Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dimitris_91

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

ellikontak

Νεοφερμένος

Η ellikontak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
για αγγλικη φιλολογια τιποτα????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guristroula

Νεοφερμένος

Η guristroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γεια σας.....για ενημερωστε με σχετικα με την σχολη αστυφυλακων τι κουτσομπολια παιζουν?εχει δηλωσει ο αδερφος μου με το 10%...εχει 13996.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Καμμια πληροφορια για νοσηλευτικη Αθηνων (ΑΕΙ ) υπαρχει?!:)
ποσα εχεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν διαβάσατε προηγούμενο ποστ που ελεγε καποιος οτι επιασε ιατρικη αθηνων με 19552?
Μονη μου το διαβασα ή εκανε πλακα?

Αρα συμπεραίνει καποιος οτι αν και οι 2 λενε αληθεια, η ιατρικη αθηνων θα ειναι αναμεσα απο 19513-19552.

Ποιό παιδί το είπε αυτό?Στείλε link plz.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εσυ τελικα λοχρη περασες;
Ναι λοχρη περασα..οποιος εχει πανω απο 18933 να ειναι σιγουρος..!!!!!εγκυροτατο:D:D:D:D:D:D:D:D:D...ειμαι πολυ χαρουμενος..!!!!καλη επιτυχια σε ολους παιδια..!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Παιδιά αν γνωρίζει κανείς για μηχανικών παραγωγής και δίοικησης στα Χανιά ας μου πει είτε εδώ είτε μεσω πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
γεια σας.....για ενημερωστε με σχετικα με την σχολη αστυφυλακων τι κουτσομπολια παιζουν?εχει δηλωσει ο αδερφος μου με το 10%...εχει 13996.:)
Εδω δεν προκειτε να μαθεις κατι για την αστυφυλακων κ εγω για εκει ειμαι με 90% αλλα δεν λεει κανες τπτ για αυτην την σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
φιλε μονο αυτο,αλλα στα γιαννενα ανεβηκαν πολυ το χημικο και το μαθηματικο

:!::!::!::!:





Να πω και γω τον πόνο μου..:P Ξέρει κανεις Για το Χημικό στα Γιάννενα;:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ναι λοχρη περασα..οποιος εχει πανω απο 18933 να ειναι σιγουρος..!!!!!εγκυροτατο:D:D:D:D:D:D:D:D:D...ειμαι πολυ χαρουμενος..!!!!καλη επιτυχια σε ολους παιδια..!!!!!!!!
δεν περασες φαρμακευτικη τελικα;;;;με 18900 κοντα;;;:!: παντως μπραβο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennita

Νεοφερμένος

Η pennita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ξερει κανεις τπτ για την κοινωνικη δοιηκηση στην κοκοτηνη κ για την γεωπονικη στην θεσ/νικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
εισαι σχεδον 1000 μορια πανω και αγχωνεσαι???λιγο παραλογο να ανεβει τοσο..αν ειναι ετσι οι ιατρικες ποσο θα πανε??22000:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ναι λοχρη περασα..οποιος εχει πανω απο 18933 να ειναι σιγουρος..!!!!!εγκυροτατο:D:D:D:D:D:D:D:D:D...ειμαι πολυ χαρουμενος..!!!!καλη επιτυχια σε ολους παιδια..!!!!!!!!
τι ειναι η λοχρη ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Ναι λοχρη περασα..οποιος εχει πανω απο 18933 να ειναι σιγουρος..!!!!!εγκυροτατο:D:D:D:D:D:D:D:D:D...ειμαι πολυ χαρουμενος..!!!!καλη επιτυχια σε ολους παιδια..!!!!!!!!
ηξερα εγω τι ελεγα.απαιτω απο τον μ...... τον τζιμακο να μου βγαλει την αθετηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
επειδη εχει απειρα μηνυματα στο topic και δεν μπορω να διαβασω ολες τις απαντησεις...μηπως ξερετε που θα κυμανθει η βαση στους Ηλεκτρολογους Μηχανικους της Θεσσαλονικης?
δεκτες ολες οι προβλεψεις, ειδικα αυτες με ακριβεια μοριου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ηξερα εγω τι ελεγα.απαιτω απο τον μ...... τον τζιμακο να μου βγαλει την αθετηση
ναι μονο που εσυ στην τυχη το χες πει και μιλα καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guristroula

Νεοφερμένος

Η guristroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κανεις απο εδω δεν ειναι για αστυφυλακων κ με 10% για να ξερει κατι?μιληστε βρε παιδια....:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ναι λοχρη περασα..οποιος εχει πανω απο 18933 να ειναι σιγουρος..!!!!!εγκυροτατο:D:D:D:D:D:D:D:D:D...ειμαι πολυ χαρουμενος..!!!!καλη επιτυχια σε ολους παιδια..!!!!!!!!
πρωτη επιλογη ειχες φαρμακευτικη ή λοχρη?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top