Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DarkMastouras

Νεοφερμένος

Ο DarkMastouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Σας παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι για οικονομικό στο Ρέθυμνο ας μου πει!!!!!
αχ ναι και γενικα στο 5ο πεδιο.........και τα ΤΕΙ ρε παιδια κανενας δεν θα περασει σε τει????????????????????????/:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
γεια σας παιδια!....πειτε μ τπτ για τς βασεις....για νομικη κομοτηνης παιζει τπτ??ποτε ανακοινωνονται????:lol:

ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 10!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
για 4 σχολες ξερω μονο δυστυχως...3 φαρμακευτικες και ναυπηγων...
μπορεις να μου τις πεις...αν δεν θες φανερα σε π.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
κι εγω ετσι πιστευα αλλα λογικα θα εχει ανεβει πανω απο 422...που ημουν εγω.....

E ναι αλλα φαντάζεσαι να έχει πάει 15800+ ?Μια χαρά θα είσαι πάντως και Ηράκλειο ρε συ.Τουλάχιστον πέρασες στην σχολη που ήθελες. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Λοιπον ενας φιλος μου εβγαλε 19.512 και εμαθε σημερα τα αποτελεσματα και δεν επιασε Ιατρικη Αθηνας αλλα παλι καλα επιασε Θεσ/νικη. ΕΛΕΟΣ δηλαδη ποσο εφτασε ???
Και εγω εχω 19509 για την ακρίβεια στο 2ο-4ο πεδίο αλλα για ιατρικες εχω 19265. Μπορει αυτός ο φίλος σου στο 3ο πεδίο να είχε λιγότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
παιδια για τετοια τρελη ανοδο μιλαμε????????19512 και οχι Αθηνα?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
παίδες ξέρουμε τίποτα γα διοίκηση επιχειρήσεων Πάτρας και για οικονομικών επιστημών Πάτρας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Και εγω εχω 19509 για την ακρίβεια στο 2ο-4ο πεδίο αλλα για ιατρικες εχω 19265. Μπορει αυτός ο φίλος σου στο 3ο πεδίο να είχε λιγότερα.


καλα με 19265 εννοειται θα περασεις Πατρα ειπαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkMastouras

Νεοφερμένος

Ο DarkMastouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγω εχω 19509 για την ακρίβεια στο 2ο-4ο πεδίο αλλα για ιατρικες εχω 19265. Μπορει αυτός ο φίλος σου στο 3ο πεδίο να είχε λιγότερα.

Στο 3ο πεδιο ειχε τοσο αγορι μου ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Επομένως απο τις πληροφορίες που έχουμε ειναι

Φαρμακευτικη πατρας πανω απο 18768 και κατω απο 18907 η βαση.
Επισης ξερω οτι οι Ηλεκτρολογοι Πατρας ειναι κατω απο 18682 αν βοηθαει καποιον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billybo

Νεοφερμένος

Ο billybo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εχουν να κλαψουνε μανουλες αυριοοοοοοοοοοοοοοο (μεταφορικά μιλώντας πάντα)



σιγουρα φιλε.....ελεος...δηλαδη μιλαμε στην αθηνα ποσο θα φτασει???? 17+......???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
μπορεις να μου τις πεις...αν δεν θες φανερα σε π.μ.

δεν εχω προβλημα να τα πω φανερα, τα εχω πει ηδη:)
φαρμακευτικη αθηνας ανοδος πανω απο 228 μορια, θεσσαλονικη πανω απο 239 και πατρα ανοδος μικροτερη απο 316 μορια. ναυπηγων τουλαχιστον 337 μορια πανω

περνας εκει που θελεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimator

Νεοφερμένος

Ο jimator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παίδες ξέρουμε τίποτα γα διοίκηση επιχειρήσεων Πάτρας και για οικονομικών επιστημών Πάτρας??

Και εγω για αυτες τις 2 ενδιαφερομαι.Με 16428 θα πιασω την 1η ή την 2η?Εσυ φιλε ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
αχχχ εχω τοσο πολυ αγχος παιδια.........:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
δεν ξερω γενικα για το τριτο πεδιο ξερω πως οι δυο μεγαλες φαρμακευτικες πηγαν +230 και +240 τουλαχιστον
φυσικοθεραπεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top