Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Λοιπον μολις επικοινωνησα με την ΝΕΤ και μου ειπαν οτι δεν ξερουν τιποτα για δελτίο τύπου ΑΛΛά αύριο το πρωι στις 8 θαχουν τον Κάτσικα για συζητηση. Σας λεει κατι αυτο???
Πω πω με τα τηλέφωνα... Εγώ ούτε ένα δεν ξέρω. άλλος παίρνει στο υπουργείο, άλλος στη Νετ... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
χαχα :) απο το περσυνο τοπικ τα ανακάλυψα χεχεχεε
Mπορεις να το παραθεσεις γιατι δεν το βρισκω :thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Οχι ενταξει ηρεμος ειμαι..αλλα τετοιες υπεροπτικες συμπεριφορες δεν τις μπορω...σορρυ αλλα ειμαστε εδω για αλλο λογο και οχι για να το παιζουμε εξυπνοι..οπως μερικοι μερικοι...αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι δυστυχως ο κακος ο κοσμος..!!!!!!!
Εγώ δεν ξέρω απ'αυτά αλλά κάποιος άλλος πιό πονηρός απο εμένα θα έλεγε πως αυτό είναι υπονοούμενο για τον koulis... :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Λοιπον μολις επικοινωνησα με την ΝΕΤ και μου ειπαν οτι δεν ξερουν τιποτα για δελτίο τύπου ΑΛΛά αύριο το πρωι στις 8 θαχουν τον Κάτσικα για συζητηση. Σας λεει κατι αυτο???

καλημέρα!!
δεν ξέρουν τίποτα;;; πάααρα πολύ ωραία!!
τον Κάτσικα;;!! εμένα δε μου λέει κάτι...εσάς τί σας λεει αυτό;;;;:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Λοιπον μολις επικοινωνησα με την ΝΕΤ και μου ειπαν οτι δεν ξερουν τιποτα για δελτίο τύπου ΑΛΛά αύριο το πρωι στις 8 θαχουν τον Κάτσικα για συζητηση. Σας λεει κατι αυτο???

Και αλλες περιττες εκτιμισεις θα πει παλι αυτος....
μη δείτε κάτσικα...ακατάλληλο δια ανηλίκους...σκληρές σκηνές βλακείας και ασχετοσυνης:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
το 2007 που ειχαμε παλι φωτιες τετοια εποχη μηπως ξερει κανεις ποτε και πως τις ανακοινωσαν;γιατι τωρα η τηλεοραση μονο με τις πυρκαγιες ασχολειται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
δν μπορω αλλο να βγουν αυριο οι βασεις...................κουραστηκα και βαρεθηκα να περιμενω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μη δείτε κάτσικα...ακατάλληλο δια ανηλίκους...σκληρές σκηνές βλακείας και ασχετοσυνης:):no1:
Πεστα ρε money!!!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
το 2007 που ειχαμε παλι φωτιες τετοια εποχη μηπως ξερει κανεις ποτε και πως τις ανακοινωσαν;γιατι τωρα η τηλεοραση μονο με τις πυρκαγιες ασχολειται...
Oι φωτιές τότε ήταν αρχές Αυγούστου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Καλά θέλουν να ρεζιλέψουν και άλλο το καναλάκι που τους το πληρώνουμε κιόλας?Ποιον Κάτσικα ρε?Τον υποστηρίζει και τον πιστεύει κανείς ακόμη αυτόν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Και αλλες περιττες εκτιμισεις θα πει παλι αυτος....


εγω λεω να μην κανουμε τον κοπο να τον δουμε..μαλακιες θα λεει παλι!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
μη δείτε κάτσικα...ακατάλληλο δια ανηλίκους...σκληρές σκηνές βλακείας και ασχετοσυνης:):no1:

Εδώ θα συμφωνήσω.... Όμως, συνήθως τη μέρα που βγαίνουν οι βάσεις δεν έχουν τύπους σαν τον Κάτσικα καλεσμένους;
Παρεπιπτόντως, χρόνια σου πολλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Sofia_

Νεοφερμένος

Η _Sofia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
:wow:
Να δείτε που τελικά θα βγουν στις 26 όπως πέρυσι... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Oι φωτιές τότε ήταν αρχές Αυγούστου...
οχι ηταν ακριβως αυτη την περιοδο 23 αυγουστου ξεκινησαν στη μανη,τη λακωνια και την ηλεια και τις επομενες μερες σε ολη την πελοποννησο και στην ευβοια...γι αυτο το λεω αν θυμαται καποιος κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Oι φωτιές τότε ήταν αρχές Αυγούστου...
Οχι μονο ηταν και στις 25 Αυγουστου αυτό είναι σιγουρο γιατι ειχα παει σε γαμο και πεφταν πανω μας σταχτες κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Καλά θέλουν να ρεζιλέψουν και άλλο το καναλάκι που τους το πληρώνουμε κιόλας?Ποιον Κάτσικα ρε?Τον υποστηρίζει και τον πιστεύει κανείς ακόμη αυτόν?
Δεν είναι Κάτσικας. Είναι Κατσίκας. Το γένος Σκυλογκαντέμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Δεν είναι Κάτσικας. Είναι Κατσίκας. Το γένος Σκυλογκαντέμη.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!Τελειο!!!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top