Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
έλα τώρα που δεν καταλαβαίνεις.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
κοινωνικης και εκπαιδευτικης πολιτικης στο παμακ?????και νηπιαγωγων ιωαννινων?????και οχι αγχοσ....αφου ειπε καλη επιτυχια και ο μητσοτακης!!

αυτο ειναι 2η επιλογη μου,πρωτα εχω βαλει παιδαγωγικο ειδικης αγωγης στο βολο. ποσο λετε να πανε?εχω 17609,δλδ 500μορια πανω απο το βολο και 1000 απο το παμακ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
η νατάσα νομίζω είχε μπει νηπιαγωγών και μετά κατέληξε παιδίατρος αν θυμάμαι σωστά... και μάλιστα εκεί που έκανε την πρακτική της όλως τυχαίως βρέθηκε ο πιο σύγχρονος αξονικός τομογράφος των βαλκανίων και τώρα δεν έχουν χειριστή για το μηχάνημα...
μου φαινεται οτι δεν εχουν και το μηχανημα πλεον εεε???:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kasparenia

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οταν λες μπηκε και βγηκε τι εννοεις ?γινε λιγο πιο σαφης :lol::lol::D:P

πάρτο όπως θες...:P:P:P πάντως ο,τι και να υποθέσεις το αποτέλεσμα είναι το ιδιο...η κυρία στην ιατρική...ελεοοοοςςςς:mad::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μου φαινεται οτι δεν εχουν και το μηχανημα πλεον εεε???:lol::lol::lol::lol:


α δε ξέρω, εκείνο που με είχαν πληροφορήσει ήταν ότι κακήν κακώς τρέχανε να πάρουν το μηχάνημα γιατί το νοσοκομείο δεν είχε και από το πουθενά ξεφύτρωσε ένα μεγαθήριο.. είδες άμα έχεις τα μέσα?!

και τώρα που μίλησα για μέσα, έχουμε καμία ανανέωση εκτός από τον επίτημο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.







τέλειο!!!επίσης γλυκιά μου! :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μη νομιζεις οτι ειναι δυσκολο . μονο ο καραμανλης θελει μια σελιδα :lol::lol::lol::lol::lol:

έχει εκτόπισμα πανάθεμά τονε!
ρε σύ έχεις καμία πληροφόρηση? στείλε με πμ αμα είναι .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sstteelaaaaa

Νεοφερμένος

Η sstteelaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αυτο ειναι 2η επιλογη μου,πρωτα εχω βαλει παιδαγωγικο ειδικης αγωγης στο βολο. ποσο λετε να πανε?εχω 17609,δλδ 500μορια πανω απο το βολο και 1000 απο το παμακ.
και γω 2η επιλογη το εχω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ποσες ωρες ακομα?????:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παιδια μην γεμιζεται ασχετα με το θεμα ποστ....θελουμε να δουμε κατι και γυρναμε 100 σελιδες.....σκεφτητε και τους αλλους!
καλυτερα να πατε στ τσατ στη αρχικη σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρε παιδια ξερει κανεις τιποτα για διεθνων ευρωπαικων σπουδων μακεδονιας?η περσινη βαση ειναι 16100 και το αγορι μου εβγαλε 17044 μαζι με τα αγγλικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
να μαστε ξανα εδω...
παιδια καμμια πληροφορια για γεωλογια και γεωπονια αθηνας εχετε?
ποσο λετε να ανεβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ρε παιδια ξερει κανεις τιποτα για διεθνων ευρωπαικων σπουδων μακεδονιας?η περσινη βαση ειναι 16100 και το αγορι μου εβγαλε 17044 μαζι με τα αγγλικα!
πέστου να μην ανησυχει και μέσα ειναι πιστεύω!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
συμφωνω με την χριστιν....γεωπονια α8ηνασ τι 8α γινει....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ελεος, τοσα ποστ ακυρα και ανουσια κ μην πω και τι αλλο. και σβησανε ενα ποστ που λεει καλη επιτυχια γιατι ειναι οφφ τοπικ οπως λεει...ρε δεν παμε καλα λεω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sstteelaaaaa

Νεοφερμένος

Η sstteelaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
βρε κουκλίτσα μου (gabriella) δε ξέρει κανείς τις βάσεις, το μόνο που ξέρουμε εδω πέρα είναι από κάποια άτομα εαν έχουν περάσει ή όχι. με αυτή τη μέθοδο απλώς τις προσεγγίζουμε ακόμα περισσότερο και κλείνουμε την ψαλίδα.
μία γνωστή μου πχ ξέρω ότι δεν πέρασε φαρμακευτική πατρών με 18800 περίπου, αυτό σημαίνει πως η βάση της συγκεκριμένης σχολής έχει ανέβει πάνω από 18800 δε ξέρουμε όμως πόσο! επιπλέον οι σχολές για τις οποίες "ξέρουμε" βάσεις είναι μετρημένες. αν θυμάμαι σωστά είναι οι ιατρικές, οι φαρμακευτικές, κάποια (ελάχιστα) πολυτεχνεία και το μαθηματικό ιωαννήνων. ψάξε στο φόρουμ γι'αυτές και θα τις βρείς καμία κατοστή σελίδες νωρίτερα...
:)i know...απλα με εχουν μουρλανει στα τηλεφωνα ν τους πω τη βαση της σχολης τους.επειδη εμενα μ ειπε καποιος πως με 18.888 περναω νομικη θρακης εχουν φαγωθει ν βρω και σ αυτους.τελος παντων ας ψαξουνε μονοι τους...καλα αποτελεσματα και σε σενα και σε ολους μας δηλαδη και καλη σταδιοδρομια και φυσικα καλη φοιτητικη ζωη!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
συμφωνω με την χριστιν....γεωπονια α8ηνασ τι 8α γινει....?


ποσα μορια εχεισ βγαλει και ποιο τμημα γεωπονιας θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
:)i know...απλα με εχουν μουρλανει στα τηλεφωνα ν τους πω τη βαση της σχολης τους.επειδη εμενα μ ειπε καποιος πως με 18.888 περναω νομικη θρακης εχουν φαγωθει ν βρω και σ αυτους.τελος παντων ας ψαξουνε μονοι τους...καλα αποτελεσματα και σε σενα και σε ολους μας δηλαδη και καλη σταδιοδρομια και φυσικα καλη φοιτητικη ζωη!!!:):)

καλα εσυ με 18.888 ηξερες και πριν τις βασεις οτι εισαι σιγουρα νομικη θρακης!ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top