Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Παλεύω με το ypepth να βρω τη σειρά εισαγωγής:(
Τελικά μπήκα 4η στη Νομική Αθήνας.Χάνω την υποτροφία(μάλλον),αλλά παίρνω laptop.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
καλα ρε συ ποσο μαζεψες?????4η???4η ειχε μπει η ξαδερφη μου στο οικονομικο σαλονικης.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Δεν πάει έτσι !!! Ο καλός ο μαθητής μπορεί άνετα να βαθμολογηθεί άσχημα....να έχει μια αποτυχία πως το λένε....εγώ πέρασα αθήνα νομική γιατί έγραψα 5 20 ....διαφορετικά αν είχα βασιστεί στο 14 της έκθεσης σωθήκαμε....όταν πήγα να δω το γραπτό μου....αποδείχθηκε ότι δεν είχε βαθμολογηθεί....αλλά με ένα δήθεν υφάκι μου λένε....ε δεν πειράζει...εχεις τόσους καλούς βαθμούς ......μην είσαι πλεονέκτης....το γραπτό μου ξαναβαθμολογήθηκε...με 18 αλλά δεν μέτρησε στον μέσο όρο...ήταν μόνο για ηθικούς λόγους....

καταλαβαινω για ποιο πραγμα μιλας
αλλα ολοι οι μαθητες μπορουν να βαθμολογηθουν ασχημα σε ενα μαθημα με τοσο μεγαλη βαθμολογικη ανομοιγενεια
εγω για αλλο πραγμα μιλησα
οτι οι συνειδητοποιημενοι μαθητες δεν κοιτουν τα μορια της προσηγουμενης χρονιας για να
περασουν καπου,απλα διαβαζουν ωστε να περασουν στη χρονια τους,οτι θεματα και αν βαλουνε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minnie

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ευχαριστουμε!!!!καλη επιτυχια στους φετινους υποψηφίους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
παιδιά αλεξανδρούπολη!!!!!!!!!!!!!!! κανεις για εκεί επάνω???????????????

Μοριακη Βιολογια και ευτυχως θα μπορεσω να ξεκινησω απο σημερα για σπιτι για να προλαβω.Εσυ σε ποια σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
ποτε παμε για το χαρτι στο σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τελικά μπήκα 4η στη Νομική Αθήνας.Χάνω την υποτροφία(μάλλον),αλλά παίρνω laptop.:)

Καλή καμμένη είσαι και εσυ....έβαλες όνομα ειμαρμένη...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!! Συγχαρητήρια πάντως...θα σε δω στην σχολή ελπίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ??? να ξέρω και ποιους θα έχω συμφοιτητές...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδαγωγικόοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Τελικά μπήκα 4η στη Νομική Αθήνας.Χάνω την υποτροφία(μάλλον),αλλά παίρνω laptop.:)

ενα αυτογραφο ισως?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εσύ πέρασες εκεί που ήθελες;

Πε-πε-πέρασα!!!!!!!!!!:yeah:
Παιδιά, μετακομίζω στη συμπρωτεύουσα!!!!!
Πέρασα στρατιωτική ψυχολογία...........:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ??? να ξέρω και ποιους θα έχω συμφοιτητές...!

εγώ πέρασα κτηνιατρική θεσσαλίας (καρδίτσα) αλλά θα πάρω μετεγγραφή για θεσσαλονίκη (προέρχομαι από τρίτεκνή οικογένεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria3008

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
καλημερα!!περασα εφαρμοσμενα μαθηματικα στο ηρακλειο..!!κανεις αλλος σε αυτη τη σχολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
ενα αυτογραφο ισως?:)
Έχω ξεχάσει να γράφω.Οδηγούμαι δειλά δειλά προς τον αναλφαβητισμό.Έχω να πιάσω στυλό από όταν κατέθετα μηχανογραφικό.


Νομικάριε,κι εγώ ελπίζω να σε δω,θα παρακολουθώ,ελπίζω(πάλι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
τι χαρτι?? :p
πρεπει να παρεις καποιο χαρτι οτι περασες στην ταδε σχολη νομιζω για την εγραφη σου (το παιρνεις απο το σχολειο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
πρεπει να παρεις καποιο χαρτι οτι περασες στην ταδε σχολη νομιζω για την εγραφη σου (το παιρνεις απο το σχολειο)
Αυτό πάει στα σχολεία λίγο πριν την εγγραφή στη σχολή,θα ενημερωθειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τι χαρτι?? :p
Το παιρνουμε απο τα σχολεια .. Γραφει που εχουμε περασει και με ποια σειρα εχουμε περασει στη σχολη ... και καποια αλλα μικροπραγματα..που δε θυμαμαι.. Το παιρνουμε σε περιπου 10 με 15 μερες. το χρειαζομαστε στην εγγραφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου δωσει τη σελιδα για να δω την σειρα των εισακτεων????πλιζ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top