Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
νομικη κομοτηνης επισημα κατω απο 18300.-:no1::no1::no1::no1::no1::no1:
αυτο ειναι σιγουρα επισημο?γτ εγω διαβασα οτι θα ειναι κοντα στα 18400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αυτο ειναι σιγουρα επισημο?γτ εγω διαβασα οτι θα ειναι κοντα στα 18400
περασε φιλος μου . και μολις με πηρε τηλ.επεσα απο τα συννεφα:lol::lol::lol:ειναι σιγουρο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Γι'αυτον ακριβως το λογο ειναι αδυνατον να τις ξερουμε απο πριν...Ειναι τελειως ηλιθιο καποια ανιδεα ατομα να κανουν τους εξυπνους κ να μας αγχονουν μια μερα πριν...
Και αφου το συστημα ειναι αδιαβλητο πως πολλα ατομα εμαθαν τα μορια τους 3-4 μερες πριν ανακοινωθουν. Δηλ. εκει δεν υπηρχαν στεγανα ενω εδω υπαρχουν. Ξερω γω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδιά για το βιολογικό απθ ξέρετε τίποτα??ας μου πει κάποιος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
παιδιά μηχανικούς ηυ και πληροφορικής πάτρας? έχω 17300 μπαίνω εκεί που το έχω βάλει πρώτο ή στη πληροφορική οικονομικού παν αθηνών??? τι ξέρουμε γι'αυτές? αν δε θέλετε κάτι δημόσια στείλτε pm!! ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και αφου το συστημα ειναι αδιαβλητο πως πολλα ατομα εμαθαν τα μορια τους 3-4 μερες πριν ανακοινωθουν. Δηλ. εκει δεν υπηρχαν στεγανα ενω εδω υπαρχουν. Ξερω γω
Μαθανε τα μορια τους γτ τα μορια τα βγαζουν εξεταστες και οχι ο υπουργος κ ειναι πολυ πιθανον καποιος εξεταστης να ειναι γνωστος τους...Για τις βασεις παντως ειναι αδυνατον να συμβει αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bruninio

Νεοφερμένος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Για ΛΟγιστικη θεσσαλονικης τι πιστευτε..υπαρχει περιπτωση να ανεβει περισσοτερο απο 410 μορια;;;ας βοηθησει οποιος βοηθησει...ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μαθανε τα μορια τους γτ τα μορια τα βγαζουν εξεταστες και οχι ο υπουργος κ ειναι πολυ πιθανον καποιος εξεταστης να ειναι γνωστος τους...Για τις βασεις παντως ειναι αδυνατον να συμβει αυτο...
Και τοτε ολα αυτα τα παιδια που λενε οτι περασαν μας κοροιδευουν? γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δν ειναι αδυνατον...μια φιλη μου ξερει ηδη λογω μεσου που εχει περασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και τοτε ολα αυτα τα παιδια που λενε οτι περασαν μας κοροιδευουν? γιατι?
Γτ ολοι θελουν να το παιξουν εξυπνοι!Πες μου οτι στην Ελλαδα ειναι σπανιο φαινομενο αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
χαχαχα!!εμεις τα κοριτσια εχουμε τους μπαμπουληδες μας να μας σωζουν!!!:D:D:D!γιουπι!:jumpy:!κι εμενα μ αρεσουν τρελα τα παιδαγωγικα!καλη επιλογη συναδελφε!

κοιτα το διλωμα θελει κανα ωχταμηνο....μαθηματα,εξετασεις,αναμονη μεχρι να το παρεις....και τα λοιπα!οποτε μεχρι τοτε θα τους εχεις πεισει!:no1:

Σιγά μην θέλει και χρόνο...:what: Αν θες το παίρνεις πολύ γρήγορα. Εγω ξεκίνησα 20 Ιουνίου, 5 Αυγούστου έδωσα πορεία και αύριο θα πάω να πάρω το χαρτί απο την σχολή:jumpy:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
παιδια εμαθα οτ με 18.316 δεν μπαινω ουτε χημ.μηχ εμπ ουτε τοπογραφους εμπ....
πληροφοριακα το λεω
αλήθεια???είναι σίγουρο?δηλαδή ούτε κι εγώ με 18193 περνάω χημ μηχ εμπ....:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(έλα ρε γαμώτο...τέλος πάντων...ευτυχώς θα έρθω με μεταγραφή....ας ελπίσουμε τουλάχιστον!!!!:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
δν ειναι αδυνατον...μια φιλη μου ξερει ηδη λογω μεσου που εχει περασει
Αυτο λεω κ γω οτι καποιοι μπορουν να μαθουν νωριτερα αν ειναι μεσα και σε ποια πολη
-----------------------------------------
Γτ ολοι θελουν να το παιξουν εξυπνοι!Πες μου οτι στην Ελλαδα ειναι σπανιο φαινομενο αυτο??
Οχι αλλα να το παιξουν εξυπνοι σε ποιους ουτε τους ξερουμε ουτε μας ξερουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι γίνεται με τα τμήματα Φυσικής? Μόνο εγώ ανυσηχώ γι αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τελικα αυριο 10 η ωρα οι βασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω παντως πιστευω οτι δν ξερουν τπτ ολοι αυτοι,αλλα επειδη ειμαι περιεργος να δω τι λενε οτι ξερουν ας μου καποιος αν περασα ναυτιλιακα ΠΑΠΕΙ με 18088 και ας μου πει και την βαση...
-----------------------------------------
τελικα αυριο 10 η ωρα οι βασεις ?
Ναι!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lambros44

Νεοφερμένος

Ο lambros44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια υπαρχει καμια πληροφορια για οικονομικων επιστημων θεσσαλονικης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αυτοι που εχουν μεσο δεν το βαζουν και για μενα να μου πουν ποσο θα ειναι η βαση στους Ηλεκτρολογους Μηχανικους Θεσσαλονικης? πανω ή κατω απο 18800?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αυτοι που εχουν μεσο δεν το βαζουν και για μενα να μου πουν ποσο θα ειναι η βαση στους Ηλεκτρολογους Μηχανικους Θεσσαλονικης? πανω ή κατω απο 18800?

φιλε,σιγουρα πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Για ΛΟγιστικη θεσσαλονικης τι πιστευτε..υπαρχει περιπτωση να ανεβει περισσοτερο απο 410 μορια;;;ας βοηθησει οποιος βοηθησει...ευχαριστω...
δν νομιζω παραπανω απο 100 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top