Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Η Γεωλογία πιστεύω ότι στην χειρότερη περίπτωση μπορεί να φτάσει και στα 15000 μόρια.Η Φυτική Παραγωγή μέχρι 14000 και κάτι το πολύ...



εσυ τι σπουδαζεις?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
aleka τοσο τρελη ανοδος στο 3 πεδιο ε?

δεν ξερω γενικα για το τριτο πεδιο ξερω πως οι δυο μεγαλες φαρμακευτικες πηγαν +230 και +240 τουλαχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
aleka πες τιποτα και για εμενα ρε συ...
Συγνωμη αν ειπες κατι πιο πριν αλλα δεν μπορουσα να παρακολουθησω το θεμα με τις βασεις...
Για λογοθεραπεια ακουσες τιποτα?

:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ευχαριστώ!Επίσης! Ενα μόριο? μου φαίνεται απίθανο! Jesus. Αλλά εχει μία λογική έτσι όπως δήλωσα τις σχολές. Δεν μαρέσουν οι μικρές πόλεις και γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημμα που θα είμαι μακρυα απτο σπίτι μου.
Τοτε γιατι γκρινιαζεις για την Κρητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
για 4 σχολες ξερω μονο δυστυχως...3 φαρμακευτικες και ναυπηγων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Τοτε γιατι γκρινιαζεις για την Κρητη
Το είπα και πρίν. Χαλάστηκα που θα χάσω την Πάτρα όχι που θα πάω Κρήτη ΑΝ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΤΕΛΙΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν ξέρεις κάποιος για μηχανικών παραγωγής και δίοικησης Χανιά και γεωπονία Θέσσαλονίκη.Είμαι +336 από το πρώτο...Από το γεωπονικό είμαι 800κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billybo

Νεοφερμένος

Ο billybo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν ξέραμε ποσο έφτασε το Μαθηματικό Ιωαννίνων τουλάχιστον θα βγάζαμε κάποια άκρη.Και να φανταστείς λέγανε ότι οι σχολες στην περιφέρεια δεν θα ανεβουν πολύ.



κι εγω ετσι πιστευα αλλα λογικα θα εχει ανεβει πανω απο 422...που ημουν εγω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
εσυ τι σπουδαζεις?:'(

Σπούδαζα Πληροφορική και ξανάδωσα για Στατιστική.Κοίτα να σου πω την αλήθεια περίμενα ότι επειδή υπάρχουν περισσότεροι με 18000+ θα πέφταν με τα μούτρα στις πολυτεχνικές σχολες οποτε δεν θα ανέβαιναν πολύ του δευτερου πεδίου.Από ότι ακούω όμως εδώ είχαμε άνοδο και στο δεύτερο πεδίο οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkMastouras

Νεοφερμένος

Ο DarkMastouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λοιπον ενας φιλος μου εβγαλε 19.512 και εμαθε σημερα τα αποτελεσματα και δεν επιασε Ιατρικη Αθηνας αλλα παλι καλα επιασε Θεσ/νικη. ΕΛΕΟΣ δηλαδη ποσο εφτασε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
για τμηυπ (τμήμα μηχανικών η/υ και πληροφορικής) τι λέτε? έχω 17300 μόρια ακριβώς.. πληροφορική οικονομικό πανεπιστήμιο αθηνών?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
κι εγω ετσι πιστευα αλλα λογικα θα εχει ανεβει πανω απο 422...που ημουν εγω.....
Εχουν να κλαψουνε μανουλες αυριοοοοοοοοοοοοοοο (μεταφορικά μιλώντας πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hama

Νεοφερμένος

Ο hama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Για ΤΕΦΑΑ γνωρίζει κανείς τις βάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennita

Νεοφερμένος

Η pennita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
γεια σας παιδια!....πειτε μ τπτ για τς βασεις....για νομικη κομοτηνης παιζει τπτ??ποτε ανακοινωνονται????:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemDam

Νεοφερμένος

Ο NemDam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σας παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι για οικονομικό στο Ρέθυμνο ας μου πει!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Λοιπον ενας φιλος μου εβγαλε 19.512 και εμαθε σημερα τα αποτελεσματα και δεν επιασε Ιατρικη Αθηνας αλλα παλι καλα επιασε Θεσ/νικη. ΕΛΕΟΣ δηλαδη ποσο εφτασε ???
Αποκλειεται δεν το πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Λοιπον ενας φιλος μου εβγαλε 19.512 και εμαθε σημερα τα αποτελεσματα και δεν επιασε Ιατρικη Αθηνας αλλα παλι καλα επιασε Θεσ/νικη. ΕΛΕΟΣ δηλαδη ποσο εφτασε ???


...............................................................................................................................Αν με 19682 δεν περασω θα κάνω φόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top