Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Στο 3ο πεδιο ειχε τοσο αγορι μου ...
ΤΙΙΙΙΙΙ ΠΩΣΣΣΣΣΣ?
ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ
ΠΟΣΟ ΠΗΓΕ ΠΙΑ?
ΩΧΟΥ βαρεθηκα! Ας πάνε και 19900 δεν ασχολούμαι άλλο με τις κωλοβάσεις τους πιά. Τουλάχιστον περνάω Αλεξ/πολη. Δεν θα κάτσω να σκάσω κιόλας. ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ 19512 ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΑΘΗΝΑ! ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΘΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
για 5ο πεδίο γνωρίζει κάποιος κάτι (παμακ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Για την αστυφυλακων ξερετε τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Λοιπον ενας φιλος μου εβγαλε 19.512 και εμαθε σημερα τα αποτελεσματα και δεν επιασε Ιατρικη Αθηνας αλλα παλι καλα επιασε Θεσ/νικη. ΕΛΕΟΣ δηλαδη ποσο εφτασε ???
Σιγα μην σκαρφαλωσε και στις 19999 η ιατρικη αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
aleka ιατρικη θεσσαλονικ ποσο το κοβεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δεν εχω προβλημα να τα πω φανερα, τα εχω πει ηδη:)
φαρμακευτικη αθηνας ανοδος πανω απο 228 μορια, θεσσαλονικη πανω απο 239 και πατρα ανοδος μικροτερη απο 316 μορια. ναυπηγων τουλαχιστον 337 μορια πανω

περνας εκει που θελεις;


μηπως ξερεις τπτ για πληροφορικης ιονιου κερκυρα??????:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
ΤΙΙΙΙΙΙ ΠΩΣΣΣΣΣΣ?
ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ
ΠΟΣΟ ΠΗΓΕ ΠΙΑ?
ΩΧΟΥ βαρεθηκα! Ας πάνε και 19900 δεν ασχολούμαι άλλο με τις κωλοβάσεις τους πιά. Τουλάχιστον περνάω Αλεξ/πολη. Δεν θα κάτσω να σκάσω κιόλας. ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ 19512 ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΑΘΗΝΑ! ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΘΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!

Μόνο και με 19682 δεν περάσω..Γαμώ τις γελοιότητες που βάλανε,γαμώ...έλυσα 2000000000 ασκήσεις μαθηματικά για να πάω να κάνω ένα rolle και ένα ΘΜΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkMastouras

Νεοφερμένος

Ο DarkMastouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σιγα μην σκαρφαλωσε και στις 19999 η ιατρικη αθηνας

19.512 ειπα κοριτσι μου οχι 19.999 και δεν κανω απλα . Τεσπα πιστευε οτι νομιζεις κοπελια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
aleka ιατρικη θεσσαλονικ ποσο το κοβεις?


μηπως ξερεις τπτ για πληροφορικης ιονιου κερκυρα??????:jumpy::jumpy:

δεν ξερω τιποτα αλλο παιδια:( αν μαθω κατι παραπανω θα σας το μεταφερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
μηπως ξερεις τπτ για πληροφορικης ιονιου κερκυρα??????:jumpy::jumpy:

Αφού εσύ δεν δικαιούσαι μεταγραφή?Στην χειρότερη θα περάσεις στην Τρίπολη χαλαρά. Τι αγχώνεσαι τσάμπα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennita

Νεοφερμένος

Η pennita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλα δν τ πιστευω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
δηλαδη ρε συ ποσο να εφτασε?λογικα και η τελευταια ιατρικη θα ναι πανω απο 19...για θεσνικη ακουσες τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μόνο και με 19682 δεν περάσω..Γαμώ τις γελοιότητες που βάλανε,γαμώ...έλυσα 2000000000 ασκήσεις μαθηματικά για να πάω να κάνω ένα rolle και ένα ΘΜΤ.
:'(:'(:'(και γωωωωωωωω ολη την χρονια μονο μαθηματικα διαβαζα!!
ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ.Παλι καλα εγραψα 20 που να γραφα και πιο κατω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
η βάση και των 3 νομικών τμημάτων πόσο είναι περίπου?των νηπιαγωγών..σας παρακαλώ απαντήστε!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefy

Νεοφερμένος

Η stefy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Και εγω για αυτες τις 2 ενδιαφερομαι.Με 16428 θα πιασω την 1η ή την 2η?Εσυ φιλε ποσα μορια εχεις?


ναι ρε παιδια οντωσ.....δεν ξερει κανενας τιποτα για οικονομικο πατρας??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkMastouras

Νεοφερμένος

Ο DarkMastouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αφού εσύ δεν δικαιούσαι μεταγραφή?Στην χειρότερη θα περάσεις στην Τρίπολη χαλαρά. Τι αγχώνεσαι τσάμπα... :P

Εγω ειμαι απο Τριπολη και ειναι σκααααατααααααα !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δεν ξερω τιποτα αλλο παιδια:( αν μαθω κατι παραπανω θα σας το μεταφερω


thanks να σαι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
19.512 ειπα κοριτσι μου οχι 19.999 και δεν κανω απλα . Τεσπα πιστευε οτι νομιζεις κοπελια ...
Τι εννοεις δεν κανω απλα Και μου φαινεται εξωφρενικο το 19512+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennita

Νεοφερμένος

Η pennita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρ παιδια....η γεοπονικη ποσο λετε ν φτασει?????πειτε μου....Θεσ/νικης....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top