Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
την αλλη εβδομαδα οι βασεις.τωρα ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
αληθεια εισαι χαλαρος η απλα για τα ματια του κοσμου...............?????

οχι ειμαι ειμαι..!!:D:D δεν εχω αγχωθει καθολου γιατι ειμαι 1700 μορια πανω οποτε δεν νομιζω να υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να ειμαι εξω:Dκ δυσκολευομαι να καταλαβω το αγχος σας.. αφου ο ΜΕΓΑΣ ΚΟΥΛΗΣ μιλησε!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Sofia_

Νεοφερμένος

Η _Sofia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γιατι δεν το βρίσκω σωστό. Δεν γίνεται ο ένας να ξεσκίζεται να βγάλει 19600 για να περάσει πχ Αθήνα επειδή δεν μπορεί να φύγει απο αυτην την πόλη για οικονομικούς λόγους και ο άλλος που έχει βγάλει 18700 και έχει περάσει τελευταίος στην Αλεξανδρούπολη μόνο και μόνο επειδή ήταν τυχερός και έχει άλλα 2 αδερφια,να μπορεί να πάει κι αυτός Αθήνα χωρίς να έχει κάνει την ίδια προσπάθεια. Το βρίσκω πολύ άδικο. 1 μόριο είναι ένα μόριο. Οπου περάσω θα πάω. Οι άλλοι που δεν δικαιούνται μεττεγραφή βλάκες είναι και πηγαίνουν όπου περνούν;

πωπω με έχεις αφήσει πραγματικά άφωνη! Δεν περιμενα ότι υπήρχαν άνθρωποι που σκέφτονται έτσι! Ειλικρινά εντυπωσιάστηκα!
Γιατί ούτε κ γω το βρίσκω δίκαιο να περνάει κάποιος με λιγότερα από 19000 μόρια Αθήνα μόνο και μόνο επειδή έχει 2 αδέρφια ή γιατί ήταν καλός σε κάποιο άθλημα! (αυτό κι αν είναι άδικο)


Ακόμα για τις φωτιές λένε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ρε παιδιά για όνομα του Θεού, μην γράφεται "εγώ έμαθα τα δικά μου", "εμένα θα μου πουν σε λίγο"!
Ότι μάθατε, μοιραστείτε το!! Αλλιώς μην μας το λέτε καθόλου!!
Μην μας κάνετε να αγωνιούμε περισσότερο!!! :nono:

:no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
καλα πως τσιριζει ετσι αυτη η βλαμενη στον:jumpy::jumpy: αλφα.!!!!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ρε παιδιά για όνομα του Θεού, μην γράφεται "εγώ έμαθα τα δικά μου", "εμένα θα μου πουν σε λίγο"!
Ότι μάθατε, μοιραστείτε το!! Αλλιώς μην μας το λέτε καθόλου!!
Μην μας κάνετε να αγωνιούμε περισσότερο!!! :nono:
Ισως το λενε για να μας πουν οτι οπου ναναι θα τα μαθουμε ολοι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
vedder που πέρασες????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
λέτε οι βάσεις να βγούνε και τον σεπτέμβριο??? αφου ολη τη βδομάδα με τις φωτιές θα ασχολούνται.....εξάλου το υπουργείο τι το πειράζει αν γουν τότε???:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ρε παιδια οσοι μαθατε απο κονέ πειτε μας τις βασεις των σχολων σας γιατι ουτε την αλλη βδομαδα δε θα πουν τπτ στις ειδησεις ετσι οπως το πανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
την αλλη εβδομαδα οι βασεις.τωρα ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι???????????????????????????????:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
που το ξερεις????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
οχι ειμαι ειμαι..!!:D:D δεν εχω αγχωθει καθολου γιατι ειμαι 1700 μορια πανω οποτε δεν νομιζω να υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να ειμαι εξω:Dκ δυσκολευομαι να καταλαβω το αγχος σας.. αφου ο ΜΕΓΑΣ ΚΟΥΛΗΣ μιλησε!!!!!:P


μπραβο καλα σιγουρα δν μπορει να ανεβει πανω απο 1700...μπραβο και παλι χαλαρωσε εσυ ......εγω παντως δν μπορω ακομα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
την αλλη εβδομαδα οι βασεις.τωρα ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:no1::no1::no1::no1::no1::no1:


Αυτη τη στιγμη προεχει η κατασβεση της φωτιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ρε σεις μιλήστε αυτοί που τα μάθανε!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ΒΓΗΚΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!!!! https://www.ypepth.gr/el_ec_categoryssn3365.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά αύριο η ανακοίνωση,βγήκε δελτίο τύπου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
λέτε οι βάσεις να βγούνε και τον σεπτέμβριο??? αφου ολη τη βδομάδα με τις φωτιές θα ασχολούνται.....εξάλου το υπουργείο τι το πειράζει αν γουν τότε???:):):):):)


φοβερη η υποθεση σου και καθολου απιθανη........επιτηδες τις εβαλαν τωρα τις φωτιες για να μας σπασουν τα νευρα..........αληθεια το υπουργειο γιατι να το πειραζει???:D:P:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βαρεθηκα πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top