Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
A για να περάσει η ώρα σας δείτε και κανά happy tree friends.Είναι ενδιαφέροντα και διασκεδαστικά είναι πολλά επεισόδια υπάρχει και playlist στο youtube.Θα περάσει αρκετή ώρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Δεν ειμαι απο Αθηνα αλλα απο οτι εμαθα βρισκεται κεντρο στην οδο πεζματζογλου
την οδο την ηξερα!που πεφετι δεν ξερω.απο που εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
κανεις π ν ξερει τν βαση ικαρων?????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????

Στο Τατόι αν δεν κανω λαθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
κολωνακι εχω ακουσει εγω
Πεσματζόγλου ειναι τελικά...Κολωνάκι είναι εκει\?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
καλη,τυχη,ρε,μαρια,
μακαρι,το,τσακ,να,βγει,σε,καλο,


εε,και,αν,οχι,κτηνιατροσ,κατι,αλλο,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Μια φιλη μου με 18400κατι την εχασε και πηγε οδε..μια αλλη φιλη μου με 18472 την επιασε...οποτε καταλαβαινεις που παιζει η βαση..
αληθεια μ λες τωρα;δηλαδη εγω με 18605 ειμαι μεσα;;;δεν το πιστευω!!!!:lol:σε ευχαριστω πολυ!!!!!!ειναι σιγουρο για τη δευτερη φιλη σ ετσι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πεσματζόγλου ειναι τελικά...Κολωνάκι είναι εκει?
Μου φαίνεται κέντρο είναι...Στάση μετρό πανεπιστήμιο και σας βγάζει γραμμή...ποια σχολή θέλετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Όμορφη πολύ είναι η Ξάνθη:no1: Τεσπά εγώ Αθήνα μένω οπότε δεν μετακόμισα καν...Ε ναι,Θεσσ θα πας εσυ,ασυζητητί:P καλή επιτυχία σε όλους παιδιά!! Και εγώ στη δεύτερη επιλογή μου είχα περάσει και είμαι μια χαρά,οπότε μη σκάτε και μια σχολή να χάσετε...

Οh yeah!!Xanthi rocks!!:no1:Και εχουμε και μπολικους φοιτητες και φοιτητριες εδω στο πολυτεχνειο!! τωρα αθηνα δεν ξερω πως ειναι. φανταζομαι ενα απεραντο χαος αναμεσα στα καμενα!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μου φαίνεται κέντρο είναι...Στάση μετρό πανεπιστήμιο και σας βγάζει γραμμή...ποια σχολή θέλετε??
Οικονομικό Νομικής Ιωάννα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
καλη,τυχη,ρε,μαρια,
μακαρι,το,τσακ,να,βγει,σε,καλο,


εε,και,αν,οχι,κτηνιατροσ,κατι,αλλο,
ΜΙΧΑΕΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Οικονομικό Νομικής Ιωάννα μου
Οκ κέντρο είναι μην αγχώνεστε είναι πολύ εύκολο...Εκεί που γίνανε τα επεισόδια το Δεκέμβρη και λίγο πιο πάνω βγαίνει εξάρχια:P Ξέρω,σας έφτιαξα τη διάθεση πάλι:xixi: Τεσπά,καλή φοιτητική ζωή σε όλους,και μην τα πάρετε τοις μετρητοίς αυτά,πλάκα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Οκ κέντρο είναι μην αγχώνεστε είναι πολύ εύκολο...Εκεί που γίνανε τα επεισόδια το Δεκέμβρη και λίγο πιο πάνω βγαίνει εξάρχια:P Ξέρω,σας έφτιαξα τη διάθεση πάλι:xixi: Τεσπά,καλή φοιτητική ζωή σε όλους,και μην τα πάρετε τοις μετρητοίς αυτά,πλάκα κάνω...
λολ
Απαχτη είσαι Ιωάννα!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αληθεια μ λες τωρα;δηλαδη εγω με 18605 ειμαι μεσα;;;δεν το πιστευω!!!!:lol:σε ευχαριστω πολυ!!!!!!ειναι σιγουρο για τη δευτερη φιλη σ ετσι;;;
Ναι μη φοβασαι τιποτα..συγχαρητηρια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ουπσ,σορυ,μιαελα

κυριεσ,και,κυριοι,παω,για,νανι
ευχομαι,να,περασω,και,να,περασετε,και,εσεισ

κρατατε,γερα,

και,αν,δεν,περασουμε,εεεεεε,τουλαχιστον,δεν,θα,εχει,καει,το,σπιτι,μασ
,οπωσ,στην,αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
αντε παιδακια καληνυχτα και καλη μας επιτυχια!!εγκαταλειπω και γω...:bye::bye::bye:παω για νανακια:sleep::sleep::sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
μολις εχω μια πληροφορια οχι αξιοπιστη οτι η νομικη κομοτηνης ανεθηκε περιπου 80 μορια για τους ενδιαφερομενους το λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Λοιπον παιδια τα λεμε σε λιγες ωριτσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top