Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
συγχαρητήρια Κων/νε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τη Ρόδο πόσο την κόβουμε να έχει ανέβει;;;;;;; (στον κόσμο μου,σόρρυ,έχω άγχος)
Δεν εχω ιδεα Ραφαελλα μου, γιατι ακομα δεν ξερω τη βαση της Αλεξανδρουπολης, το μονο που ξερω ειναι οτι περναω εκει!! Παντως εχω την αισθηση οτι εχασα τα Γιαννενα για 1 εως 22 μορια, δεν ξερω γιατι...

Και σε σένα πολύ καλή επιτυχία!:D Εγώ με 18300 τι λες πιάνω Γιάννενα ή θα πέσω Φλώρινα?
Μαλλον στα Γιαννενα σε βλεπω, αλλα να σε ρωτησω κατι?? Γιατι εβαλες τη Φλωρινα πανω απο την Αλεξανδρουπολη?? Βεβαια θα μου πεις γουστα ειναι αυτα, αλλα θα ηθελα να μαθω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Οποιος μαθει για αστυφυλακων κ Αξιωματικων ΕΛ.ΑΣ. να το πει εγκαιρως.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μπραβο ρε συ. Εγω τελικα ιατρικη ηρακλειου και οχι λαρισας! Δεν πειραζει ομως.. Για τους συμπασχοντες, η ιατρικη ηρακλειου ειναι απο τις καλυτερες!:no1:
Μια χαρα ειναι και το Ηρακλειο, δεν το συζητω!! Εγω τελικα στην Αλεξανδρουπολη:D...

Μηνυμα για το maraki love Που εισαι μαρακι. Τοδες με 18228 περασε καποιος παιδαγ. Αλεξ/λης, Αντε συγχαρητηρια και σε σενα λοπον:jumpy:
Οχι καποιος τυχαιος, εχω και ονομα, ο foreverfreak (για τους φιλους Κωνσταντινος):P:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Το μονο που ξερω ειναι και σιγουρο , οποιος θελει βεβαια με εμπιστευεται ειναι πως το Μαθηματικο στα Γιαννενα ειναι σιγουρα παραπανω απο +422 μοριο διοτι ενας φιλος μου που τα εμαθε τα εχασε και περασε Ηρακλειο και στα Γιαννενα ειχε +422 ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Kαμια πληροφορηση για αξιωματικων αστυνομιαs?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafi

Νεοφερμένος

Η zafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ξερει κανεις τιποτα για αισθητικη-κοσμητολογια θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Μαλλον στα Γιαννενα σε βλεπω, αλλα να σε ρωτησω κατι?? Γιατι εβαλες τη Φλωρινα πανω απο την Αλεξανδρουπολη?? Βεβαια θα μου πεις γουστα ειναι αυτα, αλλα θα ηθελα να μαθω!!

Γιατί είναι πιο κοντά στην πόλη μου! Με βάση αυτό το κριτήριο έκανα την αρίθμηση στο μηχανογραφικό, και λόγω των γονιών μου και επειδή κι εγώ δεν ήθελα να πάω πολύ μακριά...:iagree:Και η Aλεξcity είναι πολύ πιο μακριάααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το μονο που ξερω ειναι και σιγουρο , οποιος θελει βεβαια με εμπιστευεται ειναι πως το Μαθηματικο στα Γιαννενα ειναι σιγουρα παραπανω απο +422 μοριο διοτι ενας φιλος μου που τα εμαθε τα εχασε και περασε Ηρακλειο και στα Γιαννενα ειχε +422 ....

Πολύ με ανησυχεί αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μηνυμα για το maraki love Που εισαι μαρακι. Τοδες με 18228 περασε καποιος παιδαγ. Αλεξ/λης, Αντε συγχαρητηρια και σε σενα λοπον:jumpy:

Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):):):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
για τη πληροφορική στο απθ ακούστηκε τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιατί είναι πιο κοντά στην πόλη μου! Με βάση αυτό το κριτήριο έκανα την αρίθμηση στο μηχανογραφικό, και λόγω των γονιών μου και επειδή κι εγώ δεν ήθελα να πάω πολύ μακριά...:iagree:Και η Aλεξcity είναι πολύ πιο μακριάααααα
Με δουλευεις:P:P?? Τι να πω και εγω που μενω στη Λαρισα:P:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μια χαρα ειναι και το Ηρακλειο, δεν το συζητω!! Εγω τελικα στην Αλεξανδρουπολη:D...

Οχι καποιος τυχαιος, εχω και ονομα, ο foreverfreak (για τους φιλους Κωνσταντινος):P:P...
Σορρυ ,αλλα λειτουργω υπο συγχιση ,κοινως ταχω παιξει. Και παλι συγγνωμη και συγχαρητηρια:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παιδια αυτη τη στιγμη που μιλαμε υπαρχει περιπτωση να ξερουν καποιοι τις βασεις??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas7

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εχει ακουσει κανεις για ικαρων ιπταμενοι?εχω 18749!ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Παιδια αυτη τη στιγμη που μιλαμε υπαρχει περιπτωση να ξερουν καποιοι τις βασεις??????????
Τις βασεις μαλλον οχι αλλα που εχουν περασει ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδια αυτη τη στιγμη που μιλαμε υπαρχει περιπτωση να ξερουν καποιοι τις βασεις??????????

:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Παιδια αυτη τη στιγμη που μιλαμε υπαρχει περιπτωση να ξερουν καποιοι τις βασεις??????????
οχι απλώς εικασίες κάνουν!!!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top