Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jorgekarageo

Νεοφερμένος

Ο jorgekarageo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καλησπερα παιδια....ολο για αποχη ακουω απο στρατιωτικες αλλα δεν καταλαβαινω...εχετε πληροφορια για καποιο συγκεκριμενο στατιστικο και για βασεις?οπου κια να εχω ψαξει δεν εχω βρει καμια πληροφορια.......


ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
:)i know...απλα με εχουν μουρλανει στα τηλεφωνα ν τους πω τη βαση της σχολης τους.επειδη εμενα μ ειπε καποιος πως με 18.888 περναω νομικη θρακης εχουν φαγωθει ν βρω και σ αυτους.τελος παντων ας ψαξουνε μονοι τους...καλα αποτελεσματα και σε σενα και σε ολους μας δηλαδη και καλη σταδιοδρομια και φυσικα καλη φοιτητικη ζωη!!!:):)
Ειναι η 1η επιλογη σου η Κομοτηνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εχω 13.903 και 8ελω φυτικης παραγωγης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
καλησπερα παιδια....ολο για αποχη ακουω απο στρατιωτικες αλλα δεν καταλαβαινω...εχετε πληροφορια για καποιο συγκεκριμενο στατιστικο και για βασεις?οπου κια να εχω ψαξει δεν εχω βρει καμια πληροφορια.......


ευχαριστω:)
εμένα μια γνωστή μου μου είπε οτι θα κατέβουν οι βάσεις απο στρατιωτικές....και εγω αξιωματικών νοσηλευτικής εχω δηλώσει!!!!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
εμένα μια γνωστή μου μου είπε οτι θα κατέβουν οι βάσεις απο στρατιωτικές....και εγω αξιωματικών νοσηλευτικής εχω δηλώσει!!!!!!:):):):):)
Αντε.. το βλεπω να κανουμε μαζι την κοινωνιολογια που λεγαμε (γιατι δεν το κοβω να την περασω παρα τις ευχες σου) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εχω 13.903 και 8ελω φυτικης παραγωγης....


και εγω την ιδια σχολη θελω ελπιζω να ειμαστε συμφοιτητριες...καλη επιτυχια
παντως δεν βλεπω μεγαλο ενδιαφερον για τις γεωπονικες σχολες και παρηγορουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μπαινοντας πριν απο λιγο στο Fb ειδα οτι αρκετοι συμμαθητες μου ηδη γνωριζαν τις σχολες εισαγωγης τους,κομματακι αδικο μου φαινεται αλλα τελος παντων. Αυτιο για οσους λενε οτι δεν υπαρχουν διαρροες:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

jorgekarageo

Νεοφερμένος

Ο jorgekarageo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ξερω γω ρε γαμωτο...εγω ικαρων εχω δηλωσει...ειμαι πολλα μορια πανω απλα ρωταω γιατι ενας γνωστος μου εμαθε κατι βασεις και ειπε για μηχανολογους καζανη +800 και κατι τετοια,και μου ηρθε λιγο περιεργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
θα κοιμηθειτε το βραδυ? αυριο απο τι ωρα θα μπειτε στ site του ypepth?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αχ ρε συ....μακαρι μακαρι...!!!!ουφ...ποσο εχεισ εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
παιδια λετε το παιδαγωγικο αθηνας να παει πανω απο 19.094?εχετε ακουσει κατι σχετικο?
-----------------------------------------
το ypepth στις 10 θα τα ανακοινωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αρα 10 θα μπαινουν!δεν παιζει πιο νωρις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
θα κοιμηθειτε το βραδυ? αυριο απο τι ωρα θα μπειτε στ site του ypepth?
Ναι. Αμα μεινουμε ξυπνιοι θαλλαξει κατι?Βεβαια κατα τις 6 το πρωι θαχει εγερτηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγω πανρως χαζευοντας εδω στο site θα ειμαι.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αχ ρε συ....μακαρι μακαρι...!!!!ουφ...ποσο εχεισ εσυ???


14705 εχω δηλωσει και γεωλογια αλλα εχω μονο 250 διαφορα και δεν βλεπω να το πθιανω,αλλα τμηματα στην γεωπονια οπως ζωικης παραγωγης εχεις δηλωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παιδια λετε το παιδαγωγικο αθηνας να παει πανω απο 19.094?εχετε ακουσει κατι σχετικο?
-----------------------------------------
το ypepth στις 10 θα τα ανακοινωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αρα 10 θα μπαινουν!δεν παιζει πιο νωρις.
Μην ακουω κουλα. Μια χαρα περνας Αθηνα Χριστινακι. Αντα και στα δικα μας στον Βολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ναι...ζωικησ που πιανω σιγουρα....¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μην ακουω κουλα. Μια χαρα περνας Αθηνα Χριστινακι. Αντα και στα δικα μας στον Βολο

χαχα!δεν με πειραζει και να ανεβει....:no1:

και στα δικα σας!!!!παντως εγω δεν προκειται να μην κοιμηθω....και δεν καταλαβαινω γτ να μην την πεσετε!δεν προκειται να βγουν πιο νωρις.απο αγωνια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
παιδια ειναι 100% σιγουρο οτι στις 6 θα τα βγαλουν στο alfavita.gr?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top