Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Και καλά πως μπόρεσες και κοιμήθηκες από τις 10?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
κ προλαβε μα μαθει τισ βασεις?ω ρε μπραβο τα μεσα..


καλά η συγκεκριμένη κοπέλα δεν ήταν να το μάθει με μέσον αλλά της έτυχε μέσον απο το πουθενά,πολύ τυχερή...εγώ ακόμα να μάθω τα δικά μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
πριν 5.5 ωρες που επεσα για υπνο οι σελιδες ηταν 760-770 αρα στις 10 που θα βγουν οι βασεις, θα ειναι περιπου 995 σελιδες
μπα, απο δω και περα δεν θα γραφουν τοσοι πολλοι.Λογικα μιλωντας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
πω εφυγα το απογευμα οταν συμπληρωθηκαν 800 σελιδες, ηρθα τωρα και ακομα δεν εχουν παει 900!!!!!!!!!! Δηλαδη σα δε ντρεπομαστε!!!!!:P Καλησπερα παιδια και καλη επιτυχια σε ολους!!!

Υ.Γ.: Η βαρελισια μπυρα ειναι το κατι αλλο!!!!!!!!:drink::drink::drink::drink::drink::xalara::xalara::xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
καλα συγγνωμη...:(,αντε και καλη κτηνιατρος
ετσι μπραβο!!ευχαριστω και συ οτι ποθεις:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
:jumpy:
βαλτε κι εμενα στη λιστα...εχω 17.004 για οικονομικων επιστημων Αθηνας...
Καλως ήρθες στη Νομική !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
πεσε για νανακια να δεις πως θα περασει:sleep::sleep:
Δεν παίζει να μπορέσω.Εγώ εδώ κανονικά δεν μπορώ να κοιμηθώ εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ναι και εγώ 20500 είχα πέρυσι αλλά ήθελα Αθήνα...Εντάξει χαλαρά είναι αρκεί να ξέρεις αγγλικά καλά...Αν σου αρέσει η λογοτεχνία και οι διάφορες γλωσσολογίες θα βρεις ενδιαφέρον..Πάντως περνάς στανταρ...Και στη χειρότερη σου λέω εγώ,Αθήνα σίγουρα...Αν και δεν νομίζω να φτάσει τόσο ψηλά και η Θεσσ..Βασικά Αθήνα-Θεσσ έχουν 2 διαφορές γι αυτό σου λέω η Θεσσ είναι καλύτερη.Στην Αθήνα κάνουμε και κάποια ελληνικά μαθήματα πχ ιστορία,λογοτεχνια ενώ Θεσσ κάνουν δεύτερη γλώσσα.Και επισης,στο τρίτο έτος που θα διαλέξεις κατεύθυνση η Αθήνα έχει τομέα Γλώσσας-γλσσολογίας και λογοτεχνίας-πολιτισμού ενώ η Θεσσ έχει γλωσσολογίας,μετάφρασης,αγγλικής λογοτεχνίας και αμερικάνικης λογοτεχνίας. 2 έναντι 4 δηλαδή...Βέβαια το ίδιο πτυχίο είναι...Καλή επιτυχία αν και την έχεις σίγουρη:no1:

Ευωαριστω ρε συ Ιωαννα!!Ενδιαφερον μου ακουγεται!!Τωρα βεβαια δεν ξερω πως θα ειναι οταν μπω αλλα ελπιζω να μου αρεσει και εκει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas7

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ποσο θα παει η βαση της ικαρων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
μπα, απο δω και περα δεν θα γραφουν τοσοι πολλοι.Λογικα μιλωντας...:P
ειναι δυσκολες οι ωρες τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Και καλά πως μπόρεσες και κοιμήθηκες από τις 10?
εχω καταστρεψει το προγραμμα υπνου μου.. κοιμαμαι 9-2 και μετα κοιμαμε και το μεσιμερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Δεν παίζει να μπορέσω.Εγώ εδώ κανονικά δεν μπορώ να κοιμηθώ εύκολα.
ουτε εγω δεν μπορω να κοιμηθω αποψε..περιμενω να ερθει το πρωι να:mpam::mpam::mpam::mpam::mpam::mpam::mpam::mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
φρονημα,με,τον,παοκ

ΔΑΓΚΩΝΕΙ...........

κοιτα και η ΑΕΛ δαγκώνει αλλα εχε χαρη που εχει λίγα τμήματα η λάρισα κ δεν περνατε εδώ.!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ασε φιλε,εγω λεω να δω καμια ταινια γιατι αλλιως...τωρα δεν θα κοιμηθω γιατι αν κοιμηθω θα ξυπνησω κατα τις 12

μα αν φυγεις θα ειμαστε ενας λιγοτερος,αρα θα ειναι πιο δυσκολο να φτασουμε τις 1000,μην το βαζετε κατω ρε παιδια,φτιαξτε καφεδακι,στο τελευταιο βραδυ θα κολλησουμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
υπαρχει κανενας αλλος για οικονομικων επιστημων Αθηνας(νομικη)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ελα παμε για τις 1000 σελιδες με δυναμη:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εχω καταστρεψει το προγραμμα υπνου μου.. κοιμαμαι 9-2 και μετα κοιμαμε και το μεσιμερι
κι εγω μια απ τα ιδια...κοιμαμαι 5 με 1 σηνηθως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
να και ενας ακομη για οικονομικο!284 μεινανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ευωαριστω ρε συ Ιωαννα!!Ενδιαφερον μου ακουγεται!!Τωρα βεβαια δεν ξερω πως θα ειναι οταν μπω αλλα ελπιζω να μου αρεσει και εκει!!
Τίποτα βρε!! Να ρωτήσω σε ποια πόλη μένεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top