Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδια υπαρχει καμια περιπτωση για διαρροη πριν τις 10;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ετσι κι αλλιώς αυθαίρετα ήτανε.Και ξεκόλλα...

Πες τα να πούμε! Όλοι λένε "να προστατεύσουμε τις περιουσίες"... όλα αυθαίρετα είναι, χωρίς άδεια... παράνομα πώς το λένε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RouRou!!!!

Νεοφερμένος

Η RouRou!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
https://www.ypepth.gr/el_ec_categoryssn3365.htm
βγηκε δελτιο τυπου!αυριο οι βασεις!!!!!
καλη μασ επιτυχια!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
mariosxania κοιτα......μονο γι αυτο που ειπες επρεπε να φας ban(αν ηταν σωστο το site) αλλα μου φαινετε σας πειραζουν περισσοτερο τα λογια παρα οι πραξεις.κοιτα να ξεκολησεις εσυ..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και εγω εχω γενεθλια σημερα..........:'( αλλα κανεις δε μου λεει χρονια πολλα..!

:D Ευχομαι και εγω σε ολα ολα τα παιδια να μπουν στην σχολη που θελουν περισσοτερο...παω να βρω ενα παλιο μου μηνυμα για να σας το ξανα βαλω...[/quote Χρονια πολλα και καλα. Καλη σου επιτυχια
Σε ευχαριστω... Επισης καλη επιτυχια..! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
γιατι δε γινεσαι μελος στο ifire μπας και ησυχασουμε. κεφατος εισαι αει να σβησεις καμια φωτια.!:lol::lol::lol::lol::lol:https://ifire.games4mac.de/us/index.shtml
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


χααααχχαχαχαχχα :lol::lol::lol: ετσι... πες τα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
χρονια πολλα bam bam! οτι επιθυμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ενταξει δεν ηταν ολα αυθαιρετα αλλα ορισμενα ισως να ηταν χτισμενα πανω σε καμενη -απο προηγουμενη φορα- γη

Ναί ήταν νόμιμα αυθαίρετα με μίζες.Τέσπα τέλος το off συγνώμμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.


Αθήνα, 24 Αυγούστου 2009
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Ανακοίνωση αποτελεσμάτων εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση

Από το Υπουργείο Εθνικής Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 25-8-2009 και ώρα 10.00 π.μ. θα δοθούν στη δημοσιότητα τα αποτελέσματα εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.
Οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν μετά τις 10.00 π.μ. της ίδιας ημέρας να πληροφορούνται τα αποτελέσματα μέσω της ιστοσελίδας του Υπουργείου (http://www.ypepth.gr) πληκτρολογώντας τον οκταψήφιο κωδικό αριθμό τους και τα τέσσερα αρχικά γράμματα των προσωπικών τους στοιχείων (Επώνυμο – Όνομα –Πατρώνυμο - Μητρώνυμο).
Την ίδια ημέρα τα αποτελέσματα θα αποσταλούν ηλεκτρονικά στις Διευθύνσεις και τα Γραφεία Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης προκειμένου να εκτυπωθούν ονομαστικές καταστάσεις των επιτυχόντων και να προωθηθούν στα σχολεία ευθύνης τους για ενημέρωση των ενδιαφερομένων.



επιτελους!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
mariosxania κοιτα......μονο γι αυτο που ειπες επρεπε να φας ban(αν ηταν σωστο το site) αλλα μου φαινετε σας πειραζουν περισσοτερο τα λογια παρα οι πραξεις.κοιτα να ξεκολησεις εσυ..................

Εγώ να φάω ban η εσύ που βρίζεις χυδαία και εκμεταλεύεσαι την αγωνία μας και μας δουλεύεις.Φένεται πόσο χαμηλό είναι το επίπεδο σου φίλε...
Αλλά τέλος τα off αν θές να συμμετέχεις στο θέμα πές κάτι σχετικό και ότι βλακεία σου κατέβει στο κεφάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΕ

Νεοφερμένος

Η ΖΩΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια υπαρχει καμια περιπτωση για διαρροη πριν τις 10;
Δε νομιζω πολυ δυσκολο.Κανε υπομονη μεχρι αυριο....καλη επιτυχια σου ευχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
panos123 χαλάρωσε λιγάκι. αν εσένα δε σε ενδιαφερουν οι βάσεις γιατί σίγουρα εχεις εξασφαλίσει θέση στη σχολή που επιθυμείς σεβαστό. Αλλά δεν σου δίνει κανείς το δικαίωμα να μιλάς με τέτοιο τρόπο σε όλα τα παιδιά εδώ μεσα, τη στιγμή που είναι οριακά για τη σχολή που επιθυμούν, και που περιμένουν αυτές τις πολυπόθητες βάσεις από τα τέλη ιουνίου. Γιατί πράγματι αυτή τη στιγμή το άγχος των περισσότερων από εμάς, κορυφώνεται, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν νοιαζόμαστε και ότι δε συμπάσχουμε με τα θύματα της πυρκαγιάς. γιαυτό χαλάρωσε λίγο και στο κάτω κάτω αν δεν σε ενδιαφέρει το τόπικ, σταμάτα να ποστάρεις.:nono::nono::nono::nono::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
χααααχχαχαχαχχα :lol::lol::lol: ετσι... πες τα!
πριν 1 λεπτο το ανακαλυψα το site:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:/:lol::lol::lol: πιστευω ομως οτι ειναι καλο για τον βλακα .εεεεεε????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:////:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:////:lol::lol::lol::lol::lol::lol:////:lol::lol::lol::lol::lol::lol:///:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια υπαρχει καμια περιπτωση για διαρροη πριν τις 10;
Οι βασεις για οσους εχουν τα conne μαθαινονται παντα πιο νωρις.Ορισμενοι μαλιστα εχουν μαθει και απο σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αν προσεξες ειμαι κι εγω αποφοιτος λυκειου.θα μπορουσα να πω οτι με ενδιαφερουν εστω και λιγο οι βασεις. ο κοσμος ομως δεν περιστρεφεται γυρω απο εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
panos123 χαλάρωσε λιγάκι. αν εσένα δε σε ενδιαφερουν οι βάσεις γιατί σίγουρα εχεις εξασφαλίσει θέση στη σχολή που επιθυμείς σεβαστό. Αλλά δεν σου δίνει κανείς το δικαίωμα να μιλάς με τέτοιο τρόπο σε όλα τα παιδιά εδώ μεσα, τη στιγμή που είναι οριακά για τη σχολή που επιθυμούν, και που περιμένουν αυτές τις πολυπόθητες βάσεις από τα τέλη ιουνίου. Γιατί πράγματι αυτή τη στιγμή το άγχος των περισσότερων από εμάς, κορυφώνεται, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν νοιαζόμαστε και ότι δε συμπάσχουμε με τα θύματα της πυρκαγιάς. γιαυτό χαλάρωσε λίγο και στο κάτω κάτω αν δεν σε ενδιαφέρει το τόπικ, σταμάτα να ποστάρεις.:nono::nono::nono::nono::bye::bye::bye:

:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
panos123 χαλάρωσε λιγάκι. αν εσένα δε σε ενδιαφερουν οι βάσεις γιατί σίγουρα εχεις εξασφαλίσει θέση στη σχολή που επιθυμείς σεβαστό. Αλλά δεν σου δίνει κανείς το δικαίωμα να μιλάς με τέτοιο τρόπο σε όλα τα παιδιά εδώ μεσα, τη στιγμή που είναι οριακά για τη σχολή που επιθυμούν, και που περιμένουν αυτές τις πολυπόθητες βάσεις από τα τέλη ιουνίου. Γιατί πράγματι αυτή τη στιγμή το άγχος των περισσότερων από εμάς, κορυφώνεται, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν νοιαζόμαστε και ότι δε συμπάσχουμε με τα θύματα της πυρκαγιάς. γιαυτό χαλάρωσε λίγο και στο κάτω κάτω αν δεν σε ενδιαφέρει το τόπικ, σταμάτα να ποστάρεις.:nono::nono::nono::nono::bye::bye::bye:


καλα σ λεει....
χαλαρωσε λιγο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:zilia: ρε εχει και θεμα για να μου πειτε χρονια πολλα...:D
Μη το παρα σκοτωσουμε εδω το θεμα....
Ξερω οτι θελετε να μου πειτε ολοι.... :zilia:
ο θεμα ειναι αυτο...
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1616622#post1616622

nefi σε ευχαριστω πολυ πολυ καλη μου..! και εσυ οτι επιθυμεις να το εχεις...
nitsa σε υχαριστω πολυ καμαρι και εσυ οτι επιθυμεις σου ευχομαι να το εχεις....!

:'(σας ευχαριστω...


:who: σε λιγο θα παω να κανω κουλουρακια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
χρονια πολλα bam bam και money honey!!!!!!!!να τα εκατοστησετε και ν εχετε ο,τι επιθυμειτε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αν προσεξες ειμαι κι εγω αποφοιτος λυκειου.θα μπορουσα να πω οτι με ενδιαφερουν εστω και λιγο οι βασεις. ο κοσμος ομως δεν περιστρεφεται γυρω απο εμενα

φιλε εχω λιγο καιρο στο φορουμ αλλα εχω δει οτι πουλας συνεχεια τρελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top