Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εσυ ακομα εδω εισαι
πηγαινε αγορασε καμια ιατρικη ποδια και κανα στηθοσκοπιο:D


θα παω καλε περιμενε λιγο να ειμαστε σιγουροι......:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν έχω τόσα μόρια όσα θυμάσαι... 19078 έχω αλλά μπορώ να πάρω μεταγγραφή-για Θεσσαλονίκη
Mιά χαρά πολλά μόρια είναι. Και εγώ δικαιούμαι μεττεγραφή για Θεσ/κη αλλά δεν θα την πάρω. Θα πάω όπου περάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ρε παιδιά σταματήστε τις προβλέψεις τέτοιες ώρες δύσκολες!
αφού δεν μπορούμε να πούμε τίποτα με βεβαιότητα.
Σε λίγες ώρες -ελπίζω- θα ξέρουμε
:jumpy:μη το λες και με αναγκασεις να δωσω με μεγαλυτερη ακριβεια την προσεγγιση μου.ειχα απαντησει στο μισο ischool γυρω απο αυτες της σχολες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ειμαστε ατυχη εαν δεν ειχαμε φωτιες,μπορει να πιεζαν οι δημοσιογραφοι και να τις βγαζαν σημερα.Τωρα δεν νοιαζεται κανεις πια.
Σωστα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Παιδιά ο πατέρας μου δουλεύει σε υπουργείο. Πήρε τηλέφωνο συναδέλφους του στο παιδείας και δεν ξέρουν τίποτα, ούτε για δελτία τύπου, ούτε πότε θα βγουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Περιμένουμε τλχστων να ποστάρεις τις νομικες ιατρικες πολυτεχνια παιδαγωγικα ε φανταστικο ever?:D:D:D


μακαρι να μπορουσα να μαθω για ολους ακομα ομως δν ξερω για μενα και ειναι λιγο δυσκολο να τα μαθω γιατι δν μιλαω εγω με το φροντιστηριο.....οτι μαθω ομως αμεσως θα σας το πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά ο πατέρας μου δουλεύει σε υπουργείο. Πήρε τηλέφωνο συναδέλφους του στο παιδείας και δεν ξέρουν τίποτα, ούτε για δελτία τύπου, ούτε πότε θα βγουν....

ρε παιδια καποιος λεει ψεματα τωρα τι γινετε???? μωρα ειμαστε???????:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Mιά χαρά πολλά μόρια είναι. Και εγώ δικαιούμαι μεττεγραφή για Θεσ/κη αλλά δεν θα την πάρω. Θα πάω όπου περάσω.
:!: αφου δικαιουσαι μεταγραφη γιατι δεν την παιρνεις ρε Γιαννη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
όχι μόνο τον Κάτσικα δεν ξέρω τι κόλλημα εχουν...σε ευχαριστώ πολύ..!!!και συ ο,τι επιθυμεις:D

Κι εγώ σε ευχαριστώ!

Βασικα κι εγω ψυλλιαζομαι οτι κατι τρεχει με το αυριο,γιατι η ΝΕΤ (κρατικη) να έχει αυτον τον τυπο ειδικα αυριο?

Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι... ;) Και γι' αυτό σκέφτομαι ότι παίζει να βγουν αύριο, τελικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Sofia_

Νεοφερμένος

Η _Sofia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
:jumpy:μη το λες και με αναγκασεις να δωσω με μεγαλυτερη ακριβεια την προσεγγιση μου.ειχα απαντησει στο μισο ischool γυρω απο αυτες της σχολες .


και πού στηρίζεσαι για να κάνεις αυτές τις προβλέψεις αν επιτρέπεται;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αντε να βγουν αυριο να δουμε και με ηρεμια την καινουργια ταινια του χαρυ ποττερ..!!!!!!!!να την απολαυσουμε αυριο..!!!!
δεν θα σου αρεσει και τόσο....την ειδα και δεν αξιζει και τοσο!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αρχίζουν οι ειδήσεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
βαλτε ολοι νετ να δουμε αν κ με τις φωτιες ξεκινησε παλι................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
δεν θα σου αρεσει και τόσο....την ειδα και δεν αξιζει και τοσο!!!:):):):)


και εγω αυτο ειπα ουτε εμενα μου αρεσε κριμα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
στα @@ τους γραμμενους τους μαθητες.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
βαλτε ολοι νετ να δουμε αν κ με τις φωτιες ξεκινησε παλι................


και με τις φωτιες θα συνεχισει νομιζω..........:Dαν πει τπτ ενημερωστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Μην μας κάνουν κανένα κουλό και το βάλουν στην ΕΤ1 τελικά :what::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Γαμώ το στανιό μου:jumpy::jumpy::jumpy:
Εντάξει οι φωτιές είναι το παν, είναι μεγάλη καταστροφή αλλά μια ειδησούλα μια τοσοδούλα ειδησούλα δύο δευτερολεπτάκια να μας ενημερώσουν κι εμάς δεν γίνεται?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ε την τρέλα μου....5 ώρες αναλύαν το αναλύαν το θέμα με τις φωτιές και τώρα που άρχισε το δελτίο πάλι τα ίδια???????????? ε έλεος δλδ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top