Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μαρέσει που στην φώτο δείχνει δύο ωραίες να αγκαλιάζονται. Μα οι περισσότεροι κλαίνει εκείνη την ημέρα...!
χαχαχαχα...και μενα αυτο μ'αρεσε...:no1::D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
αντε να βγουν αυριο να δουμε και με ηρεμια την καινουργια ταινια του χαρυ ποττερ..!!!!!!!!να την απολαυσουμε αυριο..!!!!



ειμαι φανατικη με τον χαρυ ποτερ αλλα η τελευταια ταινια (την κατεβασα απο το ιντερνετ)δν μου αρεσε καθολου δν ξερω γιατι απογοητευτηκα και ειμαι φανατικη επαναλαμβανω...................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
προς blacksheep:Σε μένα το λες? Ναι, μπορώ-δόξα τω Θεώ....

+Δε σας προλαβαίνω ρε παιδιά!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
700 σελιδες!!!!!!!!!!!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ειμαι φανατικη με τον χαρυ ποτερ αλλα η τελευταια ταινια (την κατεβασα απο το ιντερνετ)δν μου αρεσε καθολου δν ξερω γιατι απογοητευτηκα και ειμαι φανατικη επαναλαμβανω...................
αληθεια???δεν ηταν καλη???τσαμπα εκλεισα εισητηρια για αυριο|????κοιτα εμενα το 5 δεν μ αρεσε καθολου...το περιμενα αλλιως..σε σχεση με το βιβλιο ηταν χαλια..!!!!ωχχχ..καταλαβα χαλια θα ειναι και το 6..!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Αν είσαι "επί ξυρού ακμής" όπως λέει η ΑτΚ τότε μια χαρά ξενυχτάς...
Εγω δν εχω αγχος κυριως γτ ειμαι 1300 μορια περιπου πανω απο την πρωτη επιλογη αλλα κ να μν ειχα αυτην την ασφαλεια δν το κρινω αναγκαιο να ξενιχτυσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
λοιπον για να τελειωσει αυτο το θεμα πηρα γνωστο μου στο υπουργειο και μου ειπε σιγουρα οτι αυριο θα βγουν . αυτη τη στιγμη στιγμη γινεται συνεδριαση στο υ. παιδειας.
Και έχουν μπεί μέσω υπολογιστή στο ischool για να δούν ποιός εξυβρίζει τον έναν, άπειρο, ανεπανάληπτο, αξιέπαινο, ικανό, έξυπνο και με προσόντα Άρη για να κάνουν μηνύσεις.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μαρέσει που στην φώτο δείχνει δύο ωραίες να αγκαλιάζονται. Μα οι περισσότεροι κλαίνει εκείνη την ημέρα...!


και αυτες ετοιμες να κλαψουν ειναι αγκαλια παρηγοριας ειναι αυτη...............:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Και έχουν μπεί μέσω υπολογιστή στο ischool για να δούν ποιός εξυβρίζει τον έναν, άπειρο, ανεπανάληπτο, αξιέπαινο, ικανό, έξυπνο και με προσόντα Άρη για να κάνουν μηνύσεις.:D:D
Αν ήταν έτσι τότε όλοι μας θα είμασταν μέσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
προς blacksheep:Σε μένα το λες? Ναι, μπορώ-δόξα τω Θεώ....

+Δε σας προλαβαίνω ρε παιδιά!!!!!!


απο΄το γραφουν κατι εφημεριδες και τις προβλεψεις στο συνολο τους μαλλον ιταρικη αλεξ/λης περνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
δεν μας βλεπω να κοιμομαστε σημερα.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μακάρι.....Ευτυχώς είπαν ότι όποιοι έχουν 19000 έχουν σίγουρη φαρμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
και αυτες ετοιμες να κλαψουν ειναι αγκαλια παρηγοριας ειναι αυτη...............:D
Έλα στον παππού... Έλα στον παππού! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Μακάρι.....Ευτυχώς είπαν ότι όποιοι έχουν 19000 έχουν σίγουρη φαρμ
δηλαδη εμεις 18928 τι κανουμε?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αληθεια λες....???πες οτι λες αληθεια.......δν μπορω να περιμενω αλλο:jumpy::jumpy::jumpy:
με τα χιλια !!!!!!!ιατρικη αλεξανδρουπολης υπολογιζεται μεχρι 18900 . και ιατρικη ηρακλειου μεχρι 19000. για οποιον καιγεται . νομικη κομοτηνης μεχρι 18400.!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μακάρι.....Ευτυχώς είπαν ότι όποιοι έχουν 19000 έχουν σίγουρη φαρμ
Εσυ αφου ρε περνάς ιατρική. τέλος.
Λυπάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
με τα χιλια !!!!!!!ιατρικη αλεξανδρουπολης υπολογιζεται μεχρι 18900 . και ιατρικη ηρακλειου μεχρι 19000. για οποιον καιγεται . νομικη κομοτηνης μεχρι 18400.!!!!
απο ποιον υπολογίζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
αληθεια???δεν ηταν καλη???τσαμπα εκλεισα εισητηρια για αυριο|????κοιτα εμενα το 5 δεν μ αρεσε καθολου...το περιμενα αλλιως..σε σχεση με το βιβλιο ηταν χαλια..!!!!ωχχχ..καταλαβα χαλια θα ειναι και το 6..!!!!


δν ξερω τι να σου πω καλα και μενα καμια ταινια δν μου αρεσε πολυ δν συγκρινονται με τα βιβλια αλλα σ'αυτη κοιτουσα συνεχεια το ρολοι για να περασει η ωρα.....δν θελω να σ'απογοητευσω υποκειμενικα ειναι αυτα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
:lol: Μακάρι....Ίσως είμαστε συμφοιτητές....(το ίσως για μένα, εσύ περνάς άνετα):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top