Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

guristroula

Νεοφερμένος

Η guristroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
συγνωμη ρε παιδια δεν μπορω να βρω πουθενα την βαση αστυφυλακων με 10% σκετο!!!οχι 10% πολυτεκνων κ τριτεκνων...μπορει να βοηθησει καποιος που ειναι κ αυτος ενδιαφερομενος κ την εχει δει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ρε παιδια εχει βρει κανεις πουθενα τις βασεις για το 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
συγνωμη ρε παιδια δεν μπορω να βρω πουθενα την βαση αστυφυλακων με 10% σκετο!!!οχι 10% πολυτεκνων κ τριτεκνων...μπορει να βοηθησει καποιος που ειναι κ αυτος ενδιαφερομενος κ την εχει δει??

14439 Η ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
-----------------------------------------
ρε παιδια εχει βρει κανεις πουθενα τις βασεις για το 10%?

EΔΩ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!

https://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank25_8_9_941.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
οικονομικης επιστημης αθηνας:no1:
Τωρα το μετανιωσα καπως που δε δηλωσα οργ και διοικ επιχηρησεων Πειραια η οικονομικων επιστημων Πειραια....:(

Εσυ τελικα περασες οοικονομικης επιστημης Αθηνας ε?
ΝΑΙ...:no1:μαζι θα ειμαστε....ειμαι πολυ χαρουμενη...κι εγω εννοιωσα καποια στιγμη να μετανοιωνω αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι προτιμω αθηνα...θα ειναι εκει και πολλοι φιλοι μου...τι σειρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ρε παιδιά κάποιος για βιολογία Θεσσαλονίκης.....?? Ή κάποιος που να ξέρει κάποιον κ.ο.κ. ......... Pleaze!! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Συγχαρήτηρια σε όλα τα παιδιά!!!Και εγώ πέρασα καλά λογικά με 3.000 μόρια πιο πάνω...2η έρχομαι σε κατάταξη...χάνω την υποτροφία ε?:lol::lol:Αλλά πέρασα σε σχολή που δεν ήθελα οπότε...:'(:'(Καλή αρχή και καλή σταδιοδρομία σε όλους!!!:D

που περασες αν επιτρεπεται..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apolloNakoS

Νεοφερμένος

Ο apolloNakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Q: Η δραση δες την ψηφιακα υπολογιζεται στο 20% των θεσεων του 90% ή του 100% των θεσεων?

Επισης ΟΙ του 10% δεν δικαιουνται επιδοτηση, σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τελικά μπήκα 4η στη Νομική Αθήνας.Χάνω την υποτροφία(μάλλον),αλλά παίρνω laptop.:)

Συγχαρητήρια και από 'δω!

Το λάπτοπ ξέρεις που ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Q: Η δραση δες την ψηφιακα υπολογιζεται στο 20% των θεσεων του 90% ή του 100% των θεσεων?

Επισης ΟΙ του 10% δεν δικαιουνται επιδοτηση, σωστα?

https://destinpsifiaka.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ΝΑΙ...:no1:μαζι θα ειμαστε....ειμαι πολυ χαρουμενη...κι εγω εννοιωσα καποια στιγμη να μετανοιωνω αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι προτιμω αθηνα...θα ειναι εκει και πολλοι φιλοι μου...τι σειρα?
τελικα δεν θα ειμαστε συμφοιτητεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Καλή καμμένη είσαι και εσυ....έβαλες όνομα ειμαρμένη...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!! Συγχαρητήρια πάντως...θα σε δω στην σχολή ελπίζω :P

Είσαι και της νομικής πανάθεμά σε. Καμένος, με ένα "μ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ρε σεις που μπορουμε να δουμε τη σειρα τν επιτυχόντων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
να ρωτησω κατι...αν του χρονου ξαναδωσω πανελληνιες και δεν βγαλω το βαθμο που θελω μπορω να παραμεινω στη σχολη που ειμαι αν δεν καταθεσω καινουριο μηχανογραφικο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
τελικα δεν θα ειμαστε συμφοιτητεσ
ναι το καταλαβα οταν ποσταρες πως θα εισαι πειραια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια ετυχε να μπω 76οσ

εεεεεεεεεε το ποντικι και το πληκτρολογιο μπορει να μου το δωσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Eπέστρεψα και εγώ μετά από δύοωρη βολτίτσα με το αυτοκίνητο!~Συγχαρητήρια σε όλους!Εγώ πέρασα γεωπονία Θεσσαλονίκης με σειρά 86.Στο 25% λογικά δεν είμαι έτσι?Όποιος άλλος πέρασε εκεί ας στείλει κανά πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
να ρωτησω κατι...αν του χρονου ξαναδωσω πανελληνιες και δεν βγαλω το βαθμο που θελω μπορω να παραμεινω στη σχολη που ειμαι αν δεν καταθεσω καινουριο μηχανογραφικο??
Ναι αρκει να μην διαγραφείς απτην σχολή σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
α ξεχασα να σας πω τελικα μπηκα χημικων μηχανικων εμπ 6η:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ναι το καταλαβα οταν ποσταρες πως θα εισαι πειραια...
δεν το περιμενα καθολου:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Ναι αρκει να μην διαγραφείς απτην σχολή σου!
και αν καταθεσω καινουριο μηχανογραφικο παλι γινεται να μεινω στην σχολη που ειμαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top