κανονικά την ώρα που βγήκαν τα αποτελέσματα στο κοινό και ξανά μπήκα και το μεσημέρι τέτοια ώρα για να κρατήσω screenshot για τον καθηγητή του φροντιστηρίου. Δεν υπήρχε απολύτως κανένα πρόβλημα υπερφόρτωσης :(
Παιδιά όσοι δεν έχετε δει ακόμα που περάσατε ή βασίζεστε στις Βάσεις 2020, μπορείτε να πάτε και από το σχολείο να τα δείτε τοιχοκολλημένα με τον κωδικό υποψηφίου!
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
20200828_135922.jpg
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγαπημένοι μου πρώην υποψήφιοι και νυν φοιτητές,:D
εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σε όλους σας και στον καθένα χωριστά,
ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, πολλές-πολλές μελλοντικές επιτυχίες, να τιμήσετε τις σπουδές σας και να προχωρήσετε στη ζωή σας όπως έχετε φανταστεί!
Το πρώτο βήμα έγινε! Από σας εξαρτάται να γίνουν και τα επόμενα!
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Αν και δεν είχα αμφιβολία λόγω της διαφοράς μορίων που είχα, απλά περίμενα την ανακοίνωση: Ιταλική Φιλολογία - ΕΚΠΑ
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Επιτέλους φόρτωσε και η σελίδα

Screenshot_20200828-135936~2.jpg
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Η ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας, όπου μπορείτε να δείτε τη σχολή, στην οποία περάσατε, δεν «έπεσε» λόγω υπερφόρτωσης.

Οι Ανώνυμοι, έριξαν τον σέρβερ του Υπουργείου Παιδείας, ως ένδειξη διαμαρτυρίας, σεβασμού, θαυμασμού και συμπαράστασης στους νεοεισερχόμενους φοιτητές στα ΑΕΙ της χώρας μας. Στο μήνυμά τους, το οποίο δημοσιοποιήθηκε στην επίσημη ιστοσελίδα τους αναφέρουν τα εξής:

Έκτακτο Ανακοινωθέν
-Ως ένδειξη συμπαράστασης στην @Μακενζι , η οποία δεν κατάφερε, να ρίξει τον σέρβερ του iSchool, με τα αλλεπάληλα μηνύματά της, σχετικά με τη βάση του τμήματος Φιλοσοφίας του Πανεπιστημιου Ιωαννίνων. Έτσι, αφού δεν τα κατάφερε η φίλτατη, τα καταφέραμε εμείς, γιατί την έχουμε μέσα στην καρδιά μας.

-Ως ένδειξη σεβασμού στον @eykleidhs1821*, ο οποίος κατάφερε μόνο αυτός, με τον εξαιρετικά προηγμένο τρόπο σκέψης του και τις γνώσεις στατιστικής, που τον διακατέχουν, να προβλέψει ακριβώς τη βάση της Ιατρικής του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης (ΔΠΘ). Έτσι, δικαιούται να σάς τονίζει διαρκώς την επιτυχία του και εσείς να του αναγνωρίζετε τις ικανότητες, που δεν κατέχετε.

-Ως ένδειξη διαμαρτυρίας για την περίπτωση του τμήματος Μαθηματικών, του Πανεπιστημίου Αιγαίου, που εδρεύει στη Σάμο, το οποίο αποτελεί μελανό σημάδι στην Ιστορία των Βάσεων, ξεσηκώνοντας αντιδράσεις ακόμα και στο διαδικτυακό forum iSchool. Δεν νοείται να γίνει Μαθηματικός, κάποιος με 3.000 μόρια, μόρια που παραπέμπουν σε βάση ντροπής.

-Για να εκφράσουμε τη βαθιά μας θλίψη και την συμπαράσταση, στον σύμμαχο @Viedo, που δεν κατάφερε να προβλέψει επιτυχώς τις βάσεις των σχολών, ειδικά της Ιατρικής του ΔΠΘ.

*Ο Ευκλείδης είναι κάτοχος πτυχίου Ιατρικής και κάτοχος πτυχίου Μαθηματικών. [Κατι τέτοια δεν τα ξεχνάμε γατάκια]

Για όλους, λοιπόν, τους παραπάνω λόγους, κρίναμε επιβεβλημένη την πτώση του server του Υπουργείου Παιδείας.

!Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους τους νεοεισερχόμενους φοιτητές και θερμά συγχαρητήρια στα παιδιά, που προσπάθησαν, αλλά δεν πέτυχαν τον στόχο τους!
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Παιδιά σοκ. Ενώ πιστεύω ότι οριακά θα έμενα εκτός Χημείας Ηρακλείου πέρασα Χημείας Πάτρας , όντας 77ος στην σειρά επιλογής 😍😍
 

DiCafrio

Νεοφερμένος

Ο DiCafrio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά εδώ φοιτητης Οικονομικών Επιστημών ΑΣΟΕΕ
Έδινα με το παλιό σύστημα και πέρασα 6ος κατά σειρά ενώ με εξέπληξε ότι έχει βάση 10.000 ενώ στο νέο σύστημα έχει 16.000
 

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Βάση ΗΜΜΥ ΑΠΘ ΠΑΛΑΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ, 14.029 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, και ανησυχούσα κι όλας, είμαι μέσα για 3.356 μόρια

Γιατί εγώ που ανησυχούσα αν θα μπω μεταφραστικό Κερκυρας με 17930 παλιό σύστημα και η βάση είναι 7856 😂 10.000 μόρια πάνω είμαι
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top