Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εννοείται ρε φίλε!Και εγώ ακόμη και σήμερα να γινόταν θέλω να βγούν.Δεν πάει άλλο.Δηλαδή τόσο δύσκολο είνια πια να βγούν και να πουν πότε και να αφήσουν τα παπατζιλίκια?
Συμφωνω ολοι σημερα θελουμε!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galotsa

Νεοφερμένος

Η galotsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ναι,αλλα δυστυχώς ή ευτυχώς δεν εξαρτάται από εμας... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
λοιπον,πρεπει να κανουμε ομαδικη διαμαρτυρια μου φαινεται!


:no1::no1::no1::no1::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
πριν 2 λεπτα ακουσα στη νετ οτι αρχικα τις περιμεναμε τριτη ή τεταρτη αλλα μπορει με ολη αυτη την κατασταση να καθυστερησουν μια δυο μερες...


πάντα αναφέρομαι σε αυτόν που κάνει την είδηση, όχι σε εσένα που απλά την μεταφέρεις :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Ναι,αλλα δυστυχώς ή ευτυχώς δεν εξαρτάται από εμας... :)

Συμφωνω ολοι σημερα θελουμε!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον,πρεπει να κανουμε ομαδικη διαμαρτυρια μου φαινεται!

:no1::no1::no1::no1::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=25Q9sJXEwyI&feature=related[/ame]
σε 2 ώρες θα ξέρουμε!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vedder

Νεοφερμένος

Η vedder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
πριν 2 λεπτα ακουσα στη νετ οτι αρχικα τις περιμεναμε τριτη ή τεταρτη αλλα μπορει με ολη αυτη την κατασταση να καθυστερησουν μια δυο μερες...

εγώ πάντως αν ήμουν κυβέρνηση σήμερα θα τις έβγαζα τις βάσεις να γλίτωνα και λίγες ώρες εικόνων καταστροφής που σίγουρα δεν μου κάνουν κανένα καλό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
εγώ πάντως αν ήμουν κυβέρνηση σήμερα θα τις έβγαζα τις βάσεις να γλίτωνα και λίγες ώρες εικόνων καταστροφής που σίγουρα δεν μου κάνουν κανένα καλό.....
εγω αν ήμουν κυβέρνηση θα χα παραιτηθεί εδώ και πολύ καιρο
H Δόμνα είναι αυτή;;;;:jumpy:
ναι η δόμνα το γύρισε στο λαϊκό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Πρέπει να κάνουμε Ντού από παντού όπως λέει και το άσμα:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Ov2Q5EXupKo&feature=related[/ame]
Ντού απο ΠΑΝΤΟΥΥΥΥ
ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ
ΛΑΕ ΞΥΠΝΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ναι βγηκανε οι βάσεις δεν το ξέρατε?:lol:αφου το πε το 15χρονο που ακούει lady gaga και βλέπει harry potter ενταξει..και$ το blog της ασχολείται με τη βανδή το twilight και δεν ξερω γω τι..ειναι σίγουρη πηγη... αλήθεια η νομική θράκης πόσο πήγε?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
δηλαδη απο ωρα σε ωρα θα της εχουμε!τι να πω μακαρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Πρέπει να κάνουμε Ντού από παντού όπως λέει και το άσμα:
https://www.youtube.com/watch?v=Ov2Q5EXupKo&feature=related
Ντού απο ΠΑΝΤΟΥΥΥΥ
ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ
ΛΑΕ ΞΥΠΝΑ!!!
που το θυμήθηκες...θρυλικό καρβέλιο cult κομματι
-----------------------------------------
δηλαδη απο ωρα σε ωρα θα της εχουμε!τι να πω μακαρι.
οχι,πλάκα κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ρε παιδια τι γινεται?καμια ανακοινωση ακομα??
μα ποτε περιμενουν?ελεοσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hama

Νεοφερμένος

Ο hama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά.Θέλω να ρωτήσω για τις βάσεις των ΤΕΦΑΑ γιατί δεν αναφέρονται πουθενά εκτιμήσεις γι αυτές.Με 12600 έχω ελπίδες,γιατί άκουσα θα έχουν μεγάλη πτώση?Αν γνωρίζει κάποιος ασ μου απαντήσει.Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ρε παιδια τι γινεται?καμια ανακοινωση ακομα??
μα ποτε περιμενουν?ελεοσ!
σε 1 μιση ώρα θα ξέρουμε:jumpy::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
πως ξερουμε οτι σε μιαμιση ωρα θα ξερουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RobotiX

Νεοφερμένος

Ο Kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θα 'χουμε φτάσει τις 700 σελίδες μέχρι να ξυπνήσει το υπουργείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγώ πάντως αν ήμουν κυβέρνηση σήμερα θα τις έβγαζα τις βάσεις να γλίτωνα και λίγες ώρες εικόνων καταστροφής που σίγουρα δεν μου κάνουν κανένα καλό.....
κι εγω κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top