Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά, εδώ και λίγα λεπτά έχουμε Δευτέρα, 24 Αυγούστου... Μία από τις πιο κρίσιμες εβδομάδες της ζωής των περισσότερων από μας μόλις αρχίζει... Καλή μας επιτυχία! Και καλή υπομονή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
φαρμακευτικη αθηνας:18900
φαρμακευτικη πατρας:18900
φαρμακευτικη θεσ/νικης:19000
αν πατησετε στο google με λατινικους χαρακτηρες ''βασεις 2009'' και ψαξετε το ''ΕΤ προβλεψεις 13/08/09'' θα βρειτε και αλλες σχολες...



αυτος ο blogger ειναι για κλωτσιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δώσε μου τα φώτα σου...Τι να σκεφτώ οταν θαμαι ο πιο γκαντεμαρος που θα χασω για τοσα λιγα μορια την Θεσσαλονικη;Ειμαι σιγουρος.Θα το δεις

αυτό δε μπορώ να στο πώ από τώρα γιατί δεν ξέρουμε αν όντως θα το χάσεις....μπορεί να είμαι και εγώ σε παρόμοια κατάσταση......μπορεί και να μην είνια κανένας από τους δυό μας....σκέψου θετικάαααα και βλέπουμε!!!
χορηγός θετικής ενέργειας:Ραφαέλλα!!:P:):D:D:P:)



κριτσινάκι έχεις δίκιο μόνο για αθήνα είναι
σόρρυ :-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
αυτό δε μπορώ να στο πώ από τώρα γιατί δεν ξέρουμε αν όντως θα το χάσεις....μπορεί να είμαι και εγώ σε παρόμοια κατάσταση......μπορεί και να μην είνια κανένας από τους δυό μας....σκέψου θετικάαααα και βλέπουμε!!!
χορηγός θετικής ενέργειας:Ραφαέλλα!!:P:):D:D:P:)
Εσυ ειπαμε περνας Ροδο μην με εκνευρίζεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
που ειναι ο chris 90 και ο roolingstones?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Εσυ ειπαμε περνας Ροδο μην με εκνευρίζεις!!!!!


εγώ;;; σε εκνευρίζω εγώ;;; :(:(:'(:'(:'(:'(:'(
με 180 μόρια διαφορά δε νομίζω ότι μπορώ να είμαι τόσο σίγουρη...μακάρι να είμαι Ρόδο...μακάριιι....
εγώ σου λέω ότι είσαι μέσα....και θα είσαι....
τέλος....:D
από θετική ενέργεια και αισιοδοξία τίποτα;;;:P:P:P:P:P:P:P
στο εύχομαι ολόψυχα να μπείς στην πρώτη σου επιλογή και μετά να με κεράσεις!!!!!!:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Να κανεις πιο μεγάλα γράμματα την επόμενη φορά γιατι δεν κατάφερα να διαβάσω τίποτα...:(

ok αρχηγέ !!!:D:D:D:D
:xalara::xalara::xalara::xalara::xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gg0s

Νεοφερμένος

Ο v@gg0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παντα απο προβλεψη του ΕΤ 16800
το εχω δει αυτο..... αλλα δεν το πολυπιστευω..... καμμια προσωπικη αποψη....????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
εγώ;;; σε εκνευρίζω εγώ;;; :(:(:'(:'(:'(:'(:'(
με 180 μόρια διαφορά δε νομίζω ότι μπορώ να είμαι τόσο σίγουρη...μακάρι να είμαι Ρόδο...μακάριιι....
εγώ σου λέω ότι είσαι μέσα....και θα είσαι....
τέλος....:D
από θετική ενέργεια και αισιοδοξία τίποτα;;;:P:P:P:P:P:P:P
στο εύχομαι ολόψυχα να μπείς στην πρώτη σου επιλογή και μετά να με κεράσεις!!!!!!:D:lol:
ΑΑΑ Εχω 19265 και να δεις Θεσ/κη θα παει 19270,19290 για ψίχουλα!Εχω προαίσθημα. Και καλυτερα ισως να το χωνεψω γιατι αν εχω ελπιδες θα ειναι χειροτερα μετα. Anyway, ας βγουν και αυτες οι ρημαδες οι βασεις να ησυχασουμε πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
το εχω δει αυτο..... αλλα δεν το πολυπιστευω..... καμμια προσωπικη αποψη....????

16690 για οικονομικο απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Relinquished

Νεοφερμένος

Ο Relinquished αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά, αν περάσω εκεί που θέλω κερνάω όλο το forum.............:drink:
ωραιααααα θα εχουμε και κερασματα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Εμένα κανείς δε μου μιλάει; :'( Ε, τότε φεύγω...
Τα λέμε την ημέρα της ανακοίνωσης! :bye:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Anyway, ας βγουν και αυτες οι ρημαδες οι βασεις να ησυχασουμε πια!

άντε άντε,ας ανακοινωθούν επιτέλους...πάντως μέσα σου να ελπίζεις..ποτέ δεν ξέρεις!!! και πάλι καλά αποτελέσματα σου εύχομαι και μακάρι να περάσεις εκεί που θες~~!!!!!!!!!!!!:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
άντε άντε,ας ανακοινωθούν επιτέλους...πάντως μέσα σου να ελπίζεις..ποτέ δεν ξέρεις!!! και πάλι καλά αποτελέσματα σου εύχομαι και μακάρι να περάσεις εκεί που θες~~!!!!!!!!!!!!:):no1:
Νασαι καλα...Επισης! Και χρόνια πολλά στην Σόφη (γνωστη και ως ΒΑΜ ΒΑΜ που εχει τα γενεθλια της σημερα!)Σοφη χρονια πολλα! Να βρεις εναν τοσο ομορφο και εξυπνο σαν και εμενα σου ευχομαι!ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
-----------------------------------------
Εμένα κανείς δε μου μιλάει; :'( Ε, τότε φεύγω...
Τα λέμε την ημέρα της ανακοίνωσης! :bye:;)
Πως σου μιλάμε!Πες μας τον πονο σου κ εσυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas7

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια...SOS...οσοι το διαβασετε πειτε μου ο ξαδερφος μου θελει ικαρων(ιπταμενοι) και εχει βγαλει 18800 τι λετε?μπαινει?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ΑΑΑ Εχω 19265 και να δεις Θεσ/κη θα παει 19270,19290 για ψίχουλα!Εχω προαίσθημα. Και καλυτερα ισως να το χωνεψω γιατι αν εχω ελπιδες θα ειναι χειροτερα μετα. Anyway, ας βγουν και αυτες οι ρημαδες οι βασεις να ησυχασουμε πια!
Αληθεια γιατι λυσσας για Θεσ/κη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παιδια υπάρχει περιπτση να βγουν σημερα. Δευτερα ειναι τωρα και καλημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
αυτος ο blogger ειναι για κλωτσιες

γιατι για κλωτσιες?μια χαρα προβλεψεις,καλυτερες απο ολων!!κ λεει οτι θα βγουν και αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lg91

Νεοφερμένος

Ο lg91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπόν παίδες...Κάθεστε εδώ και κάτι μερές και λέει ο κα8ένας το μακρύ του και το κοντό του...
Ντρέπομαι ειλικρινά γιατί ενώ βλέπω παιδιά με 18000+ μορια,τελικά από ζωή και από μυαλό είναι μηδενικά..
Δηλαδή ποια η διαφορά ρε γαμώτο να βγουν αντί για την Τρίτη,την Πέμπτη?
Οι 2 μέρες σας πείραξαν εσάς ή φοβάστε μήπως δεν βγουν πότε?

Λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει..Τελειώσαμε πλέον το σχολείο..Κάποια στιγμή πρέπει να ξεκολλήσουμε από τους παιδιαρισμούς και τις στενόμυαλες σκέψεις..
Για το θεό.... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Νασαι καλα...Επισης! Και χρόνια πολλά στην Σόφη (γνωστη και ως ΒΑΜ ΒΑΜ που εχει τα γενεθλια της σημερα!)Σοφη χρονια πολλα! Να βρεις εναν τοσο ομορφο και εξυπνο σαν και εμενα σου ευχομαι!ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
-----------------------------------------

Πως σου μιλάμε!Πες μας τον πονο σου κ εσυ...
off ..Σε ευχαριστω παρα πολυ....:D Τα αλλα στα ειπα μεσω πμ..

Παιδια τι γινεται με τις βασεις? Εχουμε κανα νεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top