Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αρχικά για κάποιο λόγο συγκινούμαι κάπως που βλέπω τις επιτυχίες σας,θυμάμαι και μένα πριν 2 χρόνια και δε μπορώ να πιστέψω οτι μπαίνω 3ο έτος.:cry_x: Μπράβο σε όλους ανεξαιρέτως
Όποιος πέρασε Γιάννενα και θέλει βοήθεια μπορεί να μου στείλει προσωπικό για ό,τι απορία έχει.
 

Guest 952351

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια με 17.375 ειμαι μεσα αν κανω του χρονου 10% για ιατρικη αλεξ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδια με 17.375 ειμαι μεσα αν κανω του χρονου 10% για ιατρικη αλεξ
???
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδια με 17.375 ειμαι μεσα αν κανω του χρονου 10% για ιατρικη αλεξ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


???
Τι λετε ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εχει κανενας παρομοια βαθμολογια ??
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Παιδια με 17.375 ειμαι μεσα αν κανω του χρονου 10% για ιατρικη αλεξ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


???
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι λετε ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εχει κανενας παρομοια βαθμολογια ??
Πιστεύω ότι με το 10% του χρόνου θα περάσουν όλα τα παιδιά που έδιναν πανελλήνιες το 2019 επειδή έγραψαν καλύτερα. πέρυσι ένα παιδί που έγραψε 17.500 ούτε απέξω από την ιατρική δεν πέρναγε τώρα με τέτοιες βάσεις θα κάνουν παρά πολλα παιδιά 10% που έχασαν την ιατρική για λίγα μόρια.
 

Guest 952351

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταλαβαινω τι εννοεις αλλα νομιζω πως το θεμα ειναι ποσες ισοβαθμιες θα υπαρξουνε στο 17.400 και στο 17.375 . Τι πιστευετε ??
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Καταλαβαινω τι εννοεις αλλα νομιζω πως το θεμα ειναι ποσες ισοβαθμιες θα υπαρξουνε στο 17.400 και στο 17.375 . Τι πιστευετε ??

Εξαρτάται αν το 10% χωριστεί σε νέο και παλιό σύστημα. Γιατί με 18400 στο παλιό σύστημα δεν περνούσαν Ιατρική καν. Άρα, αν εντάξουν και τα δύο συστήματα σε ένα θα ανέβουν κατακόρυφα οι βάσεις των ιατρικών και όλων των σχολών του 3ου πεδίου
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Εξαρτάται αν το 10% χωριστεί σε νέο και παλιό σύστημα. Γιατί με 18400 στο παλιό σύστημα δεν περνούσαν Ιατρική καν. Άρα, αν εντάξουν και τα δύο συστήματα σε ένα θα ανέβουν κατακόρυφα οι βάσεις των ιατρικών και όλων των σχολών του 3ου πεδίου

Λογικό είναι να χωριστεί...
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Αν χωριστει τι πιθανοτητες εχω ???

Καταρχάς δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να μην χωριστεί. Σε κάθε περίπτωση διαχρονικά η βάση στο 10% πέφτει, για δε τις Ιατρικές λίγο μεν, αλλά στο λίγο είσαι και εσύ, αν μου έλεγαν πχ να μαντέψω, αυθαίρετα το ξέρω, θα έλεγα ότι η βάση θα είναι στο 17.375, σημαντικός παράγοντας θα είναι ο βαθμός της βιολογίας (πόσο έχεις; ). Τέλος σκέφτομαι ότι πόσοι να είναι στις ισοβαθμίες 20-30; μα και όλοι να ήθελαν - που δεν ισχύει σε καμία περίπτωση πάλι φτάνουν οι θέσεις, γεγονός που δεν αποκλείει η βάση να πάει στα 17.350.
 

Guest 952351

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταρχάς δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να μην χωριστεί. Σε κάθε περίπτωση διαχρονικά η βάση στο 10% πέφτει, για δε τις Ιατρικές λίγο μεν, αλλά στο λίγο είσαι και εσύ, αν μου έλεγαν πχ να μαντέψω, αυθαίρετα το ξέρω, θα έλεγα ότι η βάση θα είναι στο 17.375, σημαντικός παράγοντας θα είναι ο βαθμός της βιολογίας (πόσο έχεις; ). Τέλος σκέφτομαι ότι πόσοι να είναι στις ισοβαθμίες 20-30; μα και όλοι να ήθελαν - που δεν ισχύει σε καμία περίπτωση πάλι φτάνουν οι θέσεις, γεγονός που δεν αποκλείει η βάση να πάει στα 17.350.
Οι θεσεις ειναι περιπου 7 για ιατρικη αλεξ. Λογικα για τις αλλες ιατρικες θα κανουν 10% αυτοι που τις εχασαν για λιγο π.χ. που εχασαν την αθηνα για 50 μορια οποτε τελικα οι θεσεις ειναι ελαχιστες( εσυ τι πιστευεις γι αυτο ;) .Βιολογια εχω 17.5
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Οι θεσεις ειναι περιπου 7 για ιατρικη αλεξ. Λογικα για τις αλλες ιατρικες θα κανουν 10% αυτοι που τις εχασαν για λιγο π.χ. που εχασαν την αθηνα για 50 μορια οποτε τελικα οι θεσεις ειναι ελαχιστες( εσυ τι πιστευεις γι αυτο ;) .Βιολογια εχω 17.5

Αν δεν κάνω λάθος στις ισοβαθμίες στα 17.400 ο τελευταίος είχε βιολογία 19,7;
 

Guest 952351

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτα τα στοιχεια που υπαρχουν ? Μπορεις να μου προωθησεις το link??
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

Guest 952351

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

Guest 952351

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Θεωρειτε οτι με συμφερει περισσοτερο να ξαναδωσω ??

Για μενα ναι .
Οχι μονο ειναι Ρίσκο το 10% απο μόνο του αλλα ποσο μαλλον τώρα με τα δυο συστήματα.

Δεν ξέρεις αν θα χωρίσουν σε παλιούς και νέους.
Παλιότερα δεν το έκαναν, μη στηριχθείς οτι θα το κάνουν φέτος.

Έφτασες στη πηγή και δεν ήπιες νερο , κανε ενα κοπο να ξαναδώσεις και θα δικαιωθείς :)
 

Guest 952351

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για μενα ναι .
Οχι μονο ειναι Ρίσκο το 10% απο μόνο του αλλα ποσο μαλλον τώρα με τα δυο συστήματα.

Δεν ξέρεις αν θα χωρίσουν σε παλιούς και νέους.
Παλιότερα δεν το έκαναν, μη στηριχθείς οτι θα το κάνουν φέτος.

Έφτασες στη πηγή και δεν ήπιες νερο , κανε ενα κοπο να ξαναδώσεις και θα δικαιωθείς :)
Απλα το θεμα ειναι οτι αυτη ηταν η 2η φορα που εδινα.Να το παω και για 3η???
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top